Karamürsel'de Uyuşturucu Belası


Ben şanslı insanlardan biriyim sanırım. Hayatım boyunca hiç bir zaman uyuşturucu madde kullanmadım.  Aslına bakarsanız benim gençliğimde hiç yoktu böyle şeyler.  Daha çok cigaralık denen şey vardı. Belki bir iki fırt çekmiştim  oda son olmuştu.

Şimdi bakıyorum da haplar havada uçuyor ve bakkaldan sakız alır gibi kolay bulabiliyorsunuz bu pisliği. Öyle insanlar kullanıyorki bu mereti bazılarına inanamıyorsunuz. Yok canım diyorsunuz neden içsin ki ?.. Hali vakti yerinde işi gücü olan insanlar bunlar. Bazılarına ise acıyorsunuz. Özellikle genç kızlara hatta genç erkeklere. Çünkü bunu içtiğinizde olayın erkeği kadını , yaşlısı genci kalmıyor. Artık yapabileceklerinizin sınırı yok. Tabi hep kendi açınızdan düşünmeyin size yapılabilinecek şeylerin de sınırı yok. Bu pisliği içerken bu yazdıklarıma dikkat edin. Kendinize geldiğinizde erkek olun kız olun manevi ve fiziksel olarak yerine koyamayacağınız şeyleri kaybetmiş olabilirsiniz. Hadi onuda geçtim hafızanızı kaybedebilirsiniz, felç olabilirsiniz ve daha neler neler.

Üniversite Karamürsele inanılmaz bir ekonomik canlılık getirse de ne yazık ki bu pislikte üniversite ile geldi. Daha önce sert tütünden yapılan cigaralık vardı. Sonra o tütünün içine esrar koymaya başladılar. Bunun bir adım ötesi Roch denilen ve aslında eczanelerde satılan bir ilaç, Attarax falan filan derken EXSTACY denilen bela geldi. Özellikle bu zehiri üretenler tüketim çoğalsın diye doğal vaz geçilmezimizi yani sex dürtülerimizi haekete geçiren bir şeyler daha eklediler bunun içine. Türk milleti olarak her şeyin bilmemnesini çıkardığımız gibi EX pisliğide yetmemeye başladı bir süre sonra ve BONZAİ denilen ölüm hapları çıktı.

Zehir tüccarları bundan sonra ne üretir bilemem. Benim merak ettiğim şey başka.

Karamürselde bu uyuşturucu konusunda son derece başarılı bir kadro vardı. Hepsini de tanırım tabir-i caiz ise on numara beş yıldız sıkı polisler. Sadece sıkı polis olsalar iyi ‘’ Polisten dost olmaz ‘’ lafını çürüten insanlar bunlar. Fakat şimdi hiç biri yok. Nerede bu adamlar ? Hadi bu adamlar görev için başka yere gittilerse neden gitmeden karamürseli yeni gelen arkadaşlara anlatmadılar , insanlarla tanıştırmadılar ?.. Yoksa bu adamlar artık bütün Karamürselin bildiği bir çatışmanın arasında kurunun yanındaki yaş olmamak için göreve değil de kendi istekleriyle başka yeremi  gitti ? Bilemedik...

Bildikte.... Bilemedik işte.

Bu arada geçenlerde bütün Karamürselin seferber olup üstünü kapatmaya çalıştığı bir olay oldu.

Olayın üstü kapandı mı bilemem ama kapanmayan dedikodu kazanları yarattı

 

Ez cümle; Uyuşturucunun sonu ölümdür. Kesinlikle kullanmayın, merak etmeyin, kullanan arkadaşlarınızı ikaz edin ve kendinizden uzaklaştırın. Deniz Seki gerçeği ortada akıllı olun.

 

Sevgiyle

e.gokce@karamursel.tv

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
10Şub

CANLI YAYININ ARDINDAN

03Ara
25Kas

SEÇİME DOĞRU

23Ağs

ŞİMDİ TÜRKİYE ZAMANI…

13Ağs