KARAMÜRSEL’İN YARINLARI ARTIK DAHA GÜZEL OLACAK


Karamürsel’de yaklaşan yeril seçim öncesi partiler yavaş, yavaş hazırlıklarını hızlandırmaya başladı. Cumhuriyet Halk Partisi Ahmet Çalık ile bismillah derken, Milliyetçi Hareket Partisi’nde en güçlü aday Hayrettin Karacaer gözüküyor, saadet Partisi’nde ne kadar Ferhat Doğansoy ismi konuşulsa da, kulağıma gelen haberlere göre saadet partisi bir sürpriz yapıp çok farklı bir aday çıkarta bilir. Karamürsel İyi Parti içerisinde o kadar ilginç olaylar oluyor ki, inanın onu kimse çöze bilmiş değil!

Bir bakıyorsunuz ilçede siyaset denildiğinde ilk akla gelen ilçe ile özdeşleşen ağır toplar partinin içerisinde güçlü bir yönetim kuruyor derken hepsi birden ne hikmetse geri çekildi.

Karamürsel Ak Parti’de mevcut belediye başkanı bir dönem daha sahalarda kalmak istediğini dile getiriyor. Önümüzdeki günlerde Ak Parti’nin çıkartacağı aday ile taşlar yerine oturmuş olacak.

İLÇEDE BİR UMUT VAR

Karamürsel halkı geçmiş dönemlere nazaran bu seçimde ilginç bir şekilde heyecan duyuyor. İlçede güzel günlerin yaklaştığının ümidi ile Karamürsel’in önümüzdeki yıllarda birçok alanda isminden sık, sık söz ettireceği ümidi ile bu seçimler sonrası esnaf ve halk arasında güzel günlerin yaklaştığı konuşuluyor.

Karamürsel’de mevcut belediye başkanı ve belediye başkanlığına talip olan adayların inanılmaz projeleri var! Herkim gelirse gelsin diğer belediye başkanlarının projeleri ile kendi projelerini birleştirerek faaliyete geçirmesi ilçede büyük bir refah ortamı meydana getirecek gibi gözüküyor.

KARAMÜRSEL EN İYİSİNİ HAK EDİYOR

Karamürsel’de esnaflık yapan ve bu ilçede yaşayan binlerce kişi bu ilçenin sorunlarının kalıcı çözümler ile çözüm bulması ve bunun neticesinde ilçede kin ve nefret ile değil barış ve huzur ile yaşamak istediklerini dile getirirken, bu huzur ortamının sağlanması için elinden gelen çabayı gösterecek gibi gözüküyor.

e.buber@karamursel.tv

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI