Siyaset

Serpil Yılmaz görevinden istifa ettiğini açıkladı Serpil Yılmaz görevinden istifa ettiğini açıkladı
Siyaset Haberleri

Karamürsel DEVA’da büyük açılış Pazar

Ali Babacan liderliğinde kurulan, ilimizde Adem Koç liderliğinde örgütlenen DEVA Partisi, Karamürsel ilçe teşkilatı ilçemizin tanınmış ve sevilen bir ismi olan Hayrettin Karacaer tarafından

Karamürsel AK Partili eski başkan koronavirüse yakalandı!

AK Parti Karamürsel eski ilçe başkanı Recep Demirel, koronavirüse yakalandı. Demirel’in iki kızının da test sonuçlarının pozitif çıktığı öğrendi.

ORHAN TANIŞ; KAFTANCIOĞLU’NUN SÖZLERİNİ ELEŞTİRDİ 

CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu’nun Atatürk ile ilgili sözlerine CHP’li Orhan Tanış da bir yorum getirdi Tanış, “Bu söylem Gazi Mustafa Kemal Paşa ile Atatürk'ü ayırmak demektir” dedi

Yeniden Refah ilçe başkanı istifa etti

Yeniden Refah Partisi Karamürsel İlçe Başkanı Necmi Altındeğer görevinden istifa etti.

KARAMÜRSEL’İN ABİSİ ORHAN TANIŞ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi CHP Meclis Üyesi Orhan Tanış Karamürsel’de çok büyük sıkıntıların gündeme getirilmesi ve çözülmesin de büyük bir pay sahibi olmaya yine devam ediyor.

Karamürsel'de İnsan hayatı ve doğa tehlike altında

Karamürsel’de insan hayatı ve doğa hiçe sayılıyor CHP Kocaeli Milletvekili ve Parti Meclisi üyesi Tahsin Tarhan, Karamürsel’de incelemelerde bulundu.

Karamürsel DEVA Karacaer ile Bismillah dedi

DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanlığı ilçe yönetimlerini atamaya devam ediyor. Bu kapsamda Karamürsel İlçe Başkanlığı’na ilçenin başarılı iş insanı Hayrettin Karacaer atandı.

İşte Kocaeli Deva’nın il yönetimi

Ali Babacan başkanlığındaki DEVA Partisi Kurucu İl Yönetim Kurulu İlk toplantısını yaptı. Karamürsel’de geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen iş insanı Cüneyt Yücetepe il yönetimin de, görev aldı.

DEVA PARTİSİ KOCAELİ GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR

AK Parti'den ayrılan Ali Babacan'ın kurduğu Deva Partisi, Kocaeli'de de yavaş yavaş vites yükseltiyor.

Başkan Hürriyet Karamürsel’in kurtuluşunu unutmadı

Karamürsel’in çok yakından tanıdığı ve çok değer verdiği İzmit’in başarılı belediye başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, her zaman olduğu gibi yine Karamürsel ve halkını unutmadı.

Serpil Yılmaz görevinden istifa ettiğini açıkladı

AK Parti Kocaeli Kadın Kolları İl Başkanı Serpil Yılmaz görevinden istifa etti. Yılmaz genel merkezde görev alacağı için istifa ettiğini açıkladı.

Karamürsel ve Gölcük Ahmet Çalık'a emanet

CHP Kocaeli İl Örgütü, il yönetim kurulu görevlendirmelerini tamamladı. Karamürsel Cumhuriyet Halk Partisi belediye başkan adayı olarak ilçede partisine büyük bir ivme kazandıran Ahmet Çalık Karamürsel ve Gölcük'ün örgütlerden sorumlu il başkan yardımcılığı görevine getirildi.

Recep Tayyip Erdoğan ile Emre Kahraman bayramlaştı

Kocaeli Ak Parti denildiği zaman ilk akla gelen isimlerden biri olan ve Kocaeli Ak Parti gençlik kollarının en uzun süre başkanlığını yapan Emre Kahraman, Recep Tayyip Erdoğan ile telekonferans sistemi üzerinden bayramlaştı.

Karamürsel CHP İlçe örgütü iş yapıyor! Reklam değil

CHP Karamürsel İlçe Başkanı Suat Ülkü, yazılı bir açıklama yaparak, yerel seçim sonrasında ve Korona’lı günlerde neler yaptıklarını açıkladı.

Ali Yıldırım Sezer yine adamlığı ile konuşulur

Yaşanan pandemi sürecinde Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer siyateten örnek olacak bir davranışa imza atarak ilçesindeki tüm ilçe başkanlarıyla video konferans yöntemiyle bir araya gelerek yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

Sessiz kalınırsa, Kocaeli halkının ocağı sönecek

Kocaeli genelinde binlerce insanın yaşadığı mağduriyet her geçen gün büyümeye devam ediyor. Müdahale edilmediği taktirde binlerce vatandaşın ramazan günü ocağı sönecek.

Karamürsel CHP ilçe teşkilatı şehit Annelerini unutmadı

Karamürsel Cumhuriyet Halk Partisi ilçe teşkilat ilçe genelinde yaşayan şehit annelerini unutmadılar.

Belediye başkanı ve eşini evlerinde vurdular!

Belediye Başkanı Mümtaz Şenel (68) ve eşi Fatma Şenel (64) evlerinde uğradıkları silahlı saldırı nedeni ile

Toplam 777 haber.