10. CU KÖYDE BUNUN ÜSTESİNDEN HEP BİRLİKTE GELECEĞİZ


Türkiye Büyük Millet Meclisinde ben  80 tane PKK’lı var diye biliyordum. Ama yanılmışım. PKK terör örgütünü temsil eden milletvekillerini hedef alan ve bu vesile ile diğer şaibeli milletvekillerinin hak ettikleri cezaları alması için gerekli olan Dokunulmazlıkların Kaldırılması oylamasına 531 milletvekili katıldı. 376 Kabul , 140  Ret, 5 Çekimser , 7 Boş ve 3 Geçersiz oy çıktı.

Tamam dokunulmazlıklar kalktı. Fakat burada dokunulmazlıklardan bile önemli bir durum var. Nedir o durum ?...Mecliste PKK’lı sayısı artmış. Eyvahlar olsun... İşin enteresan tarafı ne biliyormusunuz ?... Atatürk’ün kurduğu parti Atatürk’ün yarattığı bir ülkeyi yıkmaya çalışıyor.

Lan oğlum siz değilmisiniz Cumhurbaşkanından başlayıp en alt kademedeki AKP’ liye kadar herkese Hırsız diyen ?..  Ha ?... Bu yaptığınız nedir şimdi ?.. PKK’lıların dokunulmazlıkları kaldırılacak, en azından meclisten bu pislikler atılacak diye seviniyoruz, sizin hırsız dediğiniz AKP’li milletvekilleri sahiden böyle bir şey yaptılar mı diye merak ediyoruz ama birde bakıyoruz ki  aa  Cumhuriyet, Laiklik, Atatürk, Demokrasi diye ortalığı ayağa kaldıranlar PKK’lıların dokunulmazlıkları kaldırılmasın diye oy veriyor. Düşün yani PKK’ lılar sizin için o kadar önemli ki sözüm ona Hırsız AKP’lilerin bile dokunulmazlıklarının kalkmamasına razısınız yani.

Ve Cumhuriyet Tarihinin en önemli tehdidi karşısında alınmış bu çok önemli karar uygulanırken sizin aciz ve sonuca etki etmeyen provokasyonunuz yine her zaman ki gibi sizi rezil ediyor. Bununla da kalmayıp  ,kendi pisliğinizi örtmek için Tayyip Erdoğan’ın kızının düğününü ülke gündemine meze yapıyorsunuz, pastanın mumu yerine de ülkenin Genelkurmay Başkanını dikiyorsunuz.

İktidar olmayı düşünmeden ,sadece ülkeyi karıştırmak için , ülkemizin 30 senedir başının belası olan, çoluk çocuk demeden 50.000 vatandaşımızı öldürmüş bir terör örgütüne üstelik utanmadan arlanmadan TBMM çatısı altında arka çıkanlar ‘’ SİLAHLI TERÖR ÖRGÜTÜNE DESTEK VERMEK ‘’ suçu kapsamında yargılanmalıdır.

Terör örgütünü temsil eden partinin sözüm ona eş başkanı olan şahıs, ne yazık ki hala önünde yüz tane mikrofonla haber değeri olduğu iddia edilen zırvalarından birini yumurtluyor yine ve diyor ki ; ‘’Hiç bir HDP’li vekil kendi rızasıyla gitmeyecektir.Bizi zorla götürmek zorunda kalacaksınız.’’

Tabi kendi rızanızla gitmeyeceksiniz ama bu AKP biraz daha gevşek davranırsa zorla götürülecek kimse de kalmayacak zaten. Meşhur CHP’li Şafak PAVEY hanımın ‘’ BİRLİKTE İYİ SALLADIK ‘’ diye heyecanla tebrik ettiği insanlar birer birer yurt dışına kaçmaya başladı bile.

Biz ülkesine, ailelerine, işine gücüne sahip çıkan insanlarız. Örf ve ananelerimiz, adetlerimiz,gelenek ve göreneklerimiz, aldığımız aile terbiyesi bunu gerektiriyor. Cumhuriyet tarihi boyunca çeşitli tarikatların,küçük hayalperest oluşumların bu ülkeye zarar verme çabalarına şahit olduk ama hiç biri başarılı olamadı. Sizde olamayacaksınız.

Ez Cümle şudur ;

İslamofobi kavramını çıkarıp üzerinde senaryolar kuran sözüm ona akiller, aydınlar yada her ne iseniz...Bilmeniz gereken İslam’ın ve Adam Olmanın size bol geldiği.

Biz size bunu, doğruyu söylediğimiz için dokuz köyden kovulup geldiğimiz bu onuncu köyde anlatıp öğreteceğiz...

Onuncu köy anlamı için çarşımızın değerli esnafı ve Karamürsel’in en lezzetli tavuk dönerini Akbank’ın karşısında müşterilerinin damak lezzetine sunan Mehmet Ağabeyime teşekkür ediyorum.

Sevgiyle, Milli İrade ve Milli Birliktelikle Kalın... Hoşçakalın...

e.gokce@karamursel.tv

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
10Şub

CANLI YAYININ ARDINDAN

03Ara
25Kas

SEÇİME DOĞRU

23Ağs

ŞİMDİ TÜRKİYE ZAMANI…

13Ağs