Yaşam

Yaşam Haberleri

Mehmet Akdeniz yine gönüllere dokundu

Karamürsel’de hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile her geçen gün büyüyen Mehmet Akdeniz yine Kocaeli gündeminde.

İZNİK YOLUNDA KÖPEK DEHŞETİ

Karamürsel’de özellikle İznik yolu dostlar market ve hastane arasında oturan vatandaşlar her akşam köpek saldırısı nedeni ile korku yaşıyorlar.

Doğayla sanatı bir araya getiren inanılmaz kadın

Kocaeli'nin Karamürsel ilçesine bağlı Fulacık Mahallesi'nde bir devir açmayı başaran girişimci Aysel Ergül, kurduğu lavanta bahçesi ile sanatı bir araya getirerek inanılmaz bir başarıya imza attı.

TATİL PLANI YAPMAYANLAR BU HABER SİZİN İÇİN

Misafirlerine muhteşem bir müzik ziyafeti çeken Özkan Akvarup kulakların pasını sildi.

KARAMÜRSEL’DEN ÇIKTI KOCAELİ'NDE MARKA OLDU

Karamürselli genç iş adamı Sinan Öztürk kendi oluşturduğu organik markası "MAYKO" ile yeni bir trend oluşturdu.

Fİ CAFE AÇILDI

Karamürsel’in balıkçı kasabası Ereğli mahallesi Kumyalı cd. Üzerinde muhteşem bir mekan “Fİ CAFE” açıldı.

KARAMÜRSEL'DE BİR AİLEYE BAYRAM MİSAFİRİ “EBABİL KUŞU” GELDİ

Karamürsel’de geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen Fazlı Biçer’in evine bayram misafiri olarak ebabil kuşu geldi.

Karamürsel imamları yine örnek oldu

Karamürsel’de Ramazan’da birçok kişinin yardımına koşan ilçe imamları yine muhteşem bir projeye imza attı.

Karamürsel İslam-Der iyilikte yarışmaya devam ediyor

Karamürsel İslam-Der ilçe genelinde yardıma ihtiyacı olan, durumu bozuk olan ailelere ve özellikle küçük çocukları biran olsun yalnız bırakmıyor.

MEHMET AKDENİZ 40 YILLIK DERNEKLERE TAŞ ÇIKARTTI

Karamürsel’de yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ile büyük kesimlere ulaşan Karamürsel Turizm Derneği başkanı Mehmet Akdeniz durmak bilmiyor.

KARAMÜRSEL ADLİYESİNDE BÜYÜK DEĞİŞİKLİK

Atama ile Karamürsel’de 10 yeni hakim ve savcı görevlendirildi.

Karamürselli kızımız Kocaeli 2.’si oldu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı sebebiyle 41 gence bisiklet hediye etti. 19 Mayıs ile alakalı video yarışması düzenledi.

Karamürselli kızımız Kocaeli 1.’si oldu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı sebebiyle 41 gence bisiklet hediye etti. 19 Mayıs ile alakalı video yarışması düzenledi.

Bakkal, manav, kasap, unlu mamuller bu saat aralığında açık fakat

Bakkal, manav ve kasapların kapalı olduğu hafta sonu sokağa çıkma yasağının ardından, bu işletmelerin açık olacağı 2 günlük sokağa çıkma yasağı başladı.

Komşu dahil 19 ilde artık maskesiz sokağa çıkılamayacak!

Maskesiz sokağa çıkma yasağı uygulanacak illerin sayısında artış yaşandı. Son olarak Kırklareli Valiliği de maskesiz olarak sokağa çıkmaya kısıtlama getirdi.

Kocaeli’nin her yerinde genel denetim yapılacak!

İçişleri Bakanlığı, berber, kuaför, taksi, pazar yeri ve toplu ulaşım araçlarında Kovid-19 kurallarının denetimi için valiliklere genelge gönderdi.

KARAMÜRSEL SAHİLLERİ ÇİÇEK AÇTI

Karamürsel’de uzun bir süredir sokağa çıkmayı bekleyen çocuklar, yasağın kaldırılması ile sahile akın ederek adeta bayram etti.

Sokağa çıkanlar Karamürsel sahillerine akın ettiler

Sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş ve üstü vatandaşlara 4 saat süreyle sokağa çıkma izni verilmesinin ardından Karamürsel’de yaşlılar güneşli havayı fırsat bilerek Korona virüs tedbirleri kapsamında sahilde kapatılan yürüyüş yoluna akın etti.

Toplam 443 haber.