ADALET ER, YÂDA GEÇ TECELLİ EDER


Güven Kaya ve Burhan Kazanlı’nın esnafa şantaj yaptıkları ses kayıtlarını “YALAN HABER YAPTIĞIM İÇİN DEĞİL! KİŞİSEL HAKLARINI İHLAL” ettiğim gerekçesi ile açılan dava çok şükür bozuldu. İşin en ilginç yanı ise “BİZ KİMSEYE ŞANTAJ YAPMADIK, GAZETECİLİK MESLEĞİNİ AYAKLAR ALTINA ALMADIK, BİZE İFTİRA ATILIYOR “ diyerek değil , bizim bu ses kaydımızı yayınlayarak bizim nasıl biri olduğumuzu kamu oyuna ifşa ettiğim gerekçesi ile açılan dava sonucu aldığım ceza çok şükür bozuldu.

Benim hâkim ve savcılarımıza olan güvenim ceza aldığı günde aynı idi, cezamın bozulduğu günde aynı.  Karamürsel’de geçtiğimiz yıl ortaya çıkardığım şantaj olayı sonrasında kişisel hakları ihlal ettiğim gerekçesi ile aldığım ceza çok şükür bozuldu. Kişiler alenen esnafı tehdit ediyor, alenen şantaj yapıyor, balı oldukları ulusal ajansları kullanıp alenen şantaj yapıyorlar, sıkıntı yok.

Başka biri bu ses kaydını çekiyor, savcılığa veriyor sıkıntı yok. Ama biz bu olan biteni delil ve ispatları ile ortaya çıkarıyoruz. Tekrar ediyorum “DELİL VE İSPATLARI İLE” ortaya koyuyorum. Bu kişiler bu mesleği alenen kullanıyor, gazetecilik adı altında insanlara şantaj yapıp, para kopartıyor diye mağdur olan kişi tarafından anlatılanları kalem, kalem yazıp haber yapınca “KİŞİSEL HAKLAR” ihlal ediliyor! İşin en ilginç yanı bu ses kaydını çeken kişi aynı zamanda internete yüklüyor.

Bizler bunu “BİR ESNAF MAĞDUR OLDU, KARAMÜRSEL’DE İNSANLARA ŞANTAJ YAPILARAK, GAZETECİLİK MESLEĞİ AYAKLAR ALTINA ALINIYOR” diyerek gösterdiğimiz çaba karşısında “BU SESKAYDININ, YANİ DELİLİ YAYINLAMANIN BİR SUÇ OLDUĞUNU HESABA KATMAYINCA” ceza alıyorsam, elbette bunda ’da bir hayır vardır diyerek bekledim.

Çok şükür verilen karar bozuldu.  Yüce ALLAH (cc) izini ile elbet hayırlara vesile olacak. Sonuç olarak bizler çıktığımız bu yolda hamdolsun büyük bir ilerleme ve başarı ile mücadele etmeye devam ediyoruz. Karşımızda düne kadar mücadele veren “ŞARLATANLAR” yok olup gitti. Adalet’in özelliklede yüce ALLAH (cc) adaletinden hiç şüphe etmedim ve daima ona inanıp, ona ümit bağladım.

Rızkın ondan geldiğine hiç tereddüt etmeden inandım. Kimi zaman bakkalcı dediler, kimi zaman köfteci dediler kendi küçük beyinlerince alay ettiler. Çok şükür ben evlatlarıma hiç haram lokma yedirmedim. Kimsenin hakkını yemeden, bu yaşam tufanında mücadele vermeye devam ediyorum. Evet, gölgeler, yalanlar, iftiralar, gıybetler, zulümler hep oldu ve olmaya devam edecek!

Fakat ben her zaman, aslanlar gibi sokaklarda tek başıma kafam dik yürümeye devam edeceğim.  Birileri makamlarından, birileri çakma hesaplardan, birileri hayal dünyalarından karalamaya devam etsin! Böyle çok hoş oluyor! Onlar evlerinde, makamlarında büyük bir dikkat ile yükselişimizi izlerken bizler bölgede zirveye tırmanmaya devam edeceğiz.

Bizler öyle sağlam kökler ile büyüdük ki, zalimlerin taşları sadece bizim dallarımızdaki meyveleri döker. Biz çalışıyoruz, siz sanal dünyanızda, sanal hesaplar ile hayal kurmaya devam edin. Ne bulunduğunuz makam! Ne üzerime salmaya çalıştığınız köpekleriniz, nede yaptığınız zulüm bizleri bu hak yolundan döndüremez. Yaşasın zalimler için “CEHENNEM” deyip  yolumuza devam ederiz.  

Amma ne zaman ki, aile ve namusumuza karşı bir zeval bir söz gelir. O zaman aslında çok iyi tanıdığınız Ercan Buber hepiniz için geri döner. Ama bu şekilde gizli saklı, arkadan, arkadan yaptığınız saldırılar bana sadece daha büyük bir şevk veriyor.  

Bu linke tıklayarak şantaj videosuna ulaşabilirsiniz.

e.buber@karamursel.tv

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
07Mar
12Şub
07Şub
24Oca
03Oca

PİS FAKİR ZİHNİYETLİLER!