Etiketler

Pırıl pırıl plajlar deniz sezonuna hazır. İşte yeni fiyatlar

Karamürsel Altınkemer Halk Plajı kullanacakların verecekleri ücret belli oldu.

Karamürsel Altınkemer plajında boğulma tehlikesi

Karamürsel Altınkemer Plajı'nda denize giren "Paşa" isimli köpek çok fazla açıldığını gören sahibi köpeğini kurtarmak için denize atladı. Köpekle birlikte denizin ortasında mahsurkalan Muhammed ve köpeği Paşa herkesin yüreğini ağzına getirdi.

Kocaeli’nin sahilleri “A” kalite

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İzmit Körfezi’nin temizlenmesi için yaptığı çalışmaların meyvesi olarak 2012 yılında Karamürsel Altınkemer Halk Plajı ile ilk mavi bayrağını aldı.

BELEDİYE TESİSLERİNDE ALKOL VE UYUŞTURUCU

Karamürsel'de son zamanlarda yaşananlar bu kadarınada pes dedirtti. Belediyesnin tesislerinde uyuşturucu atıklarına rastlayan vatandaşlar yetkililere seslendi

İbrahim Karaosmanoğlu, Karamürsel'de daldı

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Körfez Su Altı Yaşamının belirlenmesine yönelik fotoğraf ve video çekimlerine katıldı.

Kocaeli'de denizden alınan ilk analiz sonuçları yayınlandı

Deniz mevsimi yaklaştığı şu günlerde ilk deniz suyu analiz sonuçları yayınlandı. Kocaeli’de en temiz plajlar açıklandı.

Hüseyin Aksoy Karamürsel'de muhtarlarla buluştu

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Karamürsel Altınkemer Kültür Merkezinde muhtarlarla bir araya geldi.

Mustafa Utaş güven tazeledi

S.s. Karamürsel 2 nolu Küçük Otobüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi olağan kongresi bu gün düzenlenen program ile Karamürsel Altınkemer Kültür Merkezinde düzenledi.

Karamürsel'de öyle bir düğün oldu ki, tarihe geçti

Kocaeli Karamürsel ilçesinde 24.03.2018 Tarihinde gerçekleştirilen nikah töreninde bir ilke imza atıldı.

Karamürsel'de muhteşem tiyatro gösterisi

Karamürsel Altınkemer Kültür Merkezinde gerçekleştirilen gösteriye Karamürsel halkı büyük ilgi gösterdi. Gösteri sonunda salonu dolduran yüzlerce kişi gösteriyi dakikalarca ayakta alkışladı.

Karamürselli çocuklar tiyatro gösterisine akın etti

Karamürsel asayiş, güvenlik ve t.h.g.d derneği başkanı Murat Sağır tarafından organize edilen program sabah saatlerinde, Karamürsel Altınkemer Kültür Merkezinde yoğun bir katılım ile başladı.

Karamürsel Halk Plajı artık ücretli

Karamürsel Altınkemer Halk Plajı artık ücretli. Karamürsel'de bulunan mavi bayraklı halk plajı üst, üste gelen yoğun şikayetler sonrasında belediyece alınan bir kararla ücretli hale getirildi.

Karamürsel Altınkemer Plajında kuş uçurulmuyor

Karamürsel bölgesinde de 20 olaya müdahale etti. Yine yoğun bölgelerden olan Cebeci sahilinde 18, Bayramoğlu bölgesinde de 6 kişi hayata döndürüldü.

Burası Antalya'değil, burası Karamürsel

Karamürsel Altınkemer Halk Plajı yaz tatilinin başlaması ile dolup, dolup taşmaya başladı.

Mavi Bayraklı Altınkemer plajı bayrama hazırlanıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı tarafından Karamürsel’in Mavi Bayraklı plajı Altınkemer’de düzenleme çalışmaları gerçekleştiriyor.

Belediyenin Mayıs Ayı ara Meclis Toplantısı Gerçekleşti

Karamürsel Belediyesi 2017 Mayıs Ayı ara Meclis toplantısı Karamürsel Altınkemer Kültür Merkezi Konferans salonunda gerçekleştirildi.

İsmail Yıldırım meclis toplantısın'da verdi veriştirdi

Karamürsel Belediyesi 2017 Mayıs Ayı Meclis toplantısı Karamürsel Altınkemer Kültür Merkezi Konferans salonunda gerçekleştirildi.

İnsanlık Karamürsel'de sahile vurdu

Karamürsel’de sabah saatlerin ’de spor yapmak için sahile inen vatandaşlar gözlerine inanamadı. Karamürsel altın kemer plajı ve Ereğli Defne plajı yakınların ’da kuşların ölerek sahile vurduğunu

Karamürsel'de 19 Yaşındaki Çocuk Boğuldu

Karamürsel Altınkemer Halk plajında 19 Yaşındaki Okan Ocak, isimli genç boğularak öldü.

Karamürsel’de 5 Kişi Boğulmaktan Kurtarıldı

Karamürsel’in Mavi Bayraklı Altınkemer Halk plajı tatilinde başlaması ile birlikte adeta dolup taşıyor. Yüzlerce insanın bir anda denize girip güneşlendiği

KOSKEM bayramda görev başında

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi bünyesinde çalışan KOSKEM, Ramazan Bayramı’nda Kandıra ve Marmara sahillerindeki görev yerlerinde olacak.

İHH Karamürsel Temsilciliği tanıtım toplantısı gerçekleştirdi

Karamürsel Altınkemer Kültür Merkezi'nde yapılmış olan toplantıda konuşan İHH Başkan Yardımcısı Yusuf Bilgin, Karamürsel'de temsilcilik açılmasının mühim olduğunu

İsmail Yıldırım engelsiz geceye katıldı

Karamürsel Özel İmge Rehabilitasyon Merkezi tarafından engelsiz yaşam gecesi düzenlendi. Karamürsel Altınkemer Kültür Merkezinde düzenlenen geceye yaklaşık 300 engelli aileleriyle birlikte katıldı. Geceye katılan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a ilgi gösteren özel vatandaşlar, Başkan Yıldırım’a yapmış olduğu etkinlikler ve organizasyonlar için teşekkür ederek, bol bol fotoğraf çektirdileri.

YILDIRIM AĞAR KONUŞTU

Dün ilçemizde bulunan Karamürsel Altınkemer Kültür Merkezi Toplantı Salonu’nda gerçekleşen 65’nci AK Parti Karamürsel İlçe Danışma Meclisi’ne AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Zeki Aygün, Mehmet Akif Yılmaz, Büyükşehir Belediye Başkan vekili Zekeriya Özak, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel ve yönetimi, AK Parti Karamürsel Belediye Meclis üyeleri, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Adem Özgüneş ve yönetimi, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan Aydın, yönetimi ve partililer katıldı. Mecliste partililere seslenen Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Bugün Türkiye’nin içinde bulunduğu durum, 7 Haziranda AK Parti’nin oy kaybından meydana gelen bir durumdur. AK Parti tek başına iktidara gelseydi bir şehidimiz bile olmayacaktı.

Karamürsel'de Çocuğu denizde kaybolan baba dua istedi

'En azından oğlumun bir mezarı olsun mezarı başında dua edelim' 5 Ağustos 2010’da Karamürsel Altınkemer Plajından 3 arkadaşıyla birlikte kanoyla denize açılan ve oluşan fırtınadan dolayı dalgalar arasında kalıp kaybolan bir daha haber alınmayan Mert Kütük’ün kayboluşunun üzerinden 5 yıl geçti hala bulunamadı. Baba Kemal Kütük şimdi oğlum sağ olsaydı 23 yaşında ve Kocaeli Üniversitesi Gazanfer Bilge Meslek Yüksek Okulu Muhasebe Bölümü mezun olmuş olacaktı diyerek hiç olmazsa oğlumuzun bir mezarı olsa da onu ziyaret etsek oda yok lütfen yetkililerden oğlumun bulunması için gerekli ilgiyi göstermesini istiyorum dedi.

Karamürsel Plajda 16 Yaşındaki Genç Son Anda Kurtarıldı

Olay bugün öğlen saatlerinde Karamürsel plajında meydana geldi.Görgü tanıklarının iddialarına göre gölcükten Karamürsel'e yüzmeye gelen bir grup genç altınkemer plajında bulunan iskelede arkadaşlarıyla şakalaşan Alihan B. ( 16 ) biranda dengesini kaybederek önce başını iskelenin ayağına vurup ardından denize düşen genci hemen fark eden sahil güvenlik ve sağlık ekipleri hemen müdahale ettikleri Alihan B. ( 16 ) ilk müdahalesini olay yerinde yaptıktan sonra yaralı genci Karamürsel devlet Hastanesine götürdüler.İlk müdahalesi yapıldıktan sonra durumu ağar olan Alihan B.( 16 ) İzmit Seka Devlet Hastanesine sevk edildi.Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Karamürsel Mavi bayraklı altınkemer plajında havlu atacak yer kalmadı

Kocaeli'nin incisi Karamürsel Altınkemer Plajı bu hafta sonuda Tıka basa doldu.Bütün herkes huzur içinde hem denize girerken hemde güneşleniyor hemde çayır çimen piknik yapıyor. Bugün de sıcaklığın yaklaşık 34 dereceyi bulması ve nem oranın % 70 olması ile birlikte vatandaşlar da Kocaeli'deki en güzel ve temiz plajı olan mavi bayraklı Altınkemer Plajı'na akın etti. Karamürsel ve çevre ilçelerden Altınkemer Plajı’na akın eden vatandaşlar, şezlongları ve pilajı tıka basa doldurdu.

KARAOSMANOĞLU MAVİ BAYRAKLI KARAMÜRSEL'DE DENİZE GİRDİ

İlçemizin Mavi Bayraklı plajının konuğu Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu oldu, yüksek seyreden sıcaklıklarla bunalan halkla birlikte Karamürsel Mavi Bayraklı Altınkemer Plajı'nda denize girdi. Yüksek seyreden sıcaklıklar nedeniyle bunalan vatandaşların serinlediği yerlerden birisi olan Karamürsel Altınkemer Plajı dün de yoğun bir gün yaşadı. Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu da dün Karamürsel'e gelerek plajda vatandaşlarla birlikte denizde yüzdü ve gençlerle sohbet etti. Başkan Karaosmanoğlu’na Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, AKP Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel, Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Necmi Kahraman da eşlik etti.

Karamürsel Altınkemer Plajı 6 Bini aşkın ziyaretçisi ile tıka basa dolu

Kocaelinin incisi Karamürsel Altınkemer Plajı Ttıka basa doldu.Bütün herkes huzur içinde hem denize girerken hemde güneşleniyor. Bugün de sıcaklığın yaklaşık 34 dereceyi bulmasıyla birlikte vatandaşlar da Kocaeli'deki en güzel ve temiz plajı olan mavi bayraklı Altınkemer Plajı'na akın etti. Karamürsel ve çevre ilçelerden Altınkemer Plajı’na akın eden vatandaşlar, şezlongları doldurdu. Karamürsel plajında bugün toplan 9 bin kişinin ağarlandığını ve 14:23 itibari ile 6 bin üzerinde misafin olduğunu belirten yetkililer gün boyunca gelen bütün misafirlerin çok huzurlu bir şekilde ağarlandığını ve hiç bir sıkıntı yaşanmadığı belirtildi.

Karamürsel'in 'Mavi Bayraklı' denizinde, bayram cıvıl cıvıl

Karamürsel'in 'Mavi Bayraklı' denizinde, bayram keyfi Uluslararası Çevre Eğitim Vakfı'nın çevre ve turizm konusunda belirlediği 32 kritere uyan Karamürsel Altınkemer Halk Plajı kriterlerini koruyarak bu yıl da mavi bayrak almaya hak kazanarak ramazan bayramı tatilini fırsat bilenlerle doldu taştı.