Karamürsel Ak Parti Yönetimi İstifa Etmeli


Evet bu ilçede hastanemizin baş hekiminin bile atanmasının yapılmasında etkili olunulamıyorsa, kendilerine verilen sözler ve vaatler tutulmuyorsa bence bu davaya gönül verenler istifa etmelidir. Bunca insanın oyu ile tek seçim kazanılamayan ilçede canla başla çalışıp seçim kazanan bir yönetim ile baskı kurup iş yaptıramıyorsa, tepki gösterip istifa etmelilerdir. İlçede bugün en önemli olan konulardan biri sağlık ise ve koca Devlet Hastanesinde pırıl, pırıl doktorlarımız canla, başla çalışıp Baş Hekim yaptıramıyorsa kimse kusura bakmasın ama demek bizi kimse kaale almıyormuş demektir.

Hiç kimsenin kişiliğine ve yaptığı işe laf söyleyemem, bu vebaldir. Fakat koca Hastanede bir tane yönetici bu ilçeden değilse, çok büyük bir sıkıntı var demektir. Bizim Hastanemizde gece nöbet tuttuktan sonra sabah kapıda denk geldiği hastasını düşünüp bütün günde poliklinikte görev yapan bir insanı ezerek izmit’ten Baş Hekim getirtiliyorsa benim çok zoruma gider. Hatta gittide! Bu yüzden bu konuyu direk Ak Partiye bağladım. Ama sadece buda değil karnımın ağrısı, bu ilçede yol kan golüne dönerken olay yerinde ve hastanede bir tane yetkiliyi bile görmüyorsam, sorarım size yarın nasıl bu halkın karşısına geçip bizi yine iktidar yapın diyeceksiniz ? Yada her gün yaptığım uyuşturucu haberlerini okuyup muhaliflerinizin gösterdiği hassasiyeti göstermediğinizin cevabı nedir ? çok merak ediyorum doğrusu.! Bu ilçede iktidarda olup bu kadar sessiz durmanızın cevabını nasıl vereceksiniz ? çok merak ediyorum.!

Evet kadın kolları ve gençlik kolları mücadele vermeye çalışıyor,  ama yönetimin devamı, as kadrosu nerede? Kafelerde nargile içip, üç beş iş adamı ile çözemezsiniz bu ilçenin sorunlarını.! Ne zaman karakolda, hastanede, jandarmada göreceğiz sizleri ? Tabi bir yakınınıza yazılan cezayı görüşmek yada biz sizlerleyiz pozları verip yılda üç beş göstermelik fotoğrafın haricinde! Evet size şuan için kimse ses çıkarmıyor, fakat eğer bu partinin en üst düzeyindeki isimleri kendini paralarken, sizlerin bu kadar halka uzak durmanızı nasıl anlatacaksınız merak içindeyim...

e.buber@karamursel.tv

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
07Mar
12Şub
07Şub
24Oca
03Oca

PİS FAKİR ZİHNİYETLİLER!