TERÖR SADECE DOĞUDAMI ?


Hayır... Ne yazık ki terör içimizde yani medeniyette. Doğuda kandırılan cahil insanların ne için yaptıklarını bilmeden TC Silahlı Kuvvetlerine karşı verdikleri amaçsız mücadele,  ailelerinin ve devletin bütün imkanlarını kullanarak en üst düzeyde konumlara ulaşan vatan hainlerinin yaptıklarının yanında bu ülkeye çok daha az zarar veriyor. Kendi köylerini,kasabalarını,şehirlerini savaş alanına çevirmek, ekonomilerini,aile düzenlerini ve kendi halklarını mahvediyor. Nasıl beyinleri yıkanmışsa onları koskoca bir ülkenin ordusunun karşısına ölmeye gönderen insanların çocuklarının hepsinin yurtdışında yada istanbul,izmir gibi büyük batı şehirlerinde yaşadıklarını göremeyecek kadar kör olmuşlar.

Çocuklarımızın yıllarca çalışarak girdiği üniversitelerde eğitim veren , çocuklarımızın geleceğini emanet ettiğimiz insanlar ‘’ Devleti katliam yapmakla ‘’ suçluyor.Diğer taraftan ülkemizi bize hediye eden liderimiz Atatürk’ün kurduğu partinin bir milletvekili Cizre’de bölücü örgüt mensuplarıyla canları pahasına bu ülkeyi korumak için çarpışan asker ve polisler hakkında suç duyurusunda bulunuyor. Hiç bir işe yaramayan, bu ülke için üst üste iki tane taş koymamış bir grup, minibüs kiralayıp gidiyor TRT’ yi basıyor. Hele bir tanesi bu kadar olay olurken bir televizyon programcısını azarlama derdinde. Tabi birde hala genel başkanını değiştirmeye çalışan diğer muhalefet var ki onların zaten olaylarla hiç alakası yok. Yazmakla konuşmakla bitmiyor adam çıkmış Sultanahmet konusundaki yayın yasağını eleştiriyor. Fransa aynı şeyi yaptı hatta olayın olduğu bölgede sokağa çıkma yasağı ilan etti. Orada muhalefet yok mu ? Ama adamlar tek kelime etmediler çünkü ulusal güvenlikleri söz konusuydu. Ama yok bizim ülkede istenen ne ?. Bütün televizyonlar yayın yapsın terör örgütünün reklamı olsun. Amaç güvenlik zaafiyeti davasına hükümete yüklenmek, İstanbul Emniyet Müdürünün hatta Emniyet Genel Müdürünün oda olmadı İçişleri Bakanının istifasını istemek. Hadi canım hadi. Siz yetmiş senedir bu ülkeyi yönetmediğiniz için bu işleri unutmuşsunuz. Bütün önemli noktalardaki adamlar istifa etsin sonra ne olacak ?... O kadar ucuz değil bu işler. 85 milyonluk bir ülke burası. İstediğiniz kadar kabul etmeyin ekonomik çarkları artık kendi kendine dönmeye başlamış ve düzenin kurulmasına karar vermiş bir iradenin yönetimindeki bir ülke. İstediğiniz kadar kabul etmeyin olası olumsuzlukları veya gerçekleşen sorunları sindirebilen , onaran ve telafi etmek için bütün birimleri çalışan bir ülke. Düzensizliğin getirdiği ekonomik bunalımda kafasına yazar kasa atılan bir yönetim yada ülkenin çıkışını engellemek için anayasa kitapçığını masaların üzerine fırlatan bir Cumhurbaşkanı yok artık.

Bütün anketler ülkede bir numaralı sorunun terör belası olduğunu gösterirken yapmamız gereken tek şey birlik olmak. Şu anda Erdoğan Fobisini yada AK PARTİ nefretini bir kenara bırakıp bir bütün olmamız gereken zaman. AİHM bile Sur Ve Cizre’de uygulanan sokağa çıkma yasağının kaldırılması reddetmişken içimizdeki vatan hainleri hala hıyanet ve delalet içindeler.

Ez cümle Ulu Önder Atatürk’ün Gençliğe hitabesinden ;

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Mustafa Kemal ATATÜRK.

Ulu Önder’e çok büyük saygı ve hürmetlerimle.

e.gokce@karamursel.tv

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
10Şub

CANLI YAYININ ARDINDAN

03Ara
25Kas

SEÇİME DOĞRU

23Ağs

ŞİMDİ TÜRKİYE ZAMANI…

13Ağs