Tarhan Haberleri

Tarhan Haberleri

Tarhan: Karamürsel sahipsiz değildir!

Geçtiğimiz gün yaptığımız haber başlığında bu haber aynı zamanda bir suç duyurusudur diye belirtmiştik! Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan konuyu TBMM ye taşıdı!

Karamürsel'de İnsan hayatı ve doğa tehlike altında

Karamürsel’de insan hayatı ve doğa hiçe sayılıyor CHP Kocaeli Milletvekili ve Parti Meclisi üyesi Tahsin Tarhan, Karamürsel’de incelemelerde bulundu.

Karamürsel Cumhuriyet Halk Partisi'nde yerel seçim konuşuldu

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Karamürsel İlçe Örgütü’nü ziyaret ederek yaklaşan yerel seçimleri masaya yatırdı.

100. YIL BARSELONA’DAN DÖNDÜ

100. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Erasmus + KA219 Okullar Arası Stratejik Ortaklık kapsamında ortağı olduğu ve Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Merkezi

Karamürselli öğrenciler ispanya yolcusu

İlçemiz'de bulunan  100. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Erasmus + KA219 Stratejik ortaklıklar kapsamında 2015 yılında Ulusal Ajans Tarafından kabul edilen

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce Karamürsel'i Salladı

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce; 'Türkiye için herkesi CHP çatısı altında buluşmaya davet ediyorum' CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Karamürsel CHP İlçe Başkanı Şinasi Yazar, Karamürsel Belediyesi CHP Meclis Üyeleri, CHP İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP İlçe Kadın Kolları, CHP İlçe Gençlik Kolları, Kocaeli CHP Milletvekili Tahsin Tarhan, Kocaeli CHP Milletvekili adayı Turan Dumlu, Gölcük CHP ilçe Başkanı İsmet İşeri ve partilileri tarafından Karamürsel Kayacık Mahallesi Spor tesisleri önünde coşkuyla karşılandı. Buradan yürüyüşle vatandaşlarla sohbet eden İnce, dilek ve temennilerini dinledi.

CHP Karamürsel, bayramlaşmasına Milletvekili Tahsin Tarhan katıldı;

CHP Karamürsel, bayramlaşmasına Milletvekili Tahsin Tarhan katıldı; ‘AKP’nin Kurtuluşunun Bizim Sunduğumuz 14 Maddeyi Kabul Etmesiyle Olur’ Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karamürsel İlçe Örgütü, bayramın birinci günü ilçe merkezinde Milletvekili Tahsin Tarhan ve partililerin katılımıyla bayramlaştı. Yoğun kalabalığın yaşandığı bayramlaşma programı coşkulu bir şekilde geçti.

CHP Kocaeli Milletvekilleri Karamürsel İlçe Teşkilatına Teşekkür Etti

CHP Kocaeli Milletvekilleri Karamürsel İlçe Teşkilatına Teşekkür Etti CHP’li Kocaeli Milletvekilleri Fatma Kaplan Hürriyet , Haydar Akar ve Tahsin Tarhan ile birlikte il başkanı Cihat Altunyuva ile birlikte Karamürsel İlçe başkanlığına gelerek ilçe teşkilatına ve üyelerine teşekkür ziyaretinde bulundular CHP’li Milletvekilleri Fatma Kaplan Hürriyet, Haydar Akar ve Tahsin Tarhan ile birlikte Karamürsel İlçe başkanlığına teşekkür ziyaretinde bulunarak, CHP’nin 45 gün sonra iktidar olacağını belirterek, “Yolsuzlukların hesabını sormadan AKP ile koalisyon yapmayız” dediler. CHP Milletvekilleri Fatma Kaplan Hürriyet, Haydar Akar, Tahsin Tarhan, CHP il Başkanı Cihat Altunyuva, Karamürsel İlçe Başkanı Şinasi Yazar, CHP Karamürsel Kadın Kolları Başkanı Zuhal Öztorun, belediye meclis üyeleri ve partililer tarafından ilgiyle karşılanan milletvekilleri, gündemde yer alan ve CHP tabanı tarafından hoş karşılanmayan CHP-AKP koalisyonunun mümkün olmayacağını açıkladılar. Karamürsel CHP ilçe Başkanı Şinasi Yazar açılış konuşmasını yaparak ‘Oylarımız artış içerisinde ve kalıcı oldu. Artık oylarımızı kilitliyoruz. Seçmenlerimiz sizlere şans vereceğiz diyor. Beklentim Karamürsel belediyesini almak ve Karamürsel haklıda bizlere destek vereceklerine inanıyorum dedi. Daha sonra Kocaeli CHP İl Başkanı Cihat Altunyuva, yorucu

Karamürsel CHPli kadınlardan Anneler Günü Eğlencesi

Kocaeli'nin Karamürsel ilçesinde CHP İlçe Kadın Kolları tarafından düzenlenen Anneler Günü etkinliği, Karamürsel Kalyon Cafe’de gerçekleştirildi. Karamürsel CHP Kadın Kolları’nın yanı sıra Kocaeli milletvekili adayları Fatma Kaplan Hürriyet, Tahsin Tarhan, Haydar Akar, Turan Dumlu, Sabriye Şahin, Kemal Nişancı, Kocaeli CHP İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Yolcubal, Karamürsel CHP İlçe Başkanı Şinasi Yazar, Karamürsel CHP Meclis Üyeleri ve CHP’li kadınların katılım sağladığı özel günde, annelere fular hediye edildi. Programın açılış konuşmasını yapan Karamürsel CHP Kadın Kolları Başkanı Zuhal Öztorun programa katılan herkese teşekkür ederken, Karamürsel CHP İlçe Başkanı Şinasi Yazar da ‘bu seçim kadınların seçimi en çok kadın vekil CHP çıkartmıştır dedi. Daha sonra sırasıyla programa katılan Kocaeli CHP milletvekilleri tek, tek kendilerini tanıtarak bütün annelerin gününü kutladılar. Konuşmaların ardından anneler günü nedeniyle bir araya gelen kadınlar müzik eşliğinde halaylar çekerek gönüllerince eğlendiler

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Tahsin Tarhan İlçemizi Ziyaret Etti

Yaşanacak bir Türkiye, yaşanacak bir Kocaeli için istikrar ve kararlılıkla yola çıkan CHP Kocaeli milletvekili adayı Tahsin Tarhan sokak sokak gezerek yapılacak hizmetlerle ilgili fikir alışverişinde bulunmaya devam ediyor. CHP Kocaeli milletvekili adayı Tahsin Tarhan, İlçemiz`de esnaf ve Pazar ziyaretlerinde bulundu.İnsanlar tarafından sevgiyle karşılanan Tarhan, esnafla bol bol sohbet ederek yapacakları projeleri halka anlattı. İktidarın kaynak söylemlerini eleştiren Tarhan, “Emekliye, yoksula, halka verilecek maaşları tartışacaklarına, çılgın kanal projelerinin maliyetlerini tartışsınlar” dedi.

Anadolu Partisinin Karamürsel ilçe Binası Açıldı

Anadolu Partisi’nin Karamürsel ilçe Binası Açıldı Anadolu Partisi’nin Karamürsel ilçe binasının açılışı gerçekleşti. Partililerin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Açılışa katılanlar genel seçimler üzerine fikirlerini paylaştı CHP’den ayrılan Emine Ülker Tarhan’ın önderliğinde kurulan Anadolu Partisi’nde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda daha önce ilçe binalarını açmaya başlayan Anadolu Partisi, son olarak Karamürsel ilçe örgütü binasının da açılışını gerçekleştirdi. Açılışa; Anadolu Partisi İl Başkanı Utku Birinci, ilçe başkanı Gürsel Öztürk, ilçe yöneticileri, İzmit ilçe başkanı Gülgün Kasabal, il gençlik kolları başkanı Volkan Şişman, Gölcük ilçe başkanı Alper Sevim, ilçe kadın kolları başkanı Şermin Günaytan, Darıca ilçe başkanı Coşkun Deniz, milletvekili aday adayı Nilgün Bağaç ile partililer katıldı.

Karamürselde Anadolu Partisi çalışmalarına başladı

Anadolu Partisi çalışmalarına başladı Emine Ülker Tarhan’ın kurduğu Anadolu Partisi’nde örgütlenme hızla devam ediyor.