Etiketler

Camilerin açılacağı tarihi açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 29 Mayıs Cuma günü cuma namazıyla birlikte şartları uygun camilerden başlanarak camilerin ibadete açılacağını söyledi.

Okullarda ilk ara tatil dönemi başladı!

Türkiye'de ilk kez uygulanan ara tatil bugün başlarken, öğrenciler tatil sevinciyle evlerine koşarak gitti.

2017 - 2018 Okullar ne zaman açılıyor? Eylül ayının kaçında?

(MEB) 2017 - 2018 okulların başlama tarihini kesin olarak bildirdi. Milyonlarca öğrenci yaz tatiline girmesiyle birlikte okullar ne zaman açılacak sorusunu sormaya başlamıştı.

Okullar ne zaman açılacak? Milli Eğitim Bakanı açıkladı

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, okulların açılacağı tarihi duyurdu. Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, okulların açılış tarihinin

MEB açıkladı! İşte okulların açılacağı tarih

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), gelecek yılın çalışma takvimini hazırladı. Buna göre, 2016-2017 eğitim öğretim yılı, 19 Eylül 2016'da başlayacak, 9 Haziran 2017

Karne alan çocuklara nasıl davranılmalı?

Uzman Psikolog Pınar Hocaoğlu, İyi ve kötü karneye ailelerin yaklaşımları nasıl olmalı konusunda bilgi verdi

Okulların açılış tarihi ertelendi.

Bakan Çelik daha sonra şu açıklamayı yaptı: "Okulların açılışının Kurban Bayramı sonrasına ertelenmesi" talebimize, Milli Eğitim Bakanı'mız, öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin ve velilerimizin bayramı aileleri ile geçirmeleri yönünde talepleri var" diyerek olumlu baktı. Konuyu Başbakanımıza sunduk. Onay verdi. Okullar, Kurban Bayramı sonrası açılacak. Turizm Camiamıza, öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize hayırlı olsun.