Karamürsel ve tefeciler!


İlçemiz genelinde geçtiğimiz haftalarda, ilçe kaymakamının sokağa çıkması ve birçok konuyu gözlemleyip anında müdahale etmesi ile uzun bir zaman sonra ilk defa ilçe genelinde korona vakaları dibe vurmuştu!

Fakat bu muhteşem görüntü maalesef çok devam etmedi ve bu hafta korkunç bir tablo ile ilçe genelinde yine vaka sayısı tavan yaptı.

 

BEKÇİLER ZİVANADAN ÇIKTI!

Geçtiğimiz hafta ilçe merkezinde yaşanan ve en büyük nedeni başıboşluk olan (bekçilerin üslupları ve vatandaşa ağır müdahaleleri) bir teşkilatta müdür olmamasının başı boşluğun neden olduğu üzücü olaylar sonrası hiç olmaması gerekenler oldu!

İlçede çok uzun yıllar sonra ilk defa polis ile vatandaş karşı, karşıya geldi.

Aylardır ilçeye bir emniyet müdürü getirtemeyen ilçemizin muhalefet partilerini ve yöneticilerini buradan tebrik ediyorum. Sokakta göğsünüzü kasa, kasa beş karış yukardan dolaşmaya devam edin. Size kimse bir şey demez zaten.

  

EREĞLİ HALKINA AHMET ÇALIK SAHİP ÇIKTI

1 Eylül gecesi ilçemizin Ereğli balıkçı kasabasından protokol ve şaşalı bir uğurlama ile denize açılan fakat 1 Eylül sabahı geri döndüklerinde sahipsiz bırakılan balıkçılarımızı, Karamürsel CHP Belediye başkan adayı ve Karamürsel sevdalısı Ahmet Çalık ve ekibi karşıladı.

Ne İsmail Yıldırım nede İlçe Kaymakamı Osman Canbaba gelmedi!

Fakat Karamürsel CHP Belediye başkan adayı Ahmet Çalık ve ekibi biz sadece seçim dönemi için değil her zaman sizin yanınızdayız dercesine yine balıkçıları yalnız bırakmadılar!

 

KARAMÜRSEL TEFECİLER CENNETİ OLMUŞ

Karamürsel son yıllarının en ilginç dönemini yaşıyor. İlçede uyuşturucu, fuhuş ve hırsızlık harici son aylarda birde tefeci furyası başladı.

Ne olacak ki, herkesin elinde bir değnek herkes bir köşe başını tutmuş.

El kadar çocukların ilçe merkezinde torba tutup, ilçenin bir çok yerinde koltuklar bile getirip uyuşturucu içme mekanları yaptığı ilçede ne bekleniyordu ki, dediğinizi duyar gibiyim!

Kocaeli Valisi sayın Seddar Yavuz ve Kocaeli İl Emniyet Müdürü sayın Veysel Tipioğlu sanırım Kocaeli’nin son ilçesi olan Karamürsel’i gözden çıkarmış…

İlçede eskiden birkaç tane olan ama kimsenin (BİLMEDİĞİ, DUYMADIĞI) tefeciler bu sıralar acayip artmış.

Hatta o kadar rahat hareket ediyorlar ki, artık babaları, amcaları, başkanları kimse?

Nasıl bir güç ile bu denli rahat hareket ediyorlar bilinmez ama yarın öbür gün ilçede alacak verecek mevzusu yüzünden şu şunu vurdu, bu bunu yaraladı, bu bunu dağa kaldırdı haberleri görülürse kimse şaşırmasın.

Telefonlarda bu kadar rahat milleti tehdit edip, birde tehdit mesajı atabilenler, borcun bu kadardı, bu kadar faiz koydum!

Bu kadar ceza koydum diyecek dile sahip olanlar her şeyi yapabilir bilginiz olsun.

Bu arada bana mesaj ulaştıran kişilere buradan sesleniyorum.

Kimseden bir korkum yok!

Sadece bana resmi evrak getirin yeter. Ben geri kalanını yaparım.

Benim kimseye hiçbir zaman göbek bağım, çıkar ilişkim, kapı köpekliğim olmadığı için doğru olan herkesin, her şeyin yanındayım.

e.buber@karamursel.tv

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 2

  • Hasan Algüzey | 07 Eylül 2020 09:27

    Sizi tebrik ederim. Karamürseli bu denli sahiplenme çok güzel. Görüşlerini tamamıyla destekliyorum.

  • Saffet | 07 Eylül 2020 07:26

    Çok haklısınız sizden başka bunları dile getiren yok maalesef karamürsel ilginç olaylarla anılan bir ilçe kabadayılar burada Esrar burada tefeciler eskiden beri burada daha neler var milletin parasını altınını toplayan kuyumcu mu istersin daha neler burası çok ilginç bir ilçe esnaf nasıl geçiniyor kirasını nasıl ödüyor belli değil herkes birbirine Kefil işte bizim ilçemizin durumu çalışmadan para kazananlar

YAZARIN SON 5 YAZISI
07Mar
12Şub
07Şub
24Oca
03Oca

PİS FAKİR ZİHNİYETLİLER!