Karamürsel Birey Haberleri

Karamürsel Birey Haberleri

Gelin kimsesiz çocukların kimsesi olalım

Karamürsel Birey Eğitim Kurumları yine çok güzel bir sosyal sorumluluk projesi için kolları sıvadı. Karamürsel'de açıldığı günden bu yana eğitimdeki başarıları ile adından sık, sık söz ettiren, Karamürsel Birey Koleji gerek öğrencileri ile gerekse duyarlı velileri ile kol, kola vererek yine bir sosyal sorumluluk kampanyası için kolları sıvadı.

Karamürsel YKS birincisi yine aynı kolejden çıktı

Karamürsel'de YKS birincisi yine aynı özel eğitim kurumlarından çıktı.

Özel Karamürsel Birey Koleji LGS'de yine zirvede

LGS sınavına giren, Özel Karamürsel Birey Koleji öğrencilerinin tamamı büyük bir başarıya imza atmayı başardı.

Türkiye’nin en iyi özel okulu Karamürsel’den çıktı

Karamürsel’de açıldığı günden bu yana eğitime yön veren Karamürsel Birey Koleji bu seferde, Türkiye sıralamasında birinci çıktı.

Karamürsel Birey Koleji ilk mezunlarını verdi

Karamürsel’in eğitimde en büyük sorunlarından biri olan kolej sıkıntısını yaptıkları muhteşem tesis ile kökünden çözen “BİREY KOLEJİ” okul binasında düzenlenen muhteşem bir programla ilk mezunlarını verdi.

Birey Koleji öğrencileri muhteşem bir gösteri sergiledi

Karamürsel’de bulunan Karamürsel Birey Koleji’nden ‘Yabancı Dil’ gecesi düzenledi. Gecede sergilenen Alis Harikalar Diyarında oyunu seyircilerden büyük beğeni aldı.

Birey Koleji yine gönülleri fet etti

Karamürsel'de bir ilke imza atan Karamürsel Birey Anadolu Lisesi ve Ortaokulu yönetimi, öğrencileri ve velileri muhteşem bir projeye daha imza attı.

Ahmet Çalık, Birey Koleji'nde gençlerle bir araya geldi

Karamürsel'de özel okul denildiği zaman ilk akla gelen ve okul statüsü ile tek olan, Karamürsel Birey Koleji muhteşem bir etkinliğe daha imza attı.

Karamürsel Birey Kollaji kapılarını açtı

Bireysel Eğitim Sistemi (BES) ile "Fark Eden, Fark Edilen, Fark Yaratan" Bireyler Yetiştiriyoruz sloganını kendine hedef edinen Özel Karamürsel Birey Koleji 2018–2019 eğitim ve öğretim yılında Akademik Ortaokul ve Anadolu Lisesi ile eğitime başlıyor.