KARAMÜRSEL KENT KONSEYİ RAFAMI KALDIRILDI


Karamürsel’de geçmiş dönemde çok aktif olan ve ilçede sadece tabeladan ibaret olan birçok derneği azda olsa hareket ettiren “Karamürsel Kent Konseyi” başkanı Mesut Çalık genç yaşta yaşamını kaybederek aramızdan ayrılmıştı.

Mesut Çalık’ın yaşamını kaybetmesi ile Karamürsel Kent Konseyi kapılarını kapattı ve rafa kaldırıldı. Aylardır sahipsiz kalan kent konseyine bir başkan seçilecek mi?

Yada şöyle sormak lazım, bu ilçede elindeki kısıtlı imkanlar ile binlerce kişiye yardımcı olmak için büyük çabalar sarf eden kişilerden biri böyle bir kuruma başkan olarak gelse ilçemize ve ilçe genelinde yardıma ihtiyaç duyan büyük kesimlere çok daha büyük katkı sağlaya bilmesi için böyle güçlü bir kurumun başında hareket etse olmaz mı?

Bence bu rafa kaldırılmış Kent Konseyi artık raftan kaldırılmalı ve hak eden kişi bu koltuğa oturmalı. İlçe ve halkı için böyle değerli ve önemli bir kurum böyle gözden çıkartılmamalı!

 

Bu arada değerli büyüğüm ve çok kıymetli “Karamürsel Kent Konseyi” eski başkanı Mesut Çalık’ı rahmet ve minnet ile anmadan geçemedim. Bu memlekette bir taşı, taş üstüne koyan herkes başımızın tacıdır çünkü.  

 

DAL-ÇIK YİNE REKLAMLARDAMI KALDI

İnanın eğer Tahir Büyükakın’ın ağzından duymuş olmasam hiç ümit etmeyeceğim ama Tahir başkan yapılacak dedi! Fakat anlayamadığım önce ihale giren daha sonra onca insanın teklifinin altında fiyat ile ihaleyi alan müteahhit firma iş teslimi alacağı zaman biz buraya girmeyiz biz bu işin altından kalkamayız değip geri çekiliyor!

Yahu koskoca milyonluk ihaleyi almadan önce kimse yapacağı projeyi araştırmıyor mu?

Koskoca firmalar, koca, koca adamlar devasal bir proje için teklif veriyorlar ama projeden bir haberler! İhaleyi kazanıp işe başlamadan geri çekilmenin mantığını anlaya bilen bana da bir anlatsın!

15 gün önce yine imzalar atıldı ve çok yakında işe başlanılacak diye tekrar sayfa, sayfa haber yaptık ama yine tık yok!

Allah aşkına Tahir Büyükakın’a buradan seslenmek istiyorum, bir el atın şu cenazeyi kaldıralım şu rezaletten bir kurtulalım Allah aşkına.

Camından rezilliğe her gün bakan yöneticilerin umurunda değil ama biz Karamürsel halkı olarak yıllardır bu iğrençliğin içinde yaşamak zorunda olduğumuz için çok utanç duyuyoruz!

 

e.buber@karamursel.tv

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
07Mar
12Şub
07Şub
24Oca
03Oca

PİS FAKİR ZİHNİYETLİLER!