Etiketler

Yalova, Karamürsel, İzmit ve Sakarya istikametlerinde bayram yoğunluğu

Kurban Bayramı tatili nedeniyle Yalova ile Karamürsel istikameti ve Anadolu Otoyolu'nun Kocaeli kesiminde trafik yoğunluğu yaşanıyor.

Bayram Namazı Saat Kaçta?

Kurban Bayramı için sayılı saatler kaldı. Kurban Bayramı sabahına İslam alemi bayram namazıyla başlayacak. Bayram namazı saat kaçta kılınacak. Yılda iki kere kılınan bayram namazı nasıl kılınır?

Acemi Kasaplar Hastaneleri Doldurdu

Kurban Bayramı’nın ilk günü kurban kesmek isterken kendini yaralayan acemi kasaplar hastanelere akın etti.

Kurban Bayramı’nda nasıl beslenmeliyiz?

Ülkemiz genelinde Kurban Bayramı heyecanı yaşanırken Özel Aile Konak Hastanesi Beslenme ve Diyetetik Uzmanı Dyt. Elif Tuğçe Dolu, Kurban Bayramı'nda beslenmeyle ilgili yapılması gerekenler hakkında bilgiler verdi.

Bayram Namazı Saat Kaçta?

Kurban Bayramı için sayılı saatler kaldı. Kurban Bayramı sabahına İslam alemi bayram namazıyla başlayacak. Bayram namazı saat kaçta kılınacak. Yılda iki kere kılınan bayram namazı nasıl kılınır?

TEM'de trafik durma noktasında!

9 günlük Kurban Bayramı tatili için yollara çıkan sürücüler, Kocaeli TEM Otoyolu ve D-100 karayolunda yoğunluk oluşturdu. Yaşanan yoğun trafik havadan görüntülendi.

Kurban Bayramında ulaşım yine ücretsiz!

Belediye ve Ulaşımpark Otobüsleri ile tramvayın ücretsiz olması ve deniz ulaşım hatlarının %50 indirimli olması, otoparkların ise bayramın birinci günü ücretsiz olmasına ile ilgili gündem maddesinin kabul edilmesine

Kurban Bayramı yaklaşıyor! Büyükbaş kurban alacaklar dikkat

Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği (TÜKETBİR) Başkanı Bülent Tunç, "Büyükbaş kurbanlık fiyatları 7 bin liradan başlıyor, 15 bin liraya kadar çıkıyor." dedi.

Karamürsel'de kurbanlıkta tek adres

Karamürsel'de Kurbanlık Farm Aytaşından Alınır.

Karamürsel'de Acemi kasaplar hastanelik oldu

KARAMÜSEL'DE 25 KİŞİ HASTANELİK Bayramın ilk günü kurban kesimi sırasında bıçakları yanlışlıkla kendi el, kol ve bacaklarına isabet ettirerek ya da hayvanların darbeleriyle yaralanan 25 kişi Karamürsel Devlet Hastanesi Acil servisin'de tedaviye alınan yaralılar ayakta tedavileri yapılarak taburcu edildi.

Karamürsel CHP'de bayramlaşma ikinci gün

Karamürsel CHP İlçe Başkanı Şinasi Yazar, Karamürsel Cumhuriyet Halk Partisi Kurban Bayramı bayramlaşmasının Bayramın 2. Günü

Kurban atış yerleri pırıl pırıl

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Kurban Bayramı öncesinde ilçelerde kurulan kurban çadırlarında ilaçlama uygulaması yapıyor.

Bayramda parkomatlar ücretsiz

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı’nda Belde A.Ş.’ye bağlı parkomatlı otoparklar ücretsiz olarak vatandaşlara hizmet sunacak. Bayram boyunca devam edecek uygulama ile

Kocaeli Büyükşehir belediyesi bayram nöbetinde

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı’nda vatandaşların karşılaşabileceği olumsuzluklara müdahale edebilmek amacıyla bayram boyunca görev yapacak.

Karamürsel Mezbahanesi kurban kesim yeri olarak hizmet verecek

Kocaeli Büyükşehir Belediyesine ait Karamürsel Mezbahanesi, Kurban Bayram'ı süresince kurban kesim yeri olarak hizmet verecek. 

Sokakta kurban kesenler yandı cezası artırıldı

Belediyelerin gösterdiği yerler dışında park, bahçe, cadde, sokak ile bina önleri, meydan gibi umuma açık, kurban satış ve kesimine uygun olmayan yerlerde

Karamürsel'de Bayramda Hava Durumu nasıl olacak

Kurban Bayramı tatili için sayılı günler kaldı. Kurban Bayramı tatilinin 10 güne çıkmasıyla birlikte binlerce vatandaş tatil şehirlerinden rezervasyonlarını yapmaya başladı.

Bakanlar Kurulu kararı açıklandı! 2017 Kurban Bayramı tatili kaç gün oldu?

Son dakika Bakanlar Kurulu açıklaması... Kurban Bayramı tatili 10 gün mü, 6 gün mü olacak merak ediliyor. Bakanlar Kurulu'nun toplanmasının ardından bayramı tatili kaç olacak

Bakan Zeybekci’den bayram tatili açıklaması

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Kurban Bayramı tatili ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

Lise mezunu İnfaz ve Koruma Memuru alımı

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü lise mezunu infaz ve koruma memuru alımı için başvuru işlemleri Kurban Bayramı tatilinin sona ermesi ile birlikte başlayacak.

Karamürsele dönecekler DİKKAT trafik durma noktasına geldi

KURBAN Bayramı tatilinden dönenler TEM Otoyolu'nun İstanbul yönünde yoğunluk yaşanmasına neden oldu. İzmit ve Karamürsel kesimlerinde araçlar yavaş ilerlemek

81 ilde trafik kazaları için seferberlik

İçişleri Bakanlığı, Kurban Bayramı tatili dönüşünde trafik kazalarının önüne geçilmesi için seferberlik başlattı.

MHP Karamürsel şehitleri unutmadı

Karamürsel MHP ilçe teşkilatı Kurban Bayramı nedeniyle bayramın ikinci günü parti binasında bayramlaşma düzenledikten sonra aynı gün il bayramlaşmasına da katılmıştı.

Öksüz, “Gelin bu çatı altında birlik olalım”

Karamürsel MHP ilçe teşkilatı Kurban Bayramının ikinci gününde parti binasında bayramlaştı.

Karamürsel'de Protokol Bayramlaştı

Karamürsel’de protokol bayramlaşması bayramın ikinci günü Karamürsel Belediye Kültür Merkezinde yapıldı.

Acil Koduyla Havalandılar

Diyarbakır 8. Ana Jet Üs Komutanlığında Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen törende komuta kademesi ile askerler bayramlaştı.

Vali ve Bakan Uyardı ! Ceza Yiyebilirsiniz

Kurban Bayramı tatili nedeniyle yollara çıkan bazı sürücülerin TEDES'in iptal edildiği duyumuyla hareket etmesi ceza yemelerine sebep oluyor.

Kurban Bayramı Kutlama Mesajları 2016 Güncel

Müslüman aleminin heyecanla beklediği Kurban Bayramı geldi, çattı.

Karamürsel'de Kurban Bayramı Coşkuyla Başladı

Karamürsel bugün tüm İslam Aleminde olduğu gibi Kurban Bayramını idrak ediyor.

Teşrik Tedbiri nedir ? Ne zaman zikredilir

Teşrik tekbiri nedir, ne zaman getirilir ve nasıl getirilir? Kurban Bayramının vaciplerinden olan teşrik tekbirlerinin 4 gün boyunca getirilmesi gerekiyor.