Bölgesel

Yıldız Entegre yeni ürünlerini Intermob'ta tanıttı Yıldız Entegre yeni ürünlerini Intermob'ta tanıttı
'Deprem' eylül ayında gündeme damgasını vurdu 'Deprem' eylül ayında gündeme damgasını vurdu
Belediyelere nüfusları oranında 'Sığınma Evi' açma çağrısı yapıldı Belediyelere nüfusları oranında 'Sığınma Evi' açma çağrısı yapıldı
Yalova'da meydana gelen depremler devam ediyor! Yalova’da meydana gelen depremler devam ediyor!
Karamürsel'de deprem Karamürsel'de deprem
Kıbrıs Modern Sanat Müzesi'nde 3 farklı sergi Kıbrıs Modern Sanat Müzesi'nde 3 farklı sergi
Meclis toplantısından muhteşem bir karar çıktı Meclis toplantısından muhteşem bir karar çıktı
Kocaeli geneli Geçici Barınma ve Toplanma Alanları Kocaeli geneli Geçici Barınma ve Toplanma Alanları
İşte Karamürsel'de hasarlı binaların adresleri İşte Karamürsel'de hasarlı binaların adresleri
Deprem nedeniyle Kocaeli'de tüm ekipler teyakkuz halinde! Deprem nedeniyle Kocaeli’de tüm ekipler teyakkuz halinde!
CEMAAT DEPREMDE İSTİFİNİ BOZMADI KUR'AN-I KERİM OKUMAYA DEVAM ETTİ CEMAAT DEPREMDE İSTİFİNİ BOZMADI KUR'AN-I KERİM OKUMAYA DEVAM ETTİ
Deprem uzmanından korkutan uyarı: 6.9 büyüklüğünde bir deprem gelebilir Deprem uzmanından korkutan uyarı: 6.9 büyüklüğünde bir deprem gelebilir
Karamürsel Dalçık yeniden ihaleye çıkacak   AMA! Karamürsel Dalçık yeniden ihaleye çıkacak AMA!
Gölcük Yıldızlar Denizüssü Eğitim Komutanlığında yangın paniği Gölcük Yıldızlar Denizüssü Eğitim Komutanlığında yangın paniği
Bölgesel Haberleri

Kocaeli’nin en kalabalık mahalleleri belli oldu

TÜİK'in verilerine göre 2018 yılında Kocaeli'nin nüfus bakımından en kalabalık mahallesi 39 bin 380 nüfusu ile Darıca Kazım Karabekir Mahallesi oldu

65. YILIMIZDA DAHA DA GÜÇLÜ VE KARARLIYIZ

Mühendisler ve Mimarlar haftası çerçevesinde 21 Ekim 2019 tarihinde, TMMOB KOCAELİ İKK (TMMOB Kocaeli İl Koordinasyon Kurulu) ortak programı gerçekleştirildi.

Yıldız Entegre yeni ürünlerini Intermob'ta tanıttı

Orman ürünleri sektöründe faaliyet gösteren Yıldız Entegre, 12 - 16 Ekim tarihleri arasında, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşen '22. Intermob Mobilya Fuarı'nda ürün ve hizmetlerini ziyaretçilerle buluşturdu.

'Deprem' eylül ayında gündeme damgasını vurdu

 Araştırma şirketi Areda Survey, 2 bin kişi ile Türkiye genelinde eylül ayında gündeme oturan konular üzerine araştırma yaptı.

Belediyelere nüfusları oranında 'Sığınma Evi' açma çağrısı yapıldı

Kadıköy Belediyesi Toplumsal Eşitlik Birimi'nin düzenlediği kadına yönelik şiddetle mücadeleye ilişkin seminere katılan Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu Genel Sekreteri Fidan Ataselim, Türkiye'de kadına yönelik şiddete ilişkin veriler paylaştı.

Kredi borcu olanlar için önemli açıklama! Yeniden yapılandırma geliyor

TBB açıklamasına göre banka ve finansal kurumlara kredi borcu bulunan büyük ölçekli şirketler için ‘Finansal Yeniden Yapılandırma (FYY)’ uygulamasına başlanacak.

Yalova’da meydana gelen depremler devam ediyor!

Yalova'da meydana gelen 4.1 büyüklüğündeki deprem başta Karamürsel olmak üzere Kocaeli ve İstanbul'un bir çok yerinde hissedildi.

Karamürsel'de deprem

Karamürsel’de akşam saatlerinde hafif şiddetli bir deprem meydan geldi.

İZMİT KARAMÜRSEL YALOVA OTOYOLU ONAYLANDI

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Karayolları Genel Müdürlüğü, Karayolları 1. bölge Müdürlüğü tarafından İzmit, Karamürsel, Gölcük, Başiskele, Yalova Altınova, Çiftlikköy ilçeleri sınırları

Mobil ofis karavanı 1 Hafta boyunca Karamürsel'de

Büyükşehir Belediyesi’nin seyahat kartları birimindeki artan taleplerin karşılanması için başlattığı Mobil Ofis Karavanı, Karamürsel sahilinde.

Kıbrıs Modern Sanat Müzesi'nde 3 farklı sergi

Sergilerin açılışında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Ekonomi ve Enerji Bakanı Hasan Taçoy, Yakın Doğu Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Tamer Şanlıdağ, Kazakistanlı sanatçılar adına Aitkali Zhaisanbayev, Türk sanatçılar adına Düzce Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yıldız Doyran ve kişisel sergisi açılan Kazakistanlı sanatçı Zhenis Moldabekov birer konuşma yaptı. Toplamda 124 eserden oluşan 3 ayrı sergi, Bakan Hasan Taçoy tarafından açıldı.

UlaşımPark ile 12 ilçeden KOÜ’ye kolay ulaşım başladı

Kocaeli'de UlaşımPark, 12 farklı ilçeden Kocaeli Üniversitesi (KOÜ)'ne ulaşım hizmeti sağlıyor.

Meclis toplantısından muhteşem bir karar çıktı

2019 Ekim ayı meclis toplantısı 1 Ekim Salı günü Karamürsel Belediyesi Meclis Salonunda düzenlendi. Toplantıda ilçenin bu günlere gelmesinde büyük katkıları olan değerleri

Kocaeli geneli Geçici Barınma ve Toplanma Alanları

Yürürlükte olan TAMP-Kocaeli Afet Müdahale Planının uygulanır kılınmasına yönelik başlatılan çalışmalar kapsamında, haberleşme, enerji, altyapı, içmesuyu, seyyar wc/kanalizasyon vb.

İşte Karamürsel'de hasarlı binaların adresleri

Silivri açıklarında dün meydana gelen sarsıntı, yeniden Karamürsel'de deprem korkusunu gündeme getirdi. Bu deprem Karamürsel’deki hasarlı bina sayılarını da gündeme getirdi.

Deprem nedeniyle Kocaeli’de tüm ekipler teyakkuz halinde!

Kocaeli’de de şiddetli şekilde hissedilen depremin ardından Büyükşehir Belediyesi bir açıklama yayımlayarak teyakkuzda olduklarını dile getirdiler.

Toplam 1946 haber.