Reklam

Reklam Haberleri

ŞANLI KUMAŞ KARAMÜRSEL’DE AÇILDI

Karamürsel halkını en kaliteli ve en uygun fiyatlı kumaşlar ile buluşturmak için Şanlı Kumaş açıldı.

BAYAN PERSONELLER ALINACAK

Firmamızda istihdam etmek üzere, Bayan personeller alınacak

Karamürsel'de Go Petrol açıldı

Özgün yapısı, yüksek ürün ve hizmet kalitesi ile Türkiye akaryakıt sektöründe yeni bir dönem başlatan yeni nesil GO Petrol istasyonu Karamürsel'de hizmete açıldı.

Karamürsel'de Go Petrol açılıyor

Özgün yapısı, yüksek ürün ve hizmet kalitesi ile Türkiye akaryakıt sektöründe yeni bir dönem başlatan yeni nesil GO Petrol istasyonu Karamürsel'de hizmete açılıyor.

Karamürsel'de kurbanlıkta tek adres

Karamürsel'de Kurbanlık Farm Aytaşından Alınır.

Karamürsel Tv Haziran ayında yine bölgenin en çok okunan gazetesi

Yalova ve Kocaeli bölgesin'de yaptığı haberler ile büyük ilgi gören www.karamursel.tv Haziran ayında yine yaptığı haberler ile zirveyi kimseye bırakmadı.

Bir asra yaklaşan lezzet; Zeynel Muhallebicisi

1925 yılından gelen lezzet. Zeynel Muhallebicisi büyüme atağına kalktı. Ankara ve İstanbul’da 22 şubesi bulunan Zeynel Muhallebicisi şubelerini 35’e çıkartmak için atağa kalktı.

ACİL ELEMAN ARANIYOR

Karamürsel'de faaliyet gösteren iş yerimizde çalıştırılmak üzere personeller alınacaktır.

Karamürsel'de büyük ihale

Karamürsel'de geçtiğimiz günlerde Karamürsel Belediyesi tarafından ihaleye çıkan ve daha sonrasında sessiz sedasız ital edilen iş yeri tekrar ihaleye çıkıyor.

Karamürsel tv Mart ayında yine zirvede

Karamürsel'de kurulduğu günden bu yana tarafsız ve ilkeli haberciliği ile her geçen gün hiç durmadan ilerleyen www.karamursel.tv haber sitesi, Mart ayı sonu gelen raporlar ile belirlediği bölgede yine lider oldu.

Karamürsel Eleman İlanı

Paşalar cağ kebap'ta çalışmak üzere tecrübeli bay veya bayan garsonlar alınacaktır. Müracat edecek kişilerin 20 ile 30 yaş aralığında olması gerekmektedir.

A Kazanç Plus’tan 30 bin kişiye iş imkanı

A Kazanç Plus’tan 30 bin kişiye iş imkanı, İnşaat ve gayrimenkul sektöründe faaliyetlerini sürdüren Fons AŞ, yepyeni bir yatırım modeli olan A Kazanç Plus’ın

1 Garson ve 1 Bayan Mutfak elemanı alınacak

Karamürsel Ereğli'de faaliyet gösteren lokantamızda çalıştırılmak üzere 20 ile 30 yaşı arasında 1 Bay veya Bayan garson ve 1 Bayan mutfak elemanı alınacaktır.

Amiral Gemimiz A kazanç plus

Sunduğu tapu teminatlı kazanç modelleriyle Türkiye’nin ve dünyanın en güvenilir yatırım planını ortaya koyan FONS A.Ş.’nin ortağı A Kazanç Plus’ın

Karamürsel Belediyesi bir çok iş yerini için ihale düzenliyor

Karamürsel Kent Meydanı Belediye Hizmet Binası içerisinde bulunan bir çok iş yeri ihale çıkıyor.

Karamürsel'de muhteşem konser kulaklarınızın pası silinecek

Karamürsel Dörtbudak Aşıklar Tepesi yine bir ilke imza atarak muhteşem bir gece organize etti. Ünlü bağlama sanatçısı Muffer Özdemir kulakların pasını silmek için Karamürsele geliyor.

Toplam 34 haber.