MÜPTEZEL HOMOLAR


Şu ya da bu şekilde NATO üyesi olan bir ülkede yine NATO üyesi olan ülkemizin bir bakanının konsolosluğumuza gitmesi engelleniyor. Üstelik bayan bir bakan bu engellemeye konsolosluğa 20 metre kala bir arka sokakta maruz kalıyor. Arabasından çıkmasına izin verilmiyor, korumaları ve danışmanı gözaltına alınıyor. Sonra da sınır dışı ediliyor. Bu arada benim ülkemin Dış İşleri Bakanı da bu ülkeye giremiyor, çünkü izin verilmiyor.

Baktığınız zaman ERKEK ERKEĞE EVLENMENİN serbest olduğu, BÜFELERDE UYUŞTURUCU SATIŞININ serbest olduğu bir MÜPTEZEL HOMO ÜLKESİ bu Hollanda.

40.000 kişilik güvenlik gücü olan bu ülkede 400.000 Türk yaşıyor. Dikkat et, 15 Temmuz’da F-16 savaş uçağına sapanla taş atan, Tankların önüne yatan bir ırktan bahsediyorum. Bu MÜPTEZEL HOMOLARIN bizimle ne işi olabilir ki ?.. Bunların bizim ülkemizle alakası olan konuları belli ; CHP ve HDP kardeşler gidip Erdoğan’ı şikayet eder. FETÖ abileri ablaları deşifre olunca önce buraya kaçar. PKK terör örgütü zaten bu ülkede milli kahraman muamelesi görür. Yılda bir milyon tanesi Antalya’ya gelir. Erkeği kadını fark etmez Türk Erkeklerinin misafirperverliğine nail olur. Son derece mutlu mesut ülkelerine dönerler. Durum bu.

Ülke içerisinde, yaşananlara verilen tepkilere baktığımızda enteresan bir sonuçla karşılaşıyoruz. En çok konuşanlar HİÇKİMSESİZLER . Evet yanlış okumadınız. Böyle bir topluluk var ülkede. Kendi partilerinde savundukları kanat çökünce aforoz olmuş bu insanlar manasız bir şekilde daha kendi partilerinde lafları geçmezken 15 senedir iktidar olan bir yapıyı yıpratabileceklerini sanıyorlar.

Muhalefetin konu hakkındaki yorumları yine her olayda olduğu gibi islamofobi ve Erdoğan Korkusu kokuyor. Hele Pazar günü Kocaeli mitinginde ki kalabalığı gördükten sonra artık neler yazarlar kim bilir.

Sonuçta ne yazılırsa yazılsın, Avrupalı ne yaparsa yapsın referandumdan EVET sonucu çıkacaktır. Burada görev bu sonuçtan sonra Erdoğan’a düşüyor. Ülkeyi provoke edenler pirincin içindeki taşlar gibi tek tek ayıklanarak yok edilmelidir. Demokrasi belli kurallara göre yaşanmalı, sınırsız özgürlük asla olmamalıdır. Biz demokrasiyi yaşamayı öğrenene kadar doğrusu budur. Ülke içerisinde suiistimal edilen en önemli konu Demokrasidir. Bunun arkasına saklanıp kaos yaratmaya çalışanlar belli kişilerdir. Seksen milyonluk ülke için yönetim bu kişileri etkisiz hale getirmelidir.

Erdoğan , baskı altında kalmayan yapısıyla üzerine alacağı ve çok istediği bu görevin hakkını vermeli , ıvır zıvır derneklerin, tarikatların, cemaatlerin ülke üzerindeki basın ve sosyal medya etkisini yok etmelidir. Bunları yaparken kendisine takılacak lakapları ve yakıştırmaları sonuna kadar hak edecektir.  Ancak bu durum ülkenin bekası açısından hiçbir önem arz etmeyecektir. Burada önemli olan Milli İradenin Cumhurbaşkanının yanında olmaya devam etmesidir.

e.gokce@karamursel.tv

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
10Şub

CANLI YAYININ ARDINDAN

03Ara
25Kas

SEÇİME DOĞRU

23Ağs

ŞİMDİ TÜRKİYE ZAMANI…

13Ağs