Etiketler

Türk kahvesi gut hastalığından koruyor

Medipol Mega Üniversite Hastanesi Romatoloji Bölümü'nden Doç. Dr. Meryem Can, kronik eklem ağrılarına yol açan gut hastalığından korunmanın yollarını açıkladı. Fatih Sultan Mehmet, Kanuni Sultan Süleyman ve 14. Louis gibi tarihteki ünlü isimlerin gut hastalığından muzdarip

İlk ders zilini Karamürsel'de Vali vekili Suat Yıldız çaldı

2019-2020 Eğitim – Öğretim Yılı Açılış Töreni Karamürsel’in Yalakdere Köyü’nde gerçekleştirildi. Vali Hüseyin Aksoy’un katılmadığı tören sonrası, Vali vekili Suat Yıldız ve protokol üyeleri ilk ders zilini birlikte çaldı

Değirmendere'de festival zamanı

Değirmendere Fındık ve Kültür, Sanat Festivali 28 Temmuz 2019 Pazar günü yapılacak konserlerle gerçekleştirilecek. Ünlü Sanatçı Mehmet Erdem ve Melih Kahveci´nin sahne alacağı festivale Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer

Mehmet Aslantuğ Karamürsel'de çiftlik kurdu

Başaralı erkek oyunculardan biri olan Mehmet Aslantuğ İzmit Karamürsel'de Beşiktaş'ın eski yöneticisi Erol Obdan ile düve çiftliği kurdu.

İlkokula başlama yaşı değişiyor

AK Parti TBMM Başkanlığı’na eğitim alanındaki düzenlemeleri içeren yasa teklifi verdi. AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş tarafından açıklanan teklife göre okula başlama yaşı 69 aya çıkarılıyor.

Mehmet Metin Okur büyük bir başarıya daha imza attı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) iş birliğinde belirlenen Türkiye'nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasına girmeyi başaran Karamürselli iş adamı Mehmet Metin Okur ödülünü aldı.

CAMİYİ BASAN KEDİ İMAMIN AKLINI ALDI

Kocaeli Karamürsel Ereğli Merkez Camiinde teravih namazı öncesi Kuran-ı kerim okuyan Ereğli Merkez Camii imam hatibi Fatih Mehmet Koca kafasına atlayan kediyi fark etmesi ile biranda ürktü. Yılların tecrübeli ismi Kuran-ı kerim okumaya devam ederken cami cemaati kaçak kediyi dışarı çıkarmaya çalıştı.

Mehmet Yakan trafik kazasında yaşamını kaybetti

Karamürsel'de geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen İlçe Milli Eğitim müdürlüğü çalışanlarından

Karamürsel'in minik kahramanları

Büyük bir heyecan içinde devam eden Küçük Erkekler Futbol İl birinciliği çeyrek final maçları Mehmet Ali Kağıtçı Stadı’nda oynanan dört karşılaşma ile devam etti.

Yıldırım'ın iddiaları bir bir elinde patlıyor

Karamürsel'de belediye başkanlığı seçimleri hız kesmeden devam ederken, uslup iyice bozulmaya başladı. İftiralar, hakaretler, yalanlamalar havada uçuşuyor.

Karamürsel'de korku imparatorluğunu yıkacağız

Karamürsel Saadet Partisi belediye başkan adayı Mehmet Özalay aday ve proje tanıtımında yaptığı konuşmada, ilçede korku imparatorluğunun sonunu getireceğiz dedi.

Mehmet Özalay'dan aday tanıtımına davet

Karamürsel Saadet Partisi belediye başkan adayı Mehmet Özalay'dan aday ve proje tanıtım toplantısına davet.

BAŞKAN YERSE YAPIYOR!

Karamürsel'de mehteran takımlı muhtar tanıtımı

Kocaeli'nin Karamürsel ilçesinde babasının 42 yıl boyunca sürdürdüğü muhtarlığı 2004 yılında girdiği seçimi kazanarak devralan ve 3 dönemdir

Saadet Partisi Karamürsel Meclis Üyesi Adayları

Saadet Partisi Karamürsel Belediyesi Meclis Üyeliği aday listeleri teslim edildi.

Saadet Partisi Karamürsel Belediye Başkan Adayı Özalay Oldu

Saadet Partisi Karamürsel Belediye Başkan Adayı Mehmet Özalay oldu.

BU KADARINADA PES DOĞRUSU

Vatandaş eziyet çekmiş, esnafın ekmeğine kan doğranmış kimin umurunda! Şikayeti olan varsa gitsin belediye başkanına söylesin!

FSM Bulvarı genişletme çalışmalarında sona geliniyor

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Kaldırım genişletme çalışmaları Büyükşehir tarafından devam ediyor.

Karamürsel Saadet Partisi öğretmenleri unutmadı

Karamürsel Saadet Partisi ilçe başkanı ve yönetimi öğretmenler gününde öğretmenleri yalnız bırakmadı.

Saadet Partisi ilçe başkanı Mehmet Özalay aday adaylığını açıkladı

Karamürsel'de geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen Mehmet Özalay ilçe teşkilatının yaptığı temayül sonrası belediye başkanlığı için aday adayı oldu.

Mehmet Çeliköz bende adayım dedi

Bölgede geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen Mehmet Çeliköz, Altınova belediye başkanlığına adaylık başvurusu yaptı.

Mehmet Özalay'dan önemli basın açıklaması

Karamürsel Saadet Partisi ilçe başkanı Mehmet Özalay son dönemde yaşanan olaylar sonrası bir basın açıklaması yayımladı.

GENÇ YAŞTA UYUŞTURUCUDAN ÖLMÜŞTÜ! 3 TUTUKLAMA

Karamürsel'de Cumartesi günü arkadaşının evinde yaşamını kaybeden Mehmet Ali B. isimli gencin ölümüne neden olduğu iddia edilen uyuşturucuyu temin eden

KARAMÜRSEL’DE UYUŞTURUCU YİNE CAN ALDI

Karamürsel’in Ereğli mahallesinde meydana gelen olayda daha 19 yaşındaki Mehmet Ali Bingöl uyuşturucu komasına girerek yaşamını kaybetti.

Karamürsel’de Camiler ve Din Görevlileri Haftası programı düzenlendi

Karamürsel Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen programda ilk olarak İlçe Müftüsü Mehmet Vefa Özdemir,

İsmail Yıldırım, ekonomik krizi ti'ye alıp yine şov yaptı!

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, yine bir krizi daha fırsata çevirerek hem ekonomik krizi ti'ye aldı! Hemde yine şovunu yaptı.

Mehmet Ellibeş 26. Elma Festivaline bütün halkımız davetli

Gölcük Yeşil İhsaniye Elma Festivali’nin 26.sı 14-15 Eylül tarihleri arasında yapılacak. Festival kapsamında 14 Eylül Cuma günü İzmit yürüyüş yolunda vatandaşa Elma dağıtımı yapılacak.