ŞEREFSİZ VE NAMUZSUZSUNUZ! - Ercan Buber

ŞEREFSİZ VE NAMUZSUZSUNUZ!


Geçtiğimiz gün gazetemiz çalışanlarından daha 23 yaşında yeni evlenmiş Mehtap Esra Üstün isimli kızımızın haberlerimizi de, paylaştığı facebook hesabı çalındı. Ardından yapılan başvurular sonrası hesap askıya alınmıştı! Fakat kızcağız hiç başına böyle bir adilik geleceğini düşünmediği için şirketimizde kullanılan güvenlik tedbirlerinden hiç birini kullanmadığı için böyle üzücü bir olaya maruz kaldı!

Gencecik bir kızın geçmiş zamanda önce erkek arkadaşı, sonra sözlüsü ve şimdi eşi olan kişi ile olan sohbetleri, muhabbetleri için bir sapık tarafından çalındığını düşünürken, bu sabah olayın bambaşka olduğunu anladık.

Sabah saatlerinde mehtap esra üstün isimli sosyal medya hesabının fotoğrafı değiştirilerek benim geçmiş zamanda yazdığım “Kral Çıplak” isimli bir köşe yazısının tasarımının içine benim fotoğrafımın konulması ile bu şerefsiz, namussuzların kim olabileceklerini hemen tahmin ettim.

Özellikle belediye ve içinde bin bir türlü film çeviren şahısların yaptıklarını gün yüzüne çıkarıp “ASLANLAR GİBİ ADIMLA, SOYADIMLA” yazdığım haber ve köşe yazılarını haber siteleri ve sosyal medya hesaplarında paylaşmamla beraber buna misilleme olarak “SAHTE HESAPLARDAN, ÇİÇEROLU, BİCİLİ, YALANLI, SAHTELİ, KORKAK, NAMUSSUZ” kişiler ve onların kim olduklarını ve kime hizmet ettiklerini çok iyi bilen kendileri gibi kişilerin beğenip paylaştığı sosyal ayak oyunlarından umduklarını bulamayan “NAMUSSUZ, KORKAKLAR VE ŞAKŞAKÇILARI” bu seferde pırıl, pırıl bir kızımızın hesabını çalan namussuz zihniyetler yine ortaya çıktı.

Evet, bu ilçe çok namussuz ve onursuz kişi gördü ve görmeye devam ediyor. Beni ve kurumumu paraları ve güçleri ile satın alamayan ve yönlendirmeyi bir türlü beceremeyen namussuzlar, kredisi bitmiş ayakçılar ile yine çabalıyorlar.

Bu yazıyı bu vicdanı, namusu, ahlakı olmayan kişiler için kaleme alma gereği duydum. Ercan Buber ve şirketine her türlü ayak oyununu, namussuzluğu, iftirayı, şerefsizliği yapın! Ben sizin hakkınızdan yıllardır geldim, yine gelirim!

4 Temmuz Mahallesi, Halil Koygun sokakta merdiven altı bir ofiste değil!

Yıllardır koskoca bir binada hem yerel, hem ulusal mecralarda aslanlar gibi hizmet vermekteyim!

Sizler gibi oturduğum koltuk pislik içinde olduğu için kalkmaktan korktuğum hiçbir makamım yok! Aslanlar gibi sürekli sokaklarda, sürekli bu ilçenin halkı ile yapmacık gülüşlerin arkasına sığınarak değil! Gerçekten onların dertleri ile dertlenerek çıktığım bu yolda her geçen gün yükselmeye ne kadar hazmedemeseniz de devam ettim!

Fakat sizler o koltuklarınız ve makamlarınız gidince bakalım bu sokaklarda nasıl insanların suratına bakacaksınız?

Kadınlar ile çocuklar ile bel altı uğraşmayı bırakın!

Ağa babanızın fotoğrafları, attığı mesajları, sahsımın mağdur hanımlar ile yaptığı röportajlardan başlar, son yaşanan arkadaşının eşine bile niyet bozup rezil kepaze olanın yaptıklarına kadar, en baştan en sona bütün namussuzluklarınızı ortaya sererim!

Ben adamlık yaptıkça, elimdekileri kullanmadıkça benim dengelerim ile oynamayın!

El kadar kız çocuğunun mahremine kadar tenezzül ederseniz, bende hiç birinizin ne ailesini, nede sülalesini düşünmem gereğine yaparım. Namussuz olduğunuzu ben çok iyi biliyorum ama benim adamlığıma sığmadığı için bu zamana kadar kullanmadığım her şeyi ortalığa sererim bu sefer hiç biriniz kurtulamazsınız!!!  

e.buber@karamursel.tv

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
30Eyl

Bu ilçenin kaymakamı yok mu?

07Mar
12Şub
07Şub
24Oca