Zavallı Yüzsüzler ve Truva Atları


Bu hafta da ülkemizi sabote etmeye çalışan Zavallı Yüzsüzler ve Truva Atları haftasıydı.         

Gündemde olan haberlere bakarmısınız ?

Siyasi anafor partisi genel müdürü Ankara’da bomba patladıktan 45 dk sonra devlete olayın faillerinin kim olduğunu sorarken 56 gündür makam odasındaki Atatürk portresini kaldıran milletvekilini bulmaya çalışıyor....

Aynı partinin milletvekili çıkıp ne dese beğenirsiniz ?                                                                            

Cizre’de toplu infaz yapılmıştır. AKP’nin bölgede nasıl bir insani yıkım yaptığı ortadadır.                       

Bu milletvekili hangi milletvekili hatırlıyorsunuz değil mi ?.... Askerlerimiz ve Polislerimiz için savcılığa suç duyurusunda bulunan milletvekili...Ne diyelim ?.. Buyrun hep beraber ; Allah seni islah etsin....

Başka bir yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olan partinin genel başkanlık makamı mahkemelik. 97’den itibaren girdiği 10 seçimi kaybeden bir insanın kendisini ve partisini bu durumlara sokması traji komik.

Esas batı insanını dehşete düşüren başka bir olay yaşandı Tunceli’de. Hidro Elektrik Santrali ( HES ) yapılmasını protesto etmek için yürüyüş yapıldı...                                                                                       

Hem elektrik parası ödeme hemde HES için protesto yürüyüşü yap.... Anlamak mümkün değil. Delik deşik olmuş harabeye dönmüş şehirleri için buna sebep olan teröristleri protesto edeceklerine taş devrine elektrik getirenleri protesto ediyorlar.

Hainler sadece içimizde değil tabi...Rus haber programcısı şubat ayında Antalya’ya geliyor. Yanında bir kameramanla plajları geziyor ve  bombayı patlatıyor ; Antalya bomboş, plajlarda kimse yok, denize giren yok....

Bırakın tutmayın beni buna ben cevap vermekistiyorum ;

Lan geri zekalı biz sizin gibi kutup ayısımıyız ?... İnsanız oğlum biz, ülkemize gelen yüzbinlerce İngiliz, Alman, Fransız, İspanyol ve dünyanın diğer ülkelerinden gelen normal insanlar gibi kış ayında denize girmiyoruz, plaja gitmiyoruz.

Üstelik senin ailenden her hangi bir kadın ülkemize geldiyse biz senin ENİŞTEN sayılırız. Utanmıyormusun ENİŞTENİN ülkesini böyle SALAKÇA kötülemeye ?

Bu arada Amerika PYD’yi terör örgütü olarak görmediğini açıkladı.                                                       

Sevgili Toplama Ülke ABD, size nice 11 Eylül’ler diliyorum... Beter olun inşallah...

Ez Cümle şudur ;

Bu ülke yükselen bir değerdir. Gerçek Türkler bu ülkeyi yüceltmek için de savunmak için de her zaman canını malını hiçe sayacaklardır.

Bütün bu pisliğin içerisinde amacı bu ülkeyi yüceltmek olan insanların yönettiği Türk Hava Yolları’nın son 5 senedir Avrupanın en iyi havayolu seçildiğini bilmenizi istedim.

Sevgi, Milli İrade İnancı ve Milli Beraberlik Gururuyla hayırlı haftalar dilerim....

e.gokce@karamursel.tv

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
10Şub

CANLI YAYININ ARDINDAN

03Ara
25Kas

SEÇİME DOĞRU

23Ağs

ŞİMDİ TÜRKİYE ZAMANI…

13Ağs