Fulacık'ta bahar şenliği çok keyifli geçti

Fulacık'ta bahar şenliği çok keyifli geçti Karamürsel Fulacıklılar Kültür Kalkındırma ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen 5. Geleneksel Bahar Şenliği yapıldı. Şenliğe, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Taşköprü Belediye Başkanı Orhangazi Belediye başkan vekili, siyasi parti milletvekili adayları, siyasi parti temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı. Şenlik Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından Dernek Başkanı Tahsin Uslu ve Fulacık Mahalle Muhtarı Ömer Can birer konuşma yaparak, bu tür şenliklerin, sahip olduğumuz milli ve kültürel değerlerimizin yaşatılmasının yanı sıra, birlik ve beraberliğimizin de daha da güçlenmesine vesile olduğunu kaydederek, şenliğe katılanlara teşekkür ettiler. Bahar Şenliğine katılan misafirlerin tanıtılması ve konuşmaları ardından derneğin düzenlediği çeşitli etkinliklerle coşkulu bir şekilde gerçekleşti. Yaklaşık 4 bin kişinin katıldığı şenlikte konuklara çeşitli ikramlar yapılarak davetliler canlı müzik eşliğinde eğlendi. Dernek Başkanı ve Fulacık Mahalle Muhtarı şenliğe katılan, destek olan ve ilgi gösteren herkese teşekkür ettiler.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Fulacık’ta bahar şenliği çok keyifli geçti

Karamürsel Fulacıklılar Kültür Kalkındırma ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen 5. Geleneksel Bahar Şenliği yapıldı. Şenliğe, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Taşköprü Belediye Başkanı Orhangazi Belediye başkan vekili, siyasi parti milletvekili adayları, siyasi parti temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Şenlik Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından Dernek Başkanı Tahsin Uslu ve Fulacık Mahalle Muhtarı Ömer Can birer konuşma yaparak, bu tür şenliklerin, sahip olduğumuz milli ve kültürel değerlerimizin yaşatılmasının yanı sıra, birlik ve beraberliğimizin de daha da güçlenmesine vesile olduğunu kaydederek, şenliğe katılanlara teşekkür ettiler. Bahar Şenliğine katılan misafirlerin tanıtılması ve konuşmaları ardından derneğin düzenlediği çeşitli etkinliklerle coşkulu bir şekilde gerçekleşti. Yaklaşık 4 bin kişinin katıldığı şenlikte konuklara çeşitli ikramlar yapılarak davetliler canlı müzik eşliğinde eğlendi. Dernek Başkanı ve Fulacık Mahalle Muhtarı şenliğe katılan, destek olan ve ilgi gösteren herkese teşekkür ettiler.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN