Haber Ara

kocaeli deprem Haber Arşivi

Korkutan açıklama! Marmara hattı kırılacak!

5.8 büyüklüğündeki Silivri depreminin modelleme verilerini paylaşan Prof. Dr. Cenk Yaltırak, “Bize göre kırılma Doğu Marmara segmenti üzerinde olacak, en ağır hasarı İzmit Körfezi, İstanbul, Yalova ve Bursa alacak” dedi.

Kocaeli merkezli deprem..!

Kandilli Rasathanesi verilerine göre merkezi Kocaeli Körfez olan bir deprem meydana geldi.

Marmara’da yine korkutan deprem!

Üniversitesi Kandilli Rasathanesi'nden alınan verilere göre, saat 12.26'da merkez üssü Bursa'nın Mudanya ilçesinde 3,9 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Son dakika | Çınar'ta 3,5 büyüklüğünde deprem

AFAD verilerine göre, saat 00:36'da Yalova Çınarcık'ta 3.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

Sürekli sallanıyoruz ard arda 7 deprem

05.36 sularında merkez üssü Yalova Çınarcık olan 4,1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem Marmara Bölgesi'nde İstanbul, Bursa ve Tekirdağ gibi illerden de hissedilirken kısa süreli bir paniğe neden oldu. .

Son dakika Deprem. Bolu Düzce'de deprem oldu.Kocaeli'de sallandı!

Son dakika deprem haberi. Bolu'da korkutan deprem! Bu gece saat : 00.16'da Deprem meydana geldi. Depremin şiddeti ilk verilere göre 4.9 şiddetinde açıklandı. Depremin merkez üssü Bolu merkezi.

Bursa, İznik, Karamürsel için deprem uyarısı

Prof Ahmet Ercan o kenti uyardı: Deprem saati çalışmaya başladı

Kandilli'den son dakika deprem açıklaması yeniden olacak!

Yeni depremler beklediklerini belirten Kandilli dün gece meydana gelen depremin büyüklüğünün 6.6, hissedilen şiddetinin ise 7.0 olduğunu açıkladı.

Meclis, rekor sayıda tasarıyı kabul etti

Uluslararası anlaşma ve mutabakat metinlerinin onaylanmasına ilişkin 26 tasarı kabul edildi. Genel Kurulun 3 günlük mesaisinde toplam 97 tasarı yasalaşmış oldu

Deprem'de 30 yaralı

Adıyaman’ın Samsat ilçesinde meydana gelen depremin ardından bölgede incelemelerde bulunan Vali Abdullah Erin, Adıyaman merkez, Samsat ve Kahta’da okulların tatil edildiğini açıkladı.

Bir büyük deprem daha!

Kandilli Rasathanesi, saat 11.55' te merkez üssü Çanakkale'nin Ayvacık ilçesi Yukarıköy de 5 büyüklüğünde deprem kaydedildiğini bildirdi.

Kandilli Rasathanesi'nden son dakika büyük deprem uyarısı

Türkiye'nin farklı illerinde meydana gelen depremlerin ardından açıklama yapan Kandilli Rasathanesi Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Özener, "Bir sonraki büyük deprem, yani 7'nin üzerindeki

Bursa'da korkutan deprem

Bursa'nın Gürsu ilçesinde bu sabah 08.13'te merkez üssü Kazıklı köyü olan 3.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Son Dakika... Kocaeli Merkezli Deprem

Kocaeli Kandıra'da meydana gelen depremin büyüklüğünü AFAD 4.8, Kandilli 5 olarak açıkladı.

Kocaeli'de Yaşanan deprem tedirgin etti.

Sabah saatlerinde yaşanan deprem tedirgin etti.Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü, ilimizde hafif şiddetli deprem yaşandığını duyurdu Ulusal Deprem İzleme Merkezi ilimizde deprem olduğunu duyurdu. Alınan bilgilere göre; Sabah saat 07:29’da merkez üssü Dilovası Çerkeşli olan bir deprem meydana geldi. 4.1 kilometre derinlikte meydana gelen depremin şiddeti 1.8 olarak ölçüldü. Meydana depremin şiddeti az olduğu için hissedilmediği bilgisi verilirken deprem gerçeğini unutmamamız gerektiğini hatırlattı.