Etiketler

Karamürsel Belediyesi 4 iş yerini ihaleye çıkarıyor

Karamürsel Belediyesi ikisi Ereğli’de birisi Kızderbent’te ve birisi d eilçe merkezinde bulunan dört işyerini ihale ile kiralıyor.   

Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! 6 ay süre verilecek!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatlarına ilişkin değişiklik yapılmasını öngören bir taslak hazırladı.

Karamürsel Belediyesi bir büyük skandala daha imza attı

Karamürsel’de çok sayıda işyerinin, işyeri açma ve çalışma ruhsatı olmadan faaliyette bulunduğu tespit edildi.

Karamürsel Belediyesine ait 1 Baz istasyonu ve 1 iş yeri ihale ile kiraya verilecek

Ereğli Mahallesi , Kumyalı Caddesinde bulanan işyeri

İşyeri olanlar SGK gümbür günbür denetlemeye geliyor

Kayıt dışı ve eksik ücret denetimi yapmaya hazırlanan SGK, 33 bin işyerini kapsama aldı. Ayrıca yoğun ve yaygın denetimler kapsamında toplam 60 bin işyerinin denetlenmesinin sağlanacağı da açıklandı.

Karamürsel Belediyesi’ne ait restorant ve işyeri kiraya verilecektir

İlçemizde bulunan 2 işyeri 2886 sayılı yasanın 45. maddesine göre açık teklif usulü ile tahmini bedel üzerinden artırım yapılmak üzere ihale edilerek kiraya verilecektir.

Karamürsel Belediyesine ait işyeri ihale ile kiraya verilecektir

İlçemizde İlçemizde Ereğli Mah, Hürriyet Cad No:105, 263 ada 6 parsel (550 m2 )’da bulunan işyeri 2886 sayılı yasanın 45. maddesine göre açık teklif usulü ile tahmini bedel üzerinden artırım yapılmak üzere ihale edilerek kiraya verilecektir.

Karamürsel Belediyesi'ne ait 3 adet işyeri ihale çıkıyor

Karamürsel Belediyesi'ne ait iş yerleri açık artırma usulü ile ihale çıkartılıyor.

İşyerinde düşüp bayılmıştı! Yaşam mücadelesini kaybetti!

Çalıştığı mermer atölyesinde baygın halde bulunan işçi, kaldırıldığı hastanede 15 gündür verdiği yaşam mücadelesini kaybetti.

Karamürsel'de işyeri ihalesi

Kocaeli Büyük Şehir Belediyesi Karamürsel-Kayacık,516 Ada, 1Prs. Kal. İş Mrk. Zemin Kat,12 nolu işyerini ihaleye çıkaracak.

Büyükşehir 20 işyerini birden kiraya veriyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, 20 işyerini ihale ile kiraya verecek.

Atılım Sarrafiye yeni yerinde faaliyete başladı

Karamürsel’de faaliyet gösteren Atılım Sarrafiye yenilenen konsepti ve yeni işyeri ile Karamürsel halkının hizmetine tekrar açıldı.

Büyük ihale yarın

Belediyemize ait 4 Temmuz Mahallesi Gazanfer Bilge Caddesi No:56/1 bulunan 191,07 m2 işyeri ve 192 m2 bahçesi işletilmek üzere 2886 sayılı yasanın 45. maddesine göre açık teklif usulü

Yeni Belediye binasında, İlk işyeri açıldı

4 Temmuz Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi Karamürsel Belediyesi Hizmet Binası ve Kent Meydanı dükkanlarında Faaliyet göstermeye başlayan Ersan Gıdanın açılışını Yıldırım gerçekleştirdi.

Esnafın işsizlik fonu uygulaması başlıyor!

İşyerini kapatmak zorunda kalan esnaf için işsizlik fonu geliyor. TBMM’ye sunulan ve yaklaşık 2 milyon esnafı ilgilendiren Esnaf Ahilik Sandığı için primler

Engelli kadına acımadılar

Karamürsel’de yürüme engeli ve konuşma bozukluğu olan 45 yaşındaki Nuran Karataş, işyerinde kendisine para kazandıracağını söyleyen bir şahıs tarafından

Mell’s Butik Açıldı

Karamürsel’de Afif Yetkinyılmaz tarafından Mell’s Butik mağazası açıldı. 4 Temmuz Mahallesi İnönü Caddesinde faaliyet göstermeye başlayan

Karamürsel'de işyeri yandı

Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi Emniyet Müdürlüğü arkasına bulunan kurutemizleme dükkanında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Mahalle sakinleri dumanı

Cumhuriyet Caddesi karıştı 1 Yaralı

Karamursel'de saat 01.00 sularında Karamürsel Merkezde Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan bir işyerinin önünde henüz bilinmeyen bir nedenle iki gurup arasında

Kumsal Beach ve Restorant, Şimdiden Doldu

Kaytazdere Belediyesi, Saralkent halk plajında yer alan, Kumsal Beach ve Restorant isimli işyerinin işletmecisi, Nazif Ertürk Saralken halk plajı, mavi bayrağı

AK Kadınlar Karamürselli Başkanı Ziyaret Etti

Ak Parti Karamürsel Kadın Kolları ekibi, Kocaeli Kadın Kolları Başkanlığına atanan Karamürselli Serpil Önder Yılmaz’ı işyerinde ziyaret etti.

Altınova'da Çiçekçilik sektörü ele alındı

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, YASBİR Başkanlığına gelen Hüseyin Aysan’ı işyerinde ziyaret ederek, kutladı.

İşyeri Hemşireliği Sınavında Türkiye 2. si Karamürsel'den

ÖSYM tarafından düzenlenen 'İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hemşireliği Sınavı' nda Türkiye 2.si oldu.

Karamürsel'de Aynı Gece Coşkun Balık, Köfteci Veli ve Şeker Lokantasına Hırsız Girdi

Pazar günü iş yerlerini açmaya gelen Coşkun Balık Lokantası, Köfteci Veli ve Şeker Lokanta sahipleri iş yerlerine hırsız girdiğini tespit ederek polise haber verdi. Polisin yaptığı araştırmalarda, Coşkun Balık Lokantası, Köfteci Veli ve Şeker Lokantalarına hırsızın camları kırarak girildiği tespiti yapmaları ve hırsız yada hırsızların Coşkun Balık Lokantasındaki yazar kasada bulunan bozuk paralar yanı sıra birkaç şişe rakı çaldıkları Köfteci Veli ve Şeker Lokantasından ise yazar kasalardaki 50-60 lira bulunan bozuk paraların çalındıkları tespit edildi.

Çamlık, 'By Aşkın Lahmacun, Pide, Köfte, Döner Salonu' Oluyor

Çamlık, 'By Aşkın Lahmacun, Pide, Köfte, Döner Salonu' Oluyor Karamürsel’in Meşhur Çamlık Çay Bahçesi yerini ‘ By Aşkın Lahmacun, Pide, Köfte, Döner ve Dünya Mutfağı’na bırakıyor. Karamürsel’in meşhur Çamlık Çay Bahçesi yıkılarak yerini Lahmacun, Pide, Köfte, Döner ve Dünya Mutfağı’na bırakıyor. Çamlık ve By Aşkın Cafe’nin sahibi işletmecisi Zeki Gül, Çamlık Çay bahçesini yıkarak yerine son derece modern iki katlı çok yönlü ve müşterilerinin gözü önünde şeffaf mutfağı ile yılbaşında hizmete girmesi planlanan ‘By Aşkın Lahmacun, Pide, Köfte, Döner ve Dünya Mutfağı’ için çalışmalarının aralıksız sürdürüldüğünü belirterek Karamürsel’e modern bir yer kazandırmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek Karamürsellilerin her güzel şeyi hak ettiğine inanıyorum dedi. 600 metre kare alan üzerine inşa edilecek olan iki katlı olacağı belirtilen ‘ By Aşkın Lahmacun, Pide, Köfte, Döner ve Dünya Mutfağı 250 kişilik olacak.

Karamürsel'in Meşhur 'Sepet Pilavı' sahilde

Karamürsel'in Meşhur 'Sepet Pilavı' sahilde Karamürsel Hacı Ömerağa Mahallesi Cumhuriyet caddesi 2101 Sokak No; 3/A’da bulunan Bulgur Fast Food işyeri işletmecisi Mehmet Salih Güç meşhur Karamürsel Sepet’inin adına Karamürsel Sepet Pilavı’nı yaratarak, Türkiye Patent Enstitüsünden kendi üzerine alan Güç, şimdi dükkanından hariç Karamürsel sahilinde Karamürsel Sepeti motifli büfesinde hizmet vermeye başladı.

İlçemiz'de Aziz Kaya Tarafından Erva Kuruyemiş açıldı

Karamürsel’in tanınmış simalarından Aziz Kaya tarafından Erva Kuruyemiş açıldı. İşyerinin açılışına katılan davetlilerle yakından ilgilenen Kaya ve ailesi Karamürsel halkına en iyi ve kaliteli hizmeti vermek amacıyla Erva Kuruyemişi açtıklarını söyledi. Din görevlilerinin yaptığı duaların ardından Erva Kuruyemiş’in açılışına katılan misafirlere şerbet ve lokum ikram edildi.