Etiketler

Polis ve mahalle bekçilerinin yetki dağılımı

Çarşı ve mahalle bekçilerinin bugüne kadar kimlik sormasından başlayan görev yetkilerini İçişleri Bakanlığı, ilk kez net bir şekilde açıkladı. Açıklamada polis ile yetki kıyaslaması yapıldı.

Karamürsel'de Yağlı Güreş nereden nereye; Siyaset, Ticaret El Ele, Güreş Sana Güle Güle!

Karamürsel'li güreşçilerin başına akla hayale gelmedik çoraplar örülür. Çırak adı altında iç çamaşırı bile yıkatılır. Yolluklar alınır dağıtılmaz, bir parmak bal çalınır ağza bir küp baldan. Anlatılırken; “ben yaptım onlar yapamadılar, yapmıyorlar” olur. İşler öylemi ? Kim inanır bunlara… Gökhan seçim gezisinde yanında değil diye işten atılmadımı? O sırada Kaytazdereden Belediye başkan adaylığı için başvurusu yok muydu…

Hırsızlar Çaldıkları Arabayı Karamürsel'e Bıraktılar

Dün akşam saatlerinde Yalova kemer köprüde evinin önünde duran 77 DH 095 Plakalı Yüksel B. İsimli şahsın Kartal marka otomobili çalan hırsız veya hırsızlar çaldıkları araçla Karamürsel'e gelerek burada kayacık mahallesi Rauf Denktaş bulvarı üzerinde bulunan ulu caminin arka tarafına bırakıldığı. Araçtan şüphelenen vatandaşların Karamürsel emniyetini arayarak şikayet etmesi üzerine araç bırakıldığı yerden Karamürsel emniyeti olay yeri inceleme ekiplerinin parmak izi almasından sonra. Araç sahibi Yüksel B. isimli şahsa teslim edildi. Aracının elektrik aksamının tamamen söküldüğünü ve aracın çalışmadığını söyleyen Bayraktar çalacak başka araba bulamadılar mı zaten zor ayakta duruyordu arabam. Bu kadarı da olmaz diyerek sitem etti.