Tepki Haberleri

Tepki Haberleri

Hatalı kararlar veren hakime tepki gösterdi maç iptal edildi

Hakeme saldırdı, maç yarım kaldı 2.Küme E Grubu’na dahil Pazar günü Karamürsel Stadı’nda Kızderbentspor ile Karamürsel İdman Yurdu arasında oynanan karşılaşma 80’nci dakikada yarıda kaldı.

MHP’li eski yönetici Yıldırım’ın kıyafetini beğenmedi!

MHP Karamürsel İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği iftar davetine spor kıyafetlerle katılan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a MHP Kocaeli eski İl Yöneticisi Fatih Turan’dan tepki geldi.

Karamürsel RES çilesi bitmek bilmiyor

Büyük tepki çeken projeye bir yenisi daha geliyor… Halk istemiyor onlar santral yapmaktan vazgeçmiyor!

“Kötü niyet besleyenler Cumhuriyetin değerleri altında ezilirler”

Büyükakın’ın “100 yıllık hesaplaşma” sözlerine tepki gösteren CHP Karamürsel İlçe Başkanı Anıl Aksu, “Dilinin altında başka şeyler saklayanlar, kötü niyet besleyenler Atatürk ve silah arkadaşlarının kurduğu Cumhuriyet’in temel değerleri altında ezilip kalırlar” dedi.

Halıdereliler kazandı! Sıra Karamürsel'de

Taş ocağı kaybetti Halıdereliler kazandı! Gölcük’ün Halıdere ilçesinde büyük tepkilere neden olan As Elmaslar Madencilik şirketine ait taş ocağının faaliyeti durduruldu.

İsmail Yıldırım'da Fatma Kaplan Hürriyet'e iğrenç gönderme!

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım'ın sosyal medya hesabı üzerinden bir anneye karşı yaptığı patlıcanlı, salatalıklı paylaşıma tepki yağdı

Yıllar sonra Karamürsel adeta baştan inşa ediliyor!

Karamürsel genelinde son aylarda ilçenin çehresinin baştan aşağı değiştiğini gören vatandaşlar, Karamürsel'in muhalefet partisinden, iktidar partisine geçtiğini ve ilçeye bu nedenle büyük yatırımlar ve hizmetlerin geldiği düşünerek konuyu sosyal medya hesaplarında paylaşan bir çok vatandaş, 2010 yılından bu yana AK Partili bir belediye başkanı tarafından yönetildiğini fark edince sosyal medyada çok sayıda yorum aldı.

Karamürsel merkezde yapılan ağaç katliamı büyük tepki aldı!

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr Tahir Büyükakın'ın memleketi için aylardır gece gündüz demeden, Karamürsel'in çehresini güzelleştirmek için onca çaba sarf ederken, yaşanan doğa katliamı yürekleri acıttı.

Harun Yıldızlı’dan o taş ocağına tepki: Bu karar akıl dışıdır!  

Karamürsel Kızderbent Mahallesi sınırlarında açılacak taş ocağı için ÇED raporu olumlu kararı verildi. Karara tepki gösteren CHP İl Başkanı Harun Yıldızlı, “Yerel fikirleri dinlemeden, uzlaşı kültürünü hiçe sayarak alınan onay kararı akıl dışıdır” dedi. 

Asırlık zeytinlikler otopark olsun diye mi katledildi?

Karamürsel Kayacık mahallesi Ulu Cami yanında bulunan asırlık zeytin ağaçları yol genişletme çalışması yapılacak denilerek katledilmişti. Bölge halkının asırlık zeytin ağaçlarının katledilmesine karşı tepkileri devam ederken açılan yolun yarısının otopark yapılması bu kadarına pes doğrusu dedirtti.

Tahir Büyükakın Karamürsel’de coşku ile karşılandı!

Karamürsel’in evladı Tahir Büyükakın’ın Karamürsel için yaptıkları her kesim tarafından büyük takdir görmeye devam ediyor.

Sahile kamyonlarca hafriyat döktüler

Karamürsel sahiline çok sayıda kamyon ile dökülen hafriyatlara vatandaşlar tepki gösterdi.

İTFAİYE BİNASINDA İNANILMAZ REZİLLİK!

Kocaeli genelinde dün yaşanan sağanak yağmur ve dolu yağışında Kocaeli’nde bir itfaiye binasında itfaiyecilerin yaptığı hareketler binlerce vatandaşın tepkisine neden oldu.

KARAMÜRSEL BELEDİYESİ’NE BÜYÜK TEPKİ!

Vatandaş isyan etti! Her yer perişan siz neyin kafasını yaşıyorsunuz! Nerede yaşıyorsunuz? Karamürsel Belediyesi’ne ait katlı otoparka yapılan zam çok sayıda vatandaşın tepkisine neden oldu!

Gözler Tahir Büyükakın'ın memleketi için yapacağında

Taş ocağına tepkiler sürüyor “Köylülerle değil DSİ yetkilileriyle görüşmüş”

Karamürselli boşnaklar tepki gösterdi!

Boşnaklar, Rasim Ozan Kütahyalı’nın yeniden Gökçeklerin kanalı Beyaz TV’ye çıkarılmasına tepki göstererek “O şahsı ekranlarda görmek istemiyoruz” başlıklı bir açıklama yayımladı.

KARAMÜRSEL HALKI BÜYÜK TEPKİ GÖSTERDİ!

Karamürsel merkezde yüzlerce vatandaş ve kolluk kuvvetleri karşı karşıya geldi. İstenilmeyen görüntüler meydana geldi.

İsmail Yıldırım doğa katliamına neden ses çıkarmıyor?

Karamürsel'de yapılması planlanan taş ocağı nedeni ile yaşanacak çevre katliamına Karamürsel Belediye başkanı İsmail Yıldırım'ın sessiz kalması büyük tepkiler almaya devam ediyor.

Vatandaş Karamürsel belediyesine öfkeli!

Karamürsel halkı ve bir çok esnaf çoğunun bitirildiği söylenen projenin yine 270 günde bitirileceğinin duyurulması ile tepki gösterdi.

DARP EDİLİP KAÇMAYA ÇALIŞAN KADINI VATANDAŞLAR KURTARDI

Karamürsel’in Ereğli mahallesinde 15:30 sularında meydana gelen olayda, bir kadının darp edildiğini gören vatandaşlar olaya tepki gösterdi.

GÖLCÜK HALKI TEPKİ GÖSTERİNCE, KARAMÜRSEL'E KAYDIRILDI!

Gölcük’te halkın direnişi ile karşılaştıktan sonra iptal edilen katliam, Karamürsel sınırına yapılacak olan Rüzgar Elektrik Santrali (RES) ile yine ormanlık bir bölgede katliam yapmak için kolları sıvadı.

KAYTAZDERE’DE NELER OLUYOR

Son günlerde Kaytazdere Belediyesi ve belde halkına karşı yapılanlara halk artık yeter dedi ve tepkilerini yüksek sesle duyurmaya başladı.

Tecavüz sanıkları adliyeye sevk edilirken ortalık karıştı (Canlı Yayın

Karamürsel’de 16 yaşındaki genç kıza tecavüz ettikleri iddiasıyla adliyeye sevk edilen şahıslara vatandaşlar tepki göstermek amacıyla adliye önünde toplandı.

BU NASIL BİR SORUMSUZLUK

Karamürsel’de D-130 karayolu kenarında açılan çukur ve inşaat malzemelerinin ulu orta bırakılması vatandaşın tepkisine neden oldu.

Şehitler başkanın neşesini bozmadı

Karamürsel Belediye başkanı İsmail Yıldırım önce terörü kınadı ve şehitler için mesaj yayınladı daha sonra gidip horon oynayıp eğlendi. Birde bu eğlence fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşınca büyük tepkiler aldı.

Ulaşlı'da kadınlar uyuşturucuya tepki göstermek için sokağa indi!

Ulaşlı'da ard arda yaşanan intihar olaylarına ve uyuşturucuya dikkat çekmek isteyen mahalledeki kadınlar sokağa indi.

Ülkü Ocakları Doğu Türkistan'da yaşanan zulme sessiz kalmadı

Karamürsel Ülkü Ocakları Doğu Türkistan'da yaşanan zulme sessiz kalmadı ve tepkilerini halkı bilinçlendirmek için

Karamürsel'de çevre katliamına tepkiler çığ gibi büyüyor!

Kocaeli Karamürsel'de yaşanan çevre katliamı vatandaşı çileden çıkarttı. Göz göre, göre çevreyi katlediyorlar ve herkes buna seyirci kalıyor diyen mahalle sakimleri yetkililere seslendi.

Tahir Büyükakın memleketinde bunu hak etmedi!

Karamürselli Tahir Büyükakın memleketine ilk yaptığı ziyarette belediye başkanının spor kıyafetlerle kendisini karşılamasına, Ak Partililer büyük tepki gösterdiler.

Hüseyin Aksoy bu konuya nasıl tepki gösterecek?

Karamürsel'de Karamürsel Kocaeli Sporlular Derneği ve Kocaeli spor taraftarlarına karşı yapılan büyük saygısızlık sonrası tepkiler çığ gibi büyüyor.