Ah Ahmet Öz Ah 


Ah Ahmet Öz Ah 

Bugün emniyete çağardılar, zaten gazetecilik mesleğini adam gibi yapıyorsanız birilerinin kuyruğuna sürekli bastığınız için savcılık ve emniyet ikinci eviniz oluyor. Buna alıştık, bundan yana bir sıkıntı yok. Sıkıntı şikayetçi olan "ASLAN AHMET ÖZ" bundan aylar önce yazdığım bir köşe yazısını anca idrak etmiş ve Karamürsel Savcılığına şikayette bulunmuş. Ben "ASLANIM " bana kedi dedi diye. 

Sayın savcımızda şikayet karşısında emniyet ekiplerine gidin Ercan Buber’in bir ifadesini alın diyerek çağardılar beni. 

Soru şu: 06 Haziran 2016 tarihinde yazdığın"B… Boncuk Arayan, Ahmet Öz"Başlıklı köşe yazısında, ben işimi yapıyım kimse ile işim olmasın dedikçe “KEDİLER” aslan oluyor. İbaresindeki "KEDİYİ" kendi zannetmiş ve benim hakkımda şikayetçi olmuş. 

Yahu, Ahmet Öz ben senin için o köşe yazısında bu adam vatandaşı "KANDIRIYOR" insanları "ALDATIYOR" dedim keşke şikayetçi olurken benim için "YALANCI" diyor. İnsanları "KANDIRIYOR" ibareleri yazdığı için şikayetçi olsaydın. Olsaydın da bende senin insanları "ALDATTIĞININ" ofisinde ilçede temsilcisi olamadığın halde hala insanları kandırmak ve güven kazanmak için "Doğan Haber Ajansı" temsilcisi olmadığın halde tabela asmana, yada internet sitende insanları aldatmak ve kandırmak için "İhlas Haber Ajansı" temsilcisiymiş gibi reklam yapmanı artık kimse yemiyor. Bende seninle uğraşmıyorum, bunları kafama takmıyorum diye bu denli kıvranman beni çok mutlu etti. Umarım bu yazım dada büyük harflerle yazdıklarımı şikayet konusu yapıp tekrar şikayetçi olursun. Böylede yapmasan aklıma hiç gelmiyorsun çünkü... 

Bak, ben seni kendi haline bıraktım. Kapı, kapı gezip yok korsan gazeteci dedin, vergi levhası yok dedin, fatura kesemiyorlar dedin, belediye onları sildi dedin, onlar habercimi dedin, dedin, dedin... 

Ne oldu? 

Geçen gün yazdığım köşe yazısında senin ne kadar trajın olduğunu zaten nerede olduğunu resimlerle ve evraklarla yayınlamıştım.Vatandaşın bilgisi olsun diye. 

Keşke kendi ofisinin yanında bulunan Muhasebeci Erol beye gidip sorsaydın bu kişinin kaç tane şirketi var? 

Türkiye'de ve Kıbrıs'ta diye sorsaydın. 

Yada basın yayın şirketi ne zaman kurmuş Karamürsel'de ne zamandır "KARAMÜRSELDE" vergi veriyor diye. 

Korkma ben talimat verdim bilgi verin geleni boş çevirmeyin diye... 

Benim hayatımda her şeyim pırıl, pırıl. 

Öyle sen ve senin gibi hayatında iftira ile başkalarının telkinleri ile maşası olmuş, işleri güçleri insanlara iftira atmak, insanları aldatmak, kandırmak, kandırmak için  kapı, kapı gezeceğine "ADAM" gibi "EMLAKÇILIK" veya "GAZETECİLİK" yada her ne yapıyorsan/yapıyorsanız layığı ile yapsaydın ne sen böyle küçücük "ASLAN" gibi "KEDİ" gibi cümleleri kafaya takardın nede ben senin gibi birine yazı yazmak için zaman harcardım. 

 

İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR 

Ben hayatımda kimseyi küçümsemedim.  

Özellikle birilerinin takip ettiği, yada güvendiği "BİR" kişi  dahi olsa o kişiye saygı duyduğum için itin yoksa da sahibinin hatırı vardır mantığı ile hiç itlerle uğraşmadım. Ama itin fazla sesi çıktığı zamanda sesini kestim. Artık itlere anladıkları dilden konuşmuyorum diye sokakta dolaşıp havlamalarına izin veriyorum diye çokta havlamamaları gerekir. Çünkü benim bile bir sabrım var. 

Bak yukardaki bölüme Ahmet Öz yazmadım ama yine kendine bir kimlik yakıştırıp onu da şikayet konusu yapabilirsin. Bu arada yazımın alt kısmına  şirket ve fatura bilgilerini koyuyorum belki utanır muhasebeciye gidemezsin internetten araştırır ve bakarsın, bakarsın da, bari fatura yazdığım insanlara gidip de bunun faturası yok değip kendini daha da gülünç durumlara düşürmezsin diyeceğim ama sen bunca yaşına kadar "DOĞRU" ve "DÜRÜSTLÜK" kelimelerinin sözlükten bakıp bile ne manaya geldiğini öğrenemediysen sana ne desek, ne anlatsak boş. 

Ama rahat ol. 

Senin yok ama "AİLE" nin bir hatırı var... 

 

e.buber@karamursel.tv

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
07Mar
12Şub
07Şub
24Oca
03Oca

PİS FAKİR ZİHNİYETLİLER!