5 Şubat Yayınları


ŞEHR-İ SEN VE ESENKAL

Bu gün siyaset yazmak istemiyorum.Zaten yazacak fazla bir şey de yok. Sadece Karamürsel olarak bile baksanız , Yeni Belediye Binası, Dal-Çık Projesi, Amiral Okulunun altına otopark yapılarak tekrar restore edilecek olması, Yelken Kafe'nin karşı köşesindeki Katlı Otopark , Kaytazdere’den Karamürsel’e kadar olan Sahil Yolu falan derken dedim ya siyaset yazacak ya da konuşacak bir şey yok.

Sadece desteklemek, elimizden ne gelirse yapmaya çalışmak ve alkışlamak var. Hani bir ara birileri ALKIŞLIYORLARDI YA !... Ne diyelim, öngörülü insanlar. Bunların olacağını çok önceden görüp alkışlamaya ta o zaman başlamışlardı. Bizde ‘’ Bunlar ne alkışlıyor ? ‘’ diye fesatlık yapmıştık. Özür dileriz.

Hadi boş ver siyaseti falan. Galipte belli hizmeti veren de, boş boş , hatta hakaret ederek konuşanlarda.

Ama inanın bana bu sadece garip bir olay. Hepimiz kurtulacağız.

Benim konuşmak istediğim ezik insanlar değil. Benim konuşmak istediğim insanlar meslektaşlarım, çözüm ortaklarım ve en önemlisi aile dostlarım Uluaydın Ailesi. Evet Başak ve Tolga ULUAYDIN’dan bahsediyorum. Uluaydın Emlak & Rent-a Car ve 5 Şubat Yayınları’nın sahibi olan benim için çok özel olan insanlardan.

Hayatın içerisinde mücadelemiz sürerken unuttuğum, atladığım, belkide zaman ayıramadığım ‘’ Kitap Okuma Alışkanlığımı ‘’ tekrar kazanmama sebep olan ŞEHR-İ SEN ve ESENKAL’ın yazarları Karamürsel'in çocuğu olan bu dostları daha yakından takip etmemiz gerektiğini düşünüyorum. Beğeniye açık zor ve kompleksli bir sektörün içinde var olmaya çalışmaları, bunun için özellikle Başak Hanımın inanılmaz hırsı, eşi Tolga’nın sadece eşi olarak değil kitap yazarak aynı zamanda meslektaşı olarak ta eşine destek vermesini büyük saygı ve gururla izliyorum. Şu anda Ege Bölgesinde çeşitli illerde imza günleri için organizasyonlara katılıyorlar.Bu yolda onlara sonsuz başarılar diliyorum. Her zaman sadece bir adım arkalarında olduğumu bildiklerini de biliyorum. ÇOK çok ama çok tebrikler dostlarım.

Ez Cümle ,

Karamürselliler olarak , Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olarak birbirimizi kollamalıyız.

Uluaydın ailesi ile aynı sektörde iş yapmama rağmen binlerce takipçisi olan bir köşe yazarı olarak dostlarımın tanıtımını yapmaktan ve onların başarılarını alkışlamaktan büyük keyif alıyorum.

Ve bekliyorum ki ; Karamürsel’li tüm insanlar önce Karamürsel’in insanını kalkındırsın , güçlendirsin.

Çok sonradan bu kasabaya gelen insanlar yakında hepimizden çok söz sahibi olacaklar ve siz ne yazık ki yaptığınız hatanın farkına vardığınızda çok geç olacak.

Sevgiyle, Milli İrade ve Milli Beraberlikle Kalın... Hoşçakalın...

e.gokce@karamursel.tv

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
10Şub

CANLI YAYININ ARDINDAN

03Ara
25Kas

SEÇİME DOĞRU

23Ağs

ŞİMDİ TÜRKİYE ZAMANI…

13Ağs