Tebrikler -PAPULI- - Ercan Buber

Tebrikler -PAPULI-


TEBRİKLER “PAPULİ”
Ben bu ilçeyi çok ama çok seviyorum, istiyorum ki bu ilçede yaşayan herkes huzur ve huşu içerisinde yaşasın ve ilçemiz her daim güzel anılsın ve hatırlansın. Fakat maalesef bu isteklerim ara sıra mümkün olmuyor dolayısı ile arada sıkıntı yaşıyoruz ilçe olarak !
Ben istiyorum ki, siyasi görüşü ne olursa olsun bu ilçede yaşayan her birey bir diğerinin siyasi görüşüne ’de yaşam şekline ’de saygı göstersin tenkit etmesin!
Tabi benim bu düşünceler içerisinde hareket etmem yazmam ve çizmem hayatını at gözlükleri ile idame ettiren bir takım şahsiyetlerin zoruna gitse de yapacak bir şey yok…!
İlk başlarda çok zorlarına gitmişti ama artık yavaş yavaş ve hatta seve seve alıştılar…
Sevgi her şeyin başıdır; sevgi ile yapılan her iş insana müthiş bir yaşam enerjisi ile sarmalayıp hayata pırıl, pırıl gözlerle umut dolu bakmanızı sağlıyor.
Bu ilçede insanlar mutlu ve huzurlu olunca çok ama çok mutlu oluyorum. Hastanede veya karakolda olay olmaması beni çok mutlu ediyor. Aslına bakarsanız gazetecilik mesleği yapanlar için iyi bir şey değil bu durum ama olsun, mevzu bahis olan Karamürsel ise benim için veya şirketim için maddiyat çok, çok arka planlarda gelmiştir ve gelmektedir.
Benim ve ekibimin en büyük amacı ve gayesi bu güzel ilçeyi dünyada herkesin duymasını ve ziyaret etmesini sağlamak.
Hamdolsun çok büyük bir yol kat ettik ve çok iyi bir şekilde yolumuzda deva ediyoruz. Bu başarının en büyük destekçisi olan siz değerli takipçilerimize çok ama çok teşekkür ediyoruz. Eğer ki her gün, bu ilçe nüfusunun iki katı insan www.karamürsel.tv adresini takip ediyorsa, ne para, ne pul. Amaç ve gayemizi yerine getirebilmenin saadeti bizlere misli ile yetmektedir. Sağ olun, var olun…


TEBRİKLER “PAPULİ”
Hafta sonu ailem ile birlikte sürekli insanlara tavsiye ettiğimiz ilçemizin güzel mekanı “PAPULİ’YE”
Kahvaltı yapmaya gittik. Saat 12’yi geçtiği içinde herhâlde biraz durulmuştur diyerek arama gereğide duymadım. Caminin köşesini döndüm ve aman Allah’ım oda nesi, sanki Sapanca’ya gelmişçesine mekanın önü tıka basa son model arabalar ile dolu. Çocuklarım aç gözleri dönmüş dedim gene bir şansımızı deneyelim ama nerede çay içecek sandalye yok boşta. İnanın o kadar gurur duydum, o kadar mutlu oldum ki, tarifi olamaz. Güzel ilçemin bırakın cennet köşesi sahil bandını, yeşilin ve denizin en güzel hal aldığı dağların ’da bile bu denli güzel tesislerin işletilebileceğini bütün Karamürsel’e ve Türkiye’ye gösteren “BAT” Ailesine buradan çok teşekkür ediyorum.
Umarım bu başlangıç birçok Karamürselli hemşerimize örnek olur. İnsanlar İstanbul’dan, İzmit’ten, Bursa’dan kalkıp Sapanca’ya değil ’de Karamürsel’e gelir ve hafta sonlarını ve tatillerini burada geçirir. Bu cennet bahçesi ilçemize daha, daha çok tesisler yapılması dileği ile esen kalın…

e.buber@karamursel.tv

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
30Eyl

Bu ilçenin kaymakamı yok mu?

07Mar
12Şub
07Şub
24Oca