DÜNDE AK PARTİYE GEÇMEZ DİYORDUNUZ! - Ercan Buber

DÜNDE AK PARTİYE GEÇMEZ DİYORDUNUZ!


Karamürsel Belediyesi çalışanları belediyede yapması gereken işleri beceremedikleri için başarısızlıklarını bana ve gazeteme saldırmakla kapatmaya çalışıyor.

Dün Karamürsel Belediyesi önünde bu ilçede bir belediyecilik olmadığı için 2 zincirleme 5 kaza oldu! İnsanlar Karamürsel’de belediyeciler işini yapamadığı için yolun ortasında yolcu otobüsü, şehir içi otobüsü, servis otobüslerine binmek zorunda kalırken ezilme tehlikesi geçirmesi hiç birinizin umurunda değil! Yâda yol yapımının ilerlemesini planlayıp, programlayıp Yalova durağını beton yola taşımak, insanların inşat dibinde ölüm tehlikesi yaşaması sizin hiç umurunuzda değil! Fakat bunları takip eden vatandaşın sorunları ile dertlenen, gündeme getiren kişi kötü öylemi!

Bu ilçenin nüfusundan çok daha fazla insanın takip ettiği bir gazetenin tirajını beni ve şirketimi kötülemekle düşüremezsiniz! Sizin başkanınızın sözü gibi biz sizden gelen hiçbir mamayı kabul etmediğimiz için kuyruk acınızın farkındayım!

 Yahu daha dün siz Ak Parti içerisinde mücadele verirken size söven, size hırsız diyen, anamdan bin kere doğsam bin kere davama ihanet etmem diyen kişiyi, yine üç beş Ak Partili nasıl savunuyor! Nasıl savuna biliyor? Sizin kıbleniz neresi? Hadi onlar dansöz gibi ordan oraya geçiyor, sizlere ne oluyor?  Bu ilçede son 3 yıldırı ulusal ve yerel basında başında Karamürsel olan neredeyse bütün haberler bizden çıkması ne kadar zorunuza gidiyor? Hadi onlar siyaset yapıyor bir nebze anlaya bilirim! Bu ilçede basıl yoktur!

Ben mama vermediğim için hakkımda kötü haber yapıyorlar diyen bir sözüm ona belediye başkanı için neyi savunuyorsunuz!

Alenen hakkımda haber yapanlara mama veriyorum diyen!

Bu ilçede yıllarını bu mesleğe vermiş herkese rest çeken bir kişi için çıkmış savunma yapıyorsunuz?

Peki neden?

Bir iddiayı haber yaptığım için!

Haberde ne yazıyor düğüne gitmiş, orada karşılaşmış! Düğünden sonra çay bahçesinde muhabbet etmiş?

Hadi bu kişi siyaset deyip ordan, oraya geçiyor size ne oluyor? Yahu bu kişi daha dün size sövmüyor muydu?

Daha dün size hırsız demiyor muydu? Ne çabuk hazmettiniz! Hani dava ruhunuz! Hadi her şeyi geçtim! Yaptığımız haberler özellikle başkan hakkında olduğunda ilk önce hemen sahte hesaplardan saldırmak neden? Madem hiç dikkat çekmiyorum, madem hiç ama hiç zorunuza gitmiyor, madem hiç canınızı acıtmıyor neden bu denli büyük tepkiler verip hemen bir karşılık verme gereksinimi duyuyorsunuz! Sizin zorunuza ne gidiyor ben söyleyeyim!

Sizin zorunuza el altından yapmaya çalışılan tezgâhların ortaya çıkması gidiyor!

Hesapta hiç kimsenin haberi olmadığını zannettiğiniz konuların ortaya çıkması sizin zorunuza gidiyor! Size kötü bir haberim var ama, daha çoooooooook zorunuza gidecek!

e.buber@karamursel.tv

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
07Mar
12Şub
07Şub
24Oca
03Oca

PİS FAKİR ZİHNİYETLİLER!