BOŞ YERE … - Ender Gökçe

BOŞ YERE …


İslam coğrafyasının saldırı altında olduğu bu dönemde,  ülkemizin  savaş dışında kalması, sürekli büyümesi, reformlar, devasa yapılar yapması elbette bir takım çıkar odaklarının hoşuna gitmiyor. Özellikle Tayyip Erdoğan gibi  şeriatı getirmeye çalışan bir hırsız diktatörün paylaşmayı bilmeyen, geri vites yapmayan, gerektiğinde devlet başkanı, AB bilem ne dönem başkanı falan demeden rezil eden yapısı bunun üstüne tuz biber ekiyor.

Biz bu Avrupa’nın itiyle köpeğiyle uğraşırken 40 senedir başımızda bela olan terör örgütü durur mu la yerinde ?. Hele bu Avrupalı Şerefsizlerin desteğini de alınca bir kudurdular ki sorma gitsin. Bu kadar zamandır ne böyle bir adamı ne böyle bir yönetim anlayışını görmedikleri için aslında var olma sebeplerine tam karşılık gelen avantajı yakalamalarına rağmen kendi içlerindeki rant kavgasından dolayı olaylar bir anda onlar için 180 derece terse dönüp onları yok olma sürecine sokunca giderayak böyle haysiyetsiz, doğu insanının asla yapmayacağı olayların içinde buldular kendilerini. O kadar şuursuz ve o kadar yok olma durumundalar ki artık son yapacakları şey bu işte.

Aslında darbe akşamında tankın altına yatan adamları, askere kafa tutan kadınları, F-16 savaş uçağına sapanla taş atan arızalıları da gördüler ama dağlardaki inlerde kendilerine harem kuran sözde yöneticilerine peçete tutmak için ölecek kadar kafayı kaybeden bu zavallılar hala olmayacak duaya amin diyerek geberiyorlar.

Şehitler , Kardeşlerimiz, Çocuklarımız… Anneleri, Babaları, Annemiz, Babamız. Hiçbir şeye üzülmüyoruz onlara üzüldüğümüz kadar. Mekanları cennet olsun.

Acaba sadece bu Avrupalı şerefsizlerle mi ?, ya da sadece bu bir sürü kısaltma isimleri olan terör örgütleriyle mi savaşıyoruz biz ?.. Veya sadece bunlar mı bizi bölmeye parçalamaya çalışıyor ?. Elbette Hayır. Bizi ne Avrupalılar bozabilir ne de 40 senedir uğraştığımız terör örgütü. Bizi kendi içimizdeki Avrupalılar ve Vatan Hainleri yakacak. Bizi Erdoğan Düşmanları yakacak. Bizi “Teröre Karşı Seferberlik” ilan eden Cumhurbaşkanının buna “yetkisi Yok”  diyen CHP ve reyting uğruna, Erdoğan Düşmanlığı uğruna CNN Türk’te telefonla hukukçulara bağlanıp “Olabilir mi ? “ diyen şerefsizler yakacak.

Peki bu ülkenin insanı buna izin verecek mi ?

ASLA…

Terör örgütüne ve şer odaklarına karşı Sayın Cumhurbaşkanımızın başlattığı bu seferberlik, kendi içerisinde kurumlar yaratmaya başlamıştır. “Bazı Kişiler” bu oluşumların içerisinde özellikle ülkemizin içerisindeki bu provokatörleri etkisiz hale getirmek üzere hazırlanıyor. Kayseri’de, Sultanbeyli’de MHP’li kardeşlerimizin terör örgütünün bürolarını kapatması sadece bir başlangıçtır. Bu harekete hatadır, yapılmaması gerekir, bütün kürtler aynı değildir diyenler aynı şeyin kendi başlarına geleceğini bilen aciz siyasi figürlerdir. Tabi ki bu olayları yapanları bütün kürtlerle ilişkilendiremeyiz. Ancak onlardan da ayırt edemeyiz.

Her zaman büyük bir hayranlıkla hayatı hakkında bilgi sahibi olmak için her fırsatı değerlendirdiğim Abdullah ÇATLI’nın şu sözünü ülkemin içerisindeki hainler için tekrar tekrar burada yazıyorum…

“ Yakarım şu dünyayı tek Türk’ü ezdirmem, Allah şahidim olsun sizi bu sokaklarda rahat gezdirmem”

Ruhun şad olsun Reis.

Ez cümle Vatan Haini olan terör örgütü mensuplarına, hatta belki de yarın kendini bu pislik için feda edecek beyni yıkanmış genç  bir çocuğa ya da kıza söylensin ve böyle bilinsin..

Kendinizi Patlatarak Sizinle Savaşmayan İnsanları Yendiğinizi Sanıyorsanız ALDANIYORSUNUZ..

Ve boş yere ölüyorsunuz.

 

Onuncu köyden Sevgiler..

e.gokce@karamursel.tv

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
10Şub

CANLI YAYININ ARDINDAN

03Ara
25Kas

SEÇİME DOĞRU

23Ağs

ŞİMDİ TÜRKİYE ZAMANI…

13Ağs