2017’NİN BİR FARKI OLMAYACAK. - Ender Gökçe

2017’NİN BİR FARKI OLMAYACAK.


Ülkemize yapılan saldırılar devam ediyor. Sözüm ona “ Aydın “ denilen provokatörler de her olayda olduğu gibi iş başında. Çeşitli meslek gruplarından “ Paralı Askerler “ bunlar. Paralı Asker kime denir ? ya da sabah haberlerinde Erkan Tan’ın sorduğu gibi “ Bunlar kimin ÇOCUKLARI ? “ hepimiz biliyoruz.

Bu kadar insanın vahşice katledilmiş olması bu Müptezellerin hiç umurunda bile değil. Onların tek derdi hükümeti halkın önünde küçük düşürecekleri bir olayın olması. Yenikapı Ruhunu on günde satan bu zihniyet, 39 kişinin öldüğü bir olayı “ Siyasi Kutuplaşma Hedefinin “ malzemesi olarak kullanıyor. Tamamı PKK’lı ve FETÖ’cü olan bu VİTAMİNSİZLER,  tam anlamıyla Vatan Haini Nasıl Olunur ? sorusunun cevabını en güzel şekilde bize gösteriyorlar.

İçimizdeki Kadrolu Vatan Hainlerinin provokasyonlarını bir tarafa bırakırsak ülkemizin, devletimizin ve yönetimdeki insanların üretmiş olduğu farklılıklar, gelişmeler ve eserler, geleceğe yönelik olarak Türkiye’nin elini o kadar kuvvetlendiriyor ki teröristler insanların yaşam tarzını hedef alacak kadar yolun sonuna geldiler. Birkaç hafta önceki yazımda da söylemiştim ;

Size karşılık veremeyecek insanları silahla öldürerek galip gelemezsiniz.

Toplumun içerisinde zamanla oluşan katmanlarda herkes kendi yerini bilecek. Dominant yapıların oluşturduğu kitleler  her zaman bu katmanların en kalını ve en üstte olanıdır. Bunun dışında aslında iyi niyetli olup başaramayanlar ve birde kendilerini farklı gören, adet, örf, anane, terbiye, din tanımayan marjinal insanlar vardır. Dominant yapılara zarar vermek çok zordur. Hele amaçsız, başsız, seviyesiz ve başı bozuk bir şekilde yola çıkanlar aynı teröristler gibi sonunda milli değerlere zarar verecek kadar aşağılık durumlara düşebilirler.

Son yaşanan olaya diğer devletlerden gelen taziye mesajları benim için hiçbir şey ifade etmiyor. Fransa’da gerçekleşen hemen hemen aynı saldırıdan sonra onlarca devlet başkanı kol kola girerek yürümüştü. Aynı şey benim ülkemde yapılmazsa taziye mesajlarının hiçbir önemi yok. Tabi bunların arasında özellikle Almanya’ya ayrı bir paragraf açayım. Bu şerefsiz ülke benim ülkemin Vatan Haini ilan ettiği Can DÜNDAR denen Müptezeli içinde barındırıyor ve bana teslim etmiyor, sonra taziye mesajı gönderiyor. Siz bu taziye mesajını kabul ettiniz mi ?

DUYMADIM, BUNLAR NE ÇOCUKLARI ?

Teşekkürler. Benimle aynı fikirde olduğunuzu biliyordum.

Ez Cümle çok eski bir arkadaşımın bu gün sosyal paylaşım sitesinde yazdığı iki satır…

DELİKANLI ADAMIN DOSTU AZ, SEYİRCİSİ VE DÜŞMANI ÇOK OLURMUŞ

Ertan Gençalp’e en samimi sevgilerimle,

Onuncu köyden herkese selamlar..

e.gokce@karamursel.tv

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
10Şub

CANLI YAYININ ARDINDAN

03Ara
25Kas

SEÇİME DOĞRU

23Ağs

ŞİMDİ TÜRKİYE ZAMANI…

13Ağs