TEŞEKKÜRLER... - Ercan Buber

TEŞEKKÜRLER...


TEŞEKKÜRLER;

Başta ailem, ekibim ve tüm dostlarıma bu gün bana yaptıkları doğum günü sürprizleri ve gerek telefonla arayarak,mesaj ve mail atarak bu güzel günümde beni yalnız bırakmayan her keze çok ama çok teşekkür ederim.

Bende bütün takipçilerimiz ile bu gün için bana hazırlanan bir kaç sürprizi takipçilerimiz ile paylaşmak isterim.

2013 Yılı şubat ayında çıktığımız basın yolunda emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz.

2014 Tarihinde İnternet üzerinden başladığımız habercilik maratonunda inanılmaz yerlere geldik.

Günlük sadece haber sitelerimize giren kişi sayısı 40.000 rakamının üzerine çıktı.

Doğum günüm için ekibim sadece 01.01.2016 Tarihinden 01.02.2016 Tarihine kadar sitemize giren kişi sayısı 1.421.263 kişinin olduğunu görmek  beni o kadar mutlu etti ki . Hayallerimi bir,bir gerçekleştirmek tarif edilemez.Bu başarıda Üzerlerinde hissettikleri büyük baskılara rağmen beni bir an olsun yanlız bırakmayan ekibime ve desteklerini bir an olsun esirgemeyen takipçilerimize sonsuz teşekkür ediyorum.

2016 Yılında planladığımız yerel gazetemiz o kadar çok okunuyor ve takip ediliyor ki inanın bazen oturup düşünüyoruz, acaba gazete baskısını 2.500 adete çıkaralım mı diye ? Fakat yerel gazete çıkarmak çok maliyetli bu yüzden şu anlık bu düşüncemizi bir kenara bırakarak biraz daha güçlenip her gün sizlerle buluşacak günlük gazetemizi çıkarmak için planlar yapıyoruz.

 

2017 Yılında faaliyete geçirmeyi planladığımız Karamürsel.tv projemiz için beklediğimiz haber iki gün önce gelmiş fakat doğum günümde bana söylemek için gelen evrakı sümen altı edip sürprizlerine katan ekibime önce kızdım sonrada çok mutlu oldum . Anlaşılan o ki artık Karamürsel'de bulunan gerek esnafımız gerekse vatandaşlar seslerini canlı, canlı duyurup şikayetlerini kameralara yapabilecekler. Bu proje için 2017'yi beklememize gerek kalmayacak . Artık Karamürsel başta olmak üzere tüm dünyaya Karamürsel'in güzelliklerini canlı, canlı an be, an görsel olarak sunabileceğiz. Sadece 3 ay sonra gazetemizi,İnternet sitemizi ve tv için yeni sütüdyo ve ofis   yaparak  hepsini bir yere toplıyacağız.

Biz inandık ve güven kazandık.

Bu kısa süre içinde sadece ilçemizde değil ulusal kanallarda ve bölgesel devlere kendimizi kanıtlayarak gerek Kocaeli'de bulunan dev gazetelere, gerekse ulusal ajanslara haber servis ederek Karamürsel'in sorunlarını ve güzelliklerini bütün dünyaya duyurmayı başardık.

Bu başarıda bizim için çamur atan,iftira eden, kötülüğümüz için meslektaş gibi gözü küpte bizi sırtımızdan vurmaya çalışan herkesi biz ALLAH (cc) havale etmiştik ve hepsi cezasını çekti ve çekmeye devam ediyor.

Bizim gecemizi gündüzümüze katarak yaptığımız haberlerin altını üstünü değiştirip tekrar servis edenler, yada çekmediğimiz resimleri bizim servis ettiğimiz ajanslardan çalarak kullanan hiç kimseye ses çıkarmamıştık, ama artık mahkemeye vererek yasal işlem başlatacağız. Geçmiştekileri sildim arşive koydum ama artık kusura bakmasınlar bu kadar insan 7 gün 24 saat çaba gösterip, emek sarf edip, haber yapıyorsa kimseye hakkımızı yedirmeyi düşünmüyorum. 

Doğruluk ve dürüstlük en büyük ışığım oldu ve olmaya da devam ediyor. ALLAH (cc) her zaman doğrunun yanındadır çünkü.

Hayatımda her zaman inandığım fikirlerin arkasından gittim, hiç bir zamanda kaybetmedim. Başımı secdeye koyduğum zamanda , yastığa koyduğum zamanda vicdanım rahat oldu.Hiç acaba demedim.

Akşam eve gidince çocuklarıma verdiğim hiç bir lokmada haram var mı acaba diye düşünmedim.

Kimse kimsenin rızkına mani olamaz.

Bana senin için böyle diyorlar, sana insanları cephe aldırıyorlar, sana iftira atıyorlar diyen kişilere sadece ALLAH (cc) var dedim.

Ben inandım ilahi adaletin tecelli edeceğine hiç şüphem olmadı.

Şimdi geldiğim noktada ise evet sıkıntılar çektim , evet elinde güç olan varlıklar ellerinde geleni yaptı ve yapıyorlarda, fakat onlar konuşuyor biz yükseliyoruz.

ALLAH (cc) tek dileğim ve isteğim beni nefsimle olan zorlu imtihanımda bir an olsun yalnız bırakmaması .

Bu meslek öyle bir meslek ki, nefsim o kadar çok bana zulmediyor ki, inşallah nefsime hiç bir zaman yenik düşmem.

Bilmeyerek kırdığım,üzdüğüm ve yanlış anlaşıldığım herkesten çok özür dilerim.

Beni affedin .

Bu güzel günde benim samimiyetimi hissederek beni yalnız bırak mayan her kezden ALLAH ( cc ) razı olsun.

İyi ki varsınız...

 

 

e.buber@karamursel.tv

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
07Mar
12Şub
07Şub
24Oca
03Oca

PİS FAKİR ZİHNİYETLİLER!