DOĞMAMIŞ ÇOCUĞA İSİM KOYMAK - Ender Gökçe

DOĞMAMIŞ ÇOCUĞA İSİM KOYMAK


TBMM’ deki PKK’lı kadınlardan biri Başbakan değişikliğini eleştiriyordu bu gün utanmadan. Sadece bu kadın değil şerefsiz olan, bu kadını ve söylediklerini haber niteliği taşıyor diye ulusal televizyonlarda seksen milyon insanın karşısına çıkaran Tayyip düşmanı medyada en az bu kadın kadar şerefsiz. Dokunulmazlıkların kaldırıldığı gün PKK marşı söyleyip APO çığlıklarıyla TBMM koridorlarında yürüyen bu vatan hainlerini sabah haberlerinde ve ana haber bültenlerinde TBMM’de grubu bulunan dört siyasi parti diye meşrulaştırmaya çalışan sözde tarafsız televizyon kanallarının ve provokatör program yapıcılarıyla gazeteci kisvesi altında reyting uğruna ülkeyi karıştırmaya çalışanlarında allah belasını versin.

Daha kim olduğu bile belli olmayan Türkiye Cumhuriyeti Başbakanını ‘’ Düşük Profilli ‘’ olarak lanse eden ve itibarsızlaştırmaya çalışanlar da şerefsiz. Nerden biliyorsun kardeş daha ismi bile açıklanmamış adamın düşük profilli olduğunu ?... Nasıl bir hazımsızlık ? Nasıl bir eziklik la bu ?... Daha hiç kimse Türkiye Cumhuriyetinin Başbakanının ismini bile bilmiyor ama bütün dünya Düşük profilli bir saray uşağı olduğunu, Tayyip Erdoğan’ın uzaktan kumandalı klonu olduğunu biliyor. Sonra biz bu adamın gidip Avrupa Birliğini oluşturan şerefsizlerden serbest dolaşım hakkı almasını bekliyoruz..

 Çok bekleriz...

Düşük profilli olurmu olmazmı bilmem.... Ama bu ülkenin Başbakanı olacak kişi bu ülkenin askerine polisine kurşun sıkmamış, bu ülkenin Cumhurbaşkanına Cinsi Sapık dememiş, düne kadar yere göğe koyamadığı genel başkanına karşı yargıtaya varan genel kurultay başvuruları yapmamış biri olacak.

Bu adam 14 senedir karşısına her çıktığında seni rezil rüsva etmiş bir partinin içinden çıkmış olacak. Senin gibi hiç bir şey yapmadan siyasi yaşamı ve muhalefeti sadece eleştiri yapmak zanneden hain trollere karşı 14 senedir mücadele eden  ve senin gibileri artık yok saymayı öğrenmiş sadece ülkesine hizmet etmek için bu makama gelen biri olacak.

Ha tabi bu arada senin bu adam bırak düşük profilli diye küçümsemeyi tam aksine ona saygı duymak için bir çok sebebin var. Sen hayatın boyunca Başbakan olamayacağın için sana göre Düşük Profilli olan bu adamın 85 milyon insan içerisinden seçildiğini, her ülkenin sadece bir tane başbakanı olduğunu sakın unutma.

Ve sen hala başbakan olamadın, asla da olamayacaksın...

Buda demektir ki sen Düşük Profilli bile değilsin. Ve sen sadece EZİKSİN...

 

Ez cümle şudur ki ;

Bu ülke Yüce liderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK’ ten sonra en istikrarlı ve en başarılı dönemini geçirmektedir. İster kabul edilsin ister kabul edilmesin  bu ülke Yüce Liderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK’ ten sonra kendisine en yakın kafa yapısına ve liderlik vasıflarına sahip bir insan tarafından yönetilmektedir. Bütün komşularımızın savaş halinde olduğunu, ekonomilerinin iflas ettiğini unutmadan, Karamürselde kilosu 25 TL’ye kiraz yiyebilen insanların olduğunu göz önünde bulundurarak halimize şükür edelim.

Sevgiyle, Milli İradeyle ve Milli Birliktelikle kalın....

Hoşçakalın... 

e.gokce@karamursel.tv

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
10Şub

CANLI YAYININ ARDINDAN

03Ara
25Kas

SEÇİME DOĞRU

23Ağs

ŞİMDİ TÜRKİYE ZAMANI…

13Ağs