En küçük ilçeden, en büyük başarı - Ercan Buber

En küçük ilçeden, en büyük başarı


Kocaeli’nin en ufak ilçesinden en büyük başarı

Bilindiği gibi Karamürsel Kocaeli’nin en küçük ilçelerinden biri; küçüklüğü sadece nüfus olarak tabi, oksa bu ilçe benim için inanılmaz büyük.

İddia ediyorum Kocaeli’nde yeşil ve mavinin bu denli iç içe kucaklaştığı daha güzel bir yer daha yoktur. Bu küçücük ilçe bundan 40 Yıl önce bölgenin “SOSYAL VE KÜLTÜREL OLARAK “ incisi iken cazibesini kaybetmiş ve ismini unutturmuş durumunu bir kenara bırakarak. Şimdi gene hızlı adımlarla bu ismini geri almak için canla başla çabalıyor. İlerleyen zamanlarda “KARAMÜRSEL” turizminde cenneti olmak için korkunç projeler hazırlıyor. İlçemiz özellikle yazları dışarıdan gelen yazlıkçılarla dolup taşarken, şimdi birde kış turizmi için çok büyük yatırımlar yapmaya başladı. İlçemiz gerek eşsiz yürüyüş parkurları ile olsun gerekse günü birlik gezmek için gelen kişiler ile çok güzel bir popülasyon yakalamış durumda. İşin en güzel yanı bu, gün geçtikçe artarak büyüyor. İlçemizi her gün internet ortamından “KARAMÜRSEL” kelimesi yazarak arattıran kişi sayısı çığ gibi büyüyor. Yeni yapılacak kış turizmi için konaklama yerleri ile bu cazibe daha da artacak ve nasıl yazın inanılmaz bir yoğunluk yaşanıyor ise bu yoğunluk kışında yaşanacak inşallah. Karamürsel esnafı kendinden emin bir şekilde yatırımlarına hız katarak daha da büyüyüp gelişecek. İlçede “SOSYAL ve KÜLTÜREL” faaliyet alanları artacak. İnsanların 24 Saat kaliteli zaman geçirebilecekleri bir yer haline gelecek. Gerek eğlence mekânları ile gerekse sosyal alanları ile sürekli yenilenen ilçemizde gelecek çok ama çok aydınlık.

Ben inandım, sizde inanın.

Her şey çok güzel olacak.

Çok kısa bir süre sonra “KARAMÜRSEL” ismi sadece Türkiye’de değil dünyada büyük bir marka olacak. Ben artık buna canı gönülden inanıyorum.

Neden mi? 

Kurmuş olduğumuz “KARAMÜRSEL. TV” internet sitesi her gün “YÜZ BİN”  tıklanma alıyor ve dünya sıralamasında olsun Türkiye sıralamasında olsun şu an sadece Kocaeli değil birçok il merkezli haber sitesi ile yarış içerisinde ve lider durumda.  Gerek ilde, gerekse ülkede yıllardır hizmet veren çok büyük gazete ve haber sitelerini geride bırakarak çok büyük bir başarı yakalamayı başardı.

Ama en önemlisi “KARAMÜRSEL” ismini  her ay “MİLYONLARCA ”kişinin duymasını sağladık ve sağlamaya devam ediyoruz. Bizler sadece bu güzel ilçenin ismini bütün dünyaya duyurmak için çaba gösteriyoruz.

Öyle gözüküyor ki bizlerin inandığı gibi sizlerde bize inandığınız müddetçe bunu hep beraber başarmaya devam edeceğiz.

Madem “KARAMÜRSEL”  İçerisinde yaşıyoruz ve bu ilçeye gönül verdik, şimdi kolları sıvama zamanı. Amaç marka bir ilçe olmak ve kendi markasını yaratan bu ilçede herkesin çorbada tuzu olması. Ne fikriniz varsa, nasıl bir “PROJE” üretirseniz üretin bizimle irtibata geçin. Fikirleriniz bizim için çok ama çok önemli çünkü.

Bizler birey olarak ne kadar proje üretip ne kadar fazla çaba gösterirsek o kadar büyümemiz devam edecek. Bizler sadece “GAZATE” çıkarıp milyonlara ulaşmıyoruz çünkü. Aynı zamanda “KARAMÜRSEL” nasıl daha kaliteli bir marka şehir olur onun çabası içerisindeyiz. İlerleyen zamanlarda bunu görsel olarak destekleyecek projeler ile sizlerin beğenisine sunacağız.

Zaman “TEKNOLOJİYİ” en iyi kullananların zamanı.

Artık insanlar bilgiye saniye er içerisinde ulaşmak istiyorlar.

Bazen sadece saniyeler içerisinde bir bilgi binler ve hatta on binlere ulaşıyor.

Özellikle ilçemiz ve takipçilerimizin hassasiyet duyulacak konularda inanılmaz duyarlı tepki gösteriyor.

Aranan bir terörist haberi bile sadece birkaç saat içerisinde internet sitemiz aracılığı ile milyonlarca kişiye ulaşmış, yüzbinlerce paylaşım yapılması bunun en bariz göstergesidir. Teknolojiyi hayatımızın her safhasında ve ilçemizin gelişiminde kullanmakta bizlerin boynun  borcudur.

Artık hepimiz doğru bilgiyi, doğru fotoğrafı hemen görmek istiyoruz.

Herkes,  çok iyi bir takipçi.

Kimse taraf olan bir gazeteye ve internet sitesine rağbet göstermiyor.

Bunun en büyük kanıtı biziz!

Bizleri seven ve sevmeyen herkesin gazetesi olduk.

7 Gün ve 24 Saat hizmet vermek için deli gibi çaba gösterdik.

 Ama hamdolsun gerek ulusal basın, gerekse yerel basının zirvesine öyle bir oturduk ki.

Bunu sizlere aşağıda vermiş olduğum ve dünya üzerinde güvenilirliği tartışılamayan araştırma şirketinin verileri ile göstereceğim.

Bu tablo bu ilçeden sizlerin katkıları ile kendisini dünyaya duyurmuş bir gazetenin “BAŞARI MADALYASI” ve hatta inanılamayacak büyüklükte bir rekordur.

Teşekkürler.

Bize inanan ve destekleyen yüreği kocaman insanlara tekrar, tekrar teşekkürler.

Bu başarı başta gece gündüz çalışan ekibime ve ardından bütün “KARAMÜRSEL HALKINA” armağan olsun.

Değil 7 bin, inşallah bir gün 700. sıraya gelerek bu ilçeyi “MARKA” yapmak  adına çok ama çok büyük bir katkı sağlamayı Mevla’m bizlere nasip eder inşallah.

Mutlu Pazarlar…

Karamürsel.tv  

Dünya Sıralamasında: 544.936  

Türkiye Sıralamasında: 7.963

 

 

Karamürsel Belediyesi:

Dünya Sıralamasında: 3.504.287

Türkiye Sıralamasında: 114.558

 

 

Karamürsel Kaymakamlığı:

Dünya Sıralamasında: 13.359.778

Türkiye Sıralamasında: Yok

 

Çağdaş Kocaeli Gazetesi: 

Dünya Sıralamasında: 653.270

Türkiye Sıralamasında: 17.554

 

 

 

Değişen Kocaeli:

Dünya Sıralamasında: 402.773

Türkiye Sıralamasında: 9.230

 

 

Haber Karamürsel.net

Dünya Sıralamasında: 2.701.806

Türkiye Sıralamasında: 61.608

 

 

Karamürsel Aktifhaber

Dünya Sıralamasında: 3.163.572

Türkiye Sıralamasında: 82.603

 

 

Başarı tesadüf deyildir... 

e.buber@karamursel.tv

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
30Eyl

Bu ilçenin kaymakamı yok mu?

07Mar
12Şub
07Şub
24Oca