Gültekin Uysal Karamürsel'de bir dizi ziyaretlerde bulundu

Gültekin Uysal Karamürsel'de bir dizi ziyaretlerde bulundu Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, ilk önce eski Karamürsel belediye başkanı Özcan Özalgın'ı evinde ziyaret etti daha sonra Karamürsel'de esnaf ziyaretinde bulundu. . 7 Haziran seçimlerine hazırlanan Demokrat Parti (DP,) Karamürsel'de bir dizi program gerçekleştirdi. DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, ilk olarak 3 dönem Doğru Yol Partisinden Karamürsel belediye başkanlığı yapan ve geöçtiğimiz aylarda rahatsızlığı nedeniyle ameliyat olan evinde istirahat eden Özcan Özalgın'ı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini diledi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Gültekin Uysal Karamürsel’de bir dizi ziyaretlerde bulundu

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, ilk önce eski Karamürsel belediye başkanı Özcan Özalgın’ı evinde ziyaret etti daha sonra Karamürsel’de esnaf ziyaretinde bulundu.

.

7 Haziran seçimlerine hazırlanan Demokrat Parti (DP,) Karamürsel’de bir dizi program gerçekleştirdi. DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, ilk olarak 3 dönem Doğru Yol Partisinden Karamürsel belediye başkanlığı yapan ve geöçtiğimiz aylarda rahatsızlığı nedeniyle ameliyat olan evinde istirahat eden Özcan Özalgın’ı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini diledi.

Gültekin Uysal daha sonra Karamürsel’in cadde ve sokaklarında Kocaeli Milletvekili adaylarıyla yürüyerek vatandaşları selamladı. Esnaf ve vatandaşlara ayak üstü sohbet eden Uysal daha sonra Karamürsel Vonal Cafe’de oturarak vatandaşlarla sohbet etti. Uysal, Karamürsel’de bulunmaktan ve halkla kucaklaşmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade etti. Partisi’nin Nuh’un Gemisi gibi tüm farklılıkları kucaklayacağını ifade eden DP Lideri şöyle dedi: “Türkiye için yeni bir kırat çizmek için çalışıyoruz. 69 yıldır Türkiye’ye her daim doğru bir yol çizen, ‘adalet’ diyen DP, yine yeniden Türkiye için bir rota çiziyor. Sahip olduğu farklılıkları zenginlik olarak gören DP, Türkiye’yi Nuh’un Gemisi gibi görmektedir. Bu gemi yanlış ve tecrübesiz mürettebatla yol almaya çalışıyor. DP ile her şey değişecek.” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN