Temizlik Haberleri

Temizlik Haberleri

KURUMSAL FABRİKADA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE İŞÇİ ALINACAK

İzmit Alikahya'da Otomotiv fabrikasının boyahanesinde çalıştırılmak üzere temizlik personelleri alınacaktır. Çalışmak isteyen kişiler için servis mevcuttur. Çalışmayı düşünen kişilerin 21 ile 40 yaşı arasında olması, askerlik hizmetini tamamlamış bulunması ve vardiyalı çalışabilmesi gerekmektedir.

Karamürsel'de veliler isyan etti!

Karamürsel genelinde okulların açılması ile birlikte yaşanan sorunlar velileri çileden çıkardı. Çocuklarımız hastalanır! Temizlik ve güvenlik çok yetersiz. Okulda yeterli sayıda personel yok diyen veliler yetkililere seslenerek sorunların ivedilikle çözülmesini istediler.

Karamürselli kardeşler herkese örnek oldu!

Ülke genelinde 17 günlük kapanma nedeni ile evlerinde kalmak zorunda kalan Hanne Meryem ve Sümeyye isimli 2 küçük kız kardeş öyle güzel bir etkinlik yaptılar ki, herkese örnek oldular.

ALKOL İÇİP ETRAFIN İÇİNE EDİYORLAR!

Karamürsel’de geceleri park, bahçe ve sahilde alkol alıp diplerindeki çöp kutularını kullanmak yerine etrafı leş gibi yapan kişiler vatandaşı canından bezdirdi.

Duraklar ve yaya üstgeçit asansörleri temiz tutuluyor

Toplu taşıma ulaşımında sıkça kullanılan duraklar ve yaya üst geçit asansörlerinin temiz olması, içerisinde bulunduğumuz pandemi döneminde büyük önem taşıyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ekipleri de bu kapsamda her hafta il genelindeki yaya üst geçit asansörleri ile toplu taşıma duraklarında temizlik çalışması gerçekleştiriyor.

Kocaeli genelinde büyük temizlik

Kocaeli il emniyet müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen operasyonlarda birçok kişi alındı.

Karamürsel Devlet Hastanesi temizliğe büyük önem gösteriyor

Karamürsel Devlet Hastanesi’nde başlatılan, dört aydır çalışmaları sürdürülen ve bu süreçte geliştirilen yeni temizlik hizmetleri modeli ile otelcilik hizmetleri bir üst seviyeye taşındı.

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALINACAK

Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü, temizlik ve bilgi işlem alanlanrında görev yapmak üzere toplam 13 sözleşmeli personel alacak.

BAY ve BAYAN Temizlik elemanları aranıyor

Karamürsel Gökçe Pansiyon'da çalıştırılmak üzere Bay & Bayan temizlik işçileri alınacaktır.

Bay ve Bayan personel alımı yapılacak

İş yerimiz için bay ve bayan garson ve temizlik personelleri alımı yapılacaktır.

Karamürsel'de Büyük temizlik

Dört ilçede eş zamanlı olarak gerçekleştirilen eş zamanlı baskında çok sayıda suçtan haklarında yakalama kararı olan zanlılar gözaltına alındı.

Ak Parti düğmeye bastı. Temizlik başlıyor

AK Parti Teşkilat Başkanı Ataş: FETÖ ile irtibatı 100 il ve ilçe yöneticisini tespit ettik ve bu isimlerin istifasını istedik.

Hava Kuvvetlerinde büyük temizlik

Milli Savunma Bakanlığı, 15 Temmuz Darbe kalkışmasının ardından başlatılan FETÖ soruşturması kapsamında Hava Kuvvetleri Komutanlığı'ndan 73 askeri personelin

Karamürsel Eğitim Kurumlarında Görevden Uzaklaştırmalar

Darbe girişimi sonrası devlette başlayan temizlik üniversitelerle devam ediyor.

Bay - Bayan Eleman Alımı Yapılacaktır

İş arayanlar bay bayan garson alımı yapılacaktır.

Karamürsel’deki Camilerde Çevre Düzenleme Çalışmaları Başlatıldı

Karamürsel Belediyesi tarafından camilerde temizlik ve düzenleme çalışmaları başlatıldı.

Karamürsel Zabıta Ekipleri Bayram Öncesi Denetime Başladı

Karamürsel Belediyesi zabıta müdürlüğüne bağlı ekipler yaklaşan kurban bayramı sebebiyle ilçede unlu mamul üretimi yapan işletmelere ve şeker, çikolata satışı yapan işyerlerine yönelik denetim gerçekleştirdi. Zabıta ekipleri işletmelerin imalathanelerini büyük bir titizlikle inceledi. İlçede faaliyet gösteren işletmeler, üretimde kullanılan malzemelerin saklanma koşullarına, imalatı yapan personelin temizlik kurallarına uyup uymadığına, ürünlerin son kullanma tarihlerine kadar birçok konuda denetime tabi tutuldu.

5 Aracın Karıştığı Kazada 3 Kişi Yaralandı

5 Aracın Karıştığı Kazada 3 Kişi Yaralandı Kocaeli’nin Karamürsel İlçesinde 2 Tır ile 3 otomobilin karıştığı trafik kazasında 3 kişi yaralandı. Kaza, Önceki gece saat 03.00 sıralarında D-130 karayolu 4 Temmuz Mahallesi Kuran Kursu önünde meydana geldi. Yalova istikametine gitmekte olan A. K. (46) yönetimindeki 16 VT 401 plakalı Tır’ın yoldan çıkarak orta refüjü aşarak karşı şeride geçti. O sırada İzmit İstikametine gitmek olan 31 RAM 20 plakalı O. U. (38) yönetiminde Tır’la çarpışması ile D-130 Karayolu Karamürsel-İzmit istikametine yol kapandı. Kazanın hemen ardından İzmit istikametine gitmekte olan 41 UE 902 plakalı Y. E. U. (24) yönetimindeki otomobil yolun kapalı olması nedeniyle ‘U’ döşü yaparak ters yönden giderken aynı yönden gelen 06 AZ 6152 plakalı A. D. (38) yönetimindeki otomobil ile çarpıştı otomobil daha sonra 41 HD 647 plakalı Ü. K. (36) yönetimindeki otomobile arkadan çarptı. Kazada ters yönden giden otomobilde bulunan H. U. (38) ile Y. U. (15) ve diğer otomobilde bulunan S. Ş. (34) yaralanarak Karamürsel Devlet Hastanesine kaldırıldı. Tedaviye alınan yaralıların hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi. Kaza sonrası yaklaşık bir saat trafiğe kapatılan yol, yan yoldan trafiğe açılırken yapılan temizlik çalışmalarının ardından tekrar açıldı. Polis, kazayla ilgili soruşturma başlattı.

Karamürsel'de Sağlıklı Yaşam Projesi Başlatıldı

Karamürsel Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ı Mütevelli Heyeti nin 28.05.2015 tarih ve 20-12 sayılı karar ile Hijyenik Ortam- Sağlıklı Yaşam Projesi başladı. Proje kapsamında 3294 Sayılı Kanun kapsamında ilçemizde yaşayan yaşlı, engelli ve kendi bakımını yapamayacak durumda olan 50 vatandaşımızın ev temizlikleri ve kişisel bakımları ve gıda yardımı yapıldı. Proje dahilinde faaliyetler, yıl içerisinde periyodik olarak iki ayda bir olmak üzere 5 kez tekrarlanarak uygulanacaktır. Vatandaşlarımızın hal ve hatırları sorulup müşkül durumda olan vatandaşların talepleri Mütevelli Heyetince değerlendirilmesine müteakip gerekli yardımlar yapılacaktır. ​

CHP Karamürsel’den basınsız basın açıklaması

CHP Karamürsel’den basınsız basın açıklaması CHP Karamürsel İlçe Örgütü, “Adalet İçin Temizlik” konulu bir basın açıklaması gerçekleştirdi.