BAZEN ÖYLE ANLAR OLUR Kİ…..


Hepimiz iyi olalım isteriz. Ailemiz, arkadaşlarımız hatta tanımadığımız ya da sevmediğimiz insanlar bile iyi olsunlar. Sağlıkları, işleri güçleri iyi olsun. Ama olmaz tabi. Hayatın içerisinde her şey var ve iyisiyle kötüsüyle her şey biz insanlar için.

Hayatımızın belli dönemlerinde bir çok şeyi önemsemeyiz. Özellikle genç yaşlarda aklımız bir karış havadadır. Fakat yıllar su gibi akıp gittikçe önce çocukluktan çıkıp ablamızın,abimizin yerini alırız, sonra anne babamızın. Yaşam mücadelesi gerçek anlamda başladığında başlarda bocalarız. E tabi yıllarca babamızın annemizin gölgesinde Ağustos Böceği gibi yaylanırken bir anda karınca olmak zor gelir insana. Fakat karınca olmanın da dayanılmaz keyifleri vardır. Mücadeleyi kazanmak, insan oğlunun doğasında var. Güçlü olmak, saygı görmek, toplumda yer edinmek hep istenen ve ulaşılmaya çalışılan hayaller ve hedefler. Biz bu mücadelenin içinde yoğrulurken bazı Karınca olduğunu düşünen Ağustos Böcekleri bu mücadele gücünü kullanırlar. Hiç düşünmezler dünü, çocukluk arkadaşı olmanızı, her ihtiyacı olduğunda yanlarında olmanız umurlarında bile olmaz.. Zor zamanlarında yanında olan karıncaları biraz palazlandıklarında unuturlar onlar. Bazı Karıncalar ise bu mücadelenin içine sizden daha önce girmiş ve size göre çok daha fazla para ve tecrübe kazanmıştır. Hayatın içinde bir şekilde tanışırsınız onlarla. Tabi sizin de artık hatırı sayılır bir yaşınız ve sorumluluğunuz vardır. Ayırırsınız bir kenara onları ve kendinize her zaman güvenilecek DOST yaparsınız. KÜRT olmaları sizi ilgilendirmez. Çünkü bilirsiniz ki sepetin içindeki her yumurta çürük değildir. Ha bu arada çok delikanlı geçinen ırkların bazı çürük elmaları onlar sayesinde bulundukları yere gelmiştir.

Ama sorsan inkar ederler o da ayrı konu.

Genelde her gün bu son derece önemli platformda yazamıyorum işlerimden dolayı. Bu gün ŞEHİTLERE SAYGI YÜRÜYÜŞLERİ konusunda yazdığım yazıdan sonra BAZEN ÖYLE ANLAR OLUR Kİ başlığını koyduğum bu yazımı biraz kendime özel yazdım. Son 2-3 gündür yaşadığım bazı zorluklar karşısında sadece bir telefonumla ya da bir ricamla duvar gibi arkamda duran ERVAN İNŞAAT’ın sahibi Sevgili Mehdi TAŞDAN, CENGİZ İNŞAAT’ ın sahibi Sevgili Alaettin CENGİZ ve Sevgili Yasin ÖZKAPLAN’ a çok ama çok teşekkür ederim.

Bu gün içerisinde BAZEN ÖYLE ANLAR OLDU Kİ….. İnanın bana konuşulacak bir şey kalmamıştı. Siz gerçek Karıncalarsınız. La fonten yaşasaydı sizinle gurur duyardı. Tabi kendisi yok ama ben sizinle ve sizinle olan arkadaşlığımdan gurur duyuyorum.

Tekrar çok teşekkürler DOSTLARIM…

Sevgiyle…

e.gokce@karamursel.tv

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
10Şub

CANLI YAYININ ARDINDAN

03Ara
25Kas

SEÇİME DOĞRU

23Ağs

ŞİMDİ TÜRKİYE ZAMANI…

13Ağs