İSMAİL YILDIRIM’IN SPOR HALLERİ


Uzun zamandır herkesin dilinde olan bir konu bu, İsmail Yıldırım’ın spor halleri. Kimilerine göre Yıldırım artık bu işten çok sıkıldı ve hayatının son baharını birazda rahat rahat geçirmek için bu denli rahat giyiniyor.

 Kimilerine göre İsmail Yıldırım işini bilir, nerede ne giyeceğini bilir, kimileri'de adam daha genç yıllardır takım elbise ile gezdi, bırakın birazda spor gezsin diyor.

Amma büyük bir kesim çok rahatsız.

Özellikle hafta içi mesai saatin ’de ilçemizi ziyarete gelmiş olan Fikri Işık gibi bir bakanın karşısına tişört ve gömlek ile çıkması büyük bir kesimi çok rahatsız etmiş ve hala etmeye devam ediyor.

Bunun yanı sıra 7 Mart günü Karamürsel Kültür Merkezinde düzenlenen programa gayet şık bir şekilde katılım sağlarken, ertesi gün yine Kültür Merkezinde Ak Parti kadın kollarının düzenlediği 8 Mart Dünya kadınlar gününe tişört ve gömlek ile katılması birçok kişiyi üzmüş ve rahatsız etmiş.

Böyle özel bir günde tişört ve gömlek ile programlara katılması ve sürekli olarak açılış ve davetlere kazak yâda tişört ile katılım sağlaması büyük bir kesim tarafından tepki ile karşılansa da, her zaman olduğu gibi bu rahatsızlık İsmail Yıldırım ortamdan ayrıldıktan sonra ve sonrasında dillendiriliyor.

Eskiden bu konular sadece kapalı kapılar ardında kısık bir tonla konuşulur ve öyle çok fazla kişinin duyacağı şekilde sesli söylenmezdi. Fakat artık gayet alenen ortalarda konuşulması sanırım rahatsız olan kişilerin sayısının çoğaldığı anlamına geliyor.

Lakin bazıları için hiç önemi olmayan giyim tarzı, bazı kesimler için çok büyük önem ve anlam taşıyor. Bazı kesimlerde İsmail Yıldırım zaten bu saatten sonra siyasetle uğraşmaz ununu eledi, eleğini astı. Şimdi biri gelecek yâda biri gidecek diye kalkıp neden eve gitsin, neden bu denli hassasiyet göstersin düşüncesinde.

Tabi ki, bu düşünceler büyük bir kesime göre çok anormal gelirken, kimi kesimlere göre gayet normal geliyor. Ne diyelim İsmail Yıldırım yılların siyasetçisi olarak tabi ki, vatandaşlardan çok daha iyi biliyor bu işleri, nede olsa yıllardır sahalarda olan kendisi en iyisini kendi bilir…

e.buber@karamursel.tv

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
25Ekm

UYUŞTURUCU-SİLAH-ÖLÜM

11Ekm

YALAKA GAZETECİ

07Ekm
27Eyl
20Eyl