FETÖ/ PDY DARBESİNE KARŞI HALK, HAK - HUKUK DARBESİ YAPILDI! - Mehmet KASAP

FETÖ/ PDY DARBESİNE KARŞI HALK, HAK - HUKUK DARBESİ YAPILDI!


Fetö- PDY Terör Örgütü, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin bir bölümünü 15 Temmuz 2016 gecesi kullanarak; devleti- milleti ele geçirmek için darbe girişiminde bulundu! Halkımızdan 208 kişiyi şehit ederken, 1,491 kişiyi yaraladılar! 238 kişi ağır yaralıdır! Ankara’da TBMM. MİT, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, Ankara Emniyet Müdürlüğü, Gölbaşı Polis Özel Hareket Merkezi, Ak Parti Genel Merkezi, Genel Kurmay Karargâhı, TÜRKSAT, Jandarma Genel Komutanlığı havadan bombalarla, ağır makineli tüfeklerle, baskınla vuruldu! TRT, CNN Türk Televizyon binaları ele geçirildi! Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar rehin alındı! Zırhlı araçlar, uçaklar, helikopterler; halka ve kamu binalarına karşı kullanıldı. Halkımız, askerlerimiz ve polislerimiz şehit edildi!

                Darbe girişimi saat:22.22’ de İstanbul Boğaz köprülerini trafiğe kapamakla başlatıldı. Darbeciler halk tarafından protesto edilince, halkın üzerine havadan ve karadan ateş açıldı. Tank ile Polis Toması vuruldu! Havaalanı ele geçirildi! Darbeye destek vermeyen üst düzey subaylar kaçırılarak rehin alındı! B.Ş. Belediyesi işgal edilmek istendi ama becerilemedi. Halkımız 17 şehit vererek belediye binasını korudu. Emniyet binalarına girilmesini halkımız önledi. Darbeci askerlere karşı Aziz Kahraman Türk Milleti karşı durdu. Polis direndi. “Ama askeri birliklerden pek karşı koyan olmadı. Zira pek çok birlik darbeden yana oldu. Olmayanların komutanları da zaten rehin alındı!”

 Ankara’da darbe için 25 F16 savaş uçağı ile 16 savaş helikopteri, zırhlı araçlar ve tüfekler kullanıldı. İstanbul için ve diğer şehirler için de benzer harp araç- gereçleri acımasızca kullanıldı!

                Ülkemizdeki Aziz Türk Milleti 81 İlde darbeye karşı meydanları doldurdu. Ezanlar okundu, salalar verildi. Halk kıyama, direnişe çağrıldı. Darbe yapılalı 4 gün oldu. Halkımız her gün meydanlardadır. Ezan ve salalar okunmaktadır. Halk ülkesini, milletini teröristlere bırakmamak için direnmektedir. Aziz Milletimiz destan yazmaktadır.

                Bayrak, vatan, millet, din iman düşmanı teröristler, devletin en üst yerlerine kadar girmiş! Cumhurbaşkanının 4 yaveri, Genelkurmayın yaver ve üst komutanları, ordu komutanları, yardımcıları vatan düşmanı olmuş! Koruması gereken milletine, milletin silahı ile ateş açıp, öldürmekte, yaralamaktadır! Binaları, milli serveti vurup, yok etmektedir!

                Fetö/ PDY Terör Örgütü hücre yapılanması ile kendi asıl açık kimliğini saklayarak, 1971 yılından beri örgütlenmekte, devleti ele geçirmeye çalışmaktadır. Devletten ve ümmetten sömürü sistemi ile beslenip, gürbüzleşmektedir. “Bugün 9,106 şirketi, Tüskon’a bağlı 3,000 holdingi, 2,000 dershanesi, 13,500 okul ve öğrenci yurdu, 17 üniversitesi, 95 vakfı, 902 derneği, 160 ülkede 2,000’den fazla okulu bulunmaktadır.” Gelir olarak TC. Devleti’nden daha zengin duruma gelmiş! Artık devlet benim, ben devlet olacağım, diye ortaya eşkıya, terörist olarak çıkmıştır.

                İslam cemaatleri içinde en çok sorgulamayan, eleştirmeyen, rengi belli olmayan, Müslümanlara zulüm yapıldığında tepki vermeyen, bu şer yapı, diğer ihanetçi hain yıkıcı örgütlerle birlikte şimdi adi canavar kesilip; darbe yapmıştır! Emperyalistler; akılsız, basiretsiz, kişiliksiz olan bu yapıları kuduz edip, it gibi kullanmaktadır!

                Milletimize şunu öneriyorum: “ Pek çok İslam cemaati ve tarikatları fikir yürütmezler! Sorgulamazlar. Eleştirmezler. Liderlerine bağlılığı iman esası görürler. Ne derse; hak olsun, batıl olsun, yaparlar. “Kur’an- ı Kerim, peygamberimiz, akıl, ilim ne der, diye düşünmezler.” Şeyhe, lidere bağlılıkları her şeyden önde gelir! Bunun için kullanılmayan tarikat, cemaat, ideolojik sapık yok gibidir. 

                Komünistlerde bu cemaatler ve tarikatçılar gibi doğru akıl yürütmezler. Yeterli, doğru, derinden düşünemezler. İlmi, ahlakı, doğru, adil, hak- hukuk çerçevesinde hareket edemezler. Onlarında sapık, zalim, cani liderleri vardır. Onun batıl ve sapık felsefesinden dışarı çıkmazlar. Liderlerine körü körüne, aptalcasına bağlı kalırlar. Kaldıkları sürece de doğru, iyi, güzel, yararlı davranış sergileyemezler. Lider ve şeyhlerini ele geçirenler, tüm taraftarlarını eşek gibi kullanır!

Bu iki sapık grup, 15 Temmuz 2016 Cuma günü emperyalistlerce kullanılarak darbe yapma girişiminde bulundular. Aziz Türk Milleti de, darbeye karşı darbe yaptı! Darbeye “dur ” dedi. Vatanına, milletine, devletine, memleketine, ülkesine, değerlerine sahip çıktı. Yaşasın Asıl Kahraman Türk Milleti! Kahrolsun, hain kahpe alçak kalleş cani canavar darbeciler! Kullanılmış, kafasız, akılsız, darbeciler! Bu darbeci akılsız beyinsizler her zaman kullanılmaya müsaittir. İLERİDE YİNE KULLANILACAKLARDIR! Bu beyinsizlere karşı devlet, millet, insanlık her zaman tedbir almalıdır. Ama bunları da bu milletin, devletin yetiştirdiğini asla unutmamalı. İnsan dünyaya boş gelir. Onu eğitimle- öğretimle anne, baba, devlet, millet doldurur. Bunları da böyle pislikle doldurmuşlar!

                                                                                                                             Mehmet KASAP

m.kasap@karamursel.tv

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
12Haz
20Ağs

İSLÂM VE MÜSLÜMANLIK NİMETTİR

13Ağs
02Ağs

AKLINI YANLIŞ KULLANANLAR!

23Tem