Nazmi Oğuz Ortaokulu Haberleri

Nazmi Oğuz Ortaokulu Haberleri

Nazmi Oğuz Ortaokulu büyük bir başarıya imza attı

Karamürsel Nazmi Oğuz Ortaokulu nun Büyük Başarısı.. Karamürsel Nazmi Oğuz Ortaokulu hazırladığı teknoloji projesi ile 2021 TEKNOFEST Festivalinde finale kaldı.

Karamürsel'in minik kahramanları

Büyük bir heyecan içinde devam eden Küçük Erkekler Futbol İl birinciliği çeyrek final maçları Mehmet Ali Kağıtçı Stadı’nda oynanan dört karşılaşma ile devam etti.

Nazmi Oğuz Ortaokulu Bilim Fuarına

Karamürsel Nazmi Oğuz Ortaokulu tarafından düzenlenen Tübitak Bilim fuarı bu gün düzenlenen açılış töreni ile ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.

Karamürsel'de TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı

Karamürsel'de, Nazmi Oğuz Ortaokulu tarafından TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açıldı.

Karamürsel Nazmi Oğuz Ortaokulu Aşure Günü Düzenledi

Karamürsel Nazmi Oğuz Ortaokulu Aşure Günü Düzenledi Karamürsel Nazmi Oğuz Ortaokulu geleneksel hale getirdiği her yıl uyguladığı aşure günü düzenledi.

Mezun öğrenciden okuluna kitap bağışı…

Mezun öğrenciden okuluna kitap bağışı… Karamürsel’de İlteriş Kaya Kaymaz isimli öğrenci, mezun olduğu okula 183 adet roman bağışında bulundu. 2015 TEOG Sınavında 490 puan alarak Özel Bir Fen Lisesi’ni tam burslu kazanan İlteriş Kaya Kaymaz, geçmiş yıllarda öğrencisi olduğu Nazmi Oğuz Ortaokulu’na kitap bağışında bulundu. İlkokul ve Ortaokul hayatı boyunca 183 adet roman okuyan ve okuduğu romanları eski okuluna bağışlayan öğrenci, büyük-küçük herkese örnek olabilecek bir davranışa imza attı. Kitapları Müdür Yardımcısı Orhan Karadoğan’a teslim eden genç öğrenci “Bu kitapları okuduktan sonra kendi kütüphanemde kalsa, kimse faydalanamayacak. Ama okul kütüphanesine verirsem çok sayıda öğrenci faydalanır düşüncesiyle size getirdim. İleride iyi bir meslek sahibi olursam mezun olduğum okullara daha çok yardım etmeyi isterim…”dedi. Müdür Yardımcısı Orhan Karadoğan’ın, eski öğrencilerinin bu olumlu davranışından dolayı duygulandığı gözlendi. Karadoğan öğrencisine teşekkür ederek kitapları okul kütüphanesine kaydetmek üzere teslim aldı.

100. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Öğretmenleri şampiyon oldu

Karamürsel Alp Anadolu Lisesi Spor Salonu'nda düzenlenen turnuvaya Ahmet Gazanfer Bilge Ortaokulu, 100. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi, Yalakdere İlk ve Ortaokulu, Bekir İlhami Nedime Calp Okulu, Nazmi Oğuz Ortaokulu, Karamürsel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Mürsel Gazi Okulu, İmam Hatip Ortaokulu, 4 Temmuz Ortaokulu, ve Karamürsel Anadolu Lisesi öğretmenlerinden oluşan 11 takımın maçları sonunda 100. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile Nazmi Oğuz Ortaokulu öğretmenleri arasında oynan final maçında 100. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi rakibini 3-1 yenerek turnuvanın da şampiyonu oldu. İkinciliği Nazmi Oğuz Ortaokulu alırken üçüncülüğü de Karamürsel İmam Hatip Lisesi aldı

Karamürsel'de Aşık Veysel Şatıroğlu'nu Anma Programı Düzenlendi

İlçemiz Nazmi Oğuz Ortaokulu öğrenci ve öğretmenlerinin hazırladığı büyük halk ozanı Aşık Veysel Şatıroğlu nu anma programı 20.03.2015 Günü Akşamı Karamürsel Kültür Merkezinde yapılan müthiş bir gösteri ile Karamürsel halkına sunuldu.