Çanakkale Zaferimiz Kutlu Olsun


Kahraman ırkımın bizden önce kazandığı zaferlerden ve en önemlilerinden biri olan Çanakkale Zaferimiz için tüm şehitlerimize Allahtan gani gani rahmet diliyorum. Ata’ mız, ulu önderimiz ve ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Paşamıza, bir başka söylenimle tüm dünyada bilinen ve sayılan gurur abidemiz Atatürk’ ümüze, canımıza ‘’ Bir insan hayatında hiç görmediği bir insana 135 senedir nasıl aşık olur ‘’ diyerek nacizane kendimizi ifade edelim, saygımızı ve hürmetimizi gösterelim.

Çanakkale Zaferi kutlanırken Nevruz belasının getirebileceği tehlikeler yüzünden özellikle İstanbul polisi teyakkuz halinde. İçinde binlerce pislik barındıran İstanbul ve  Başkentimiz Ankara tehlike altında.

Millet Meclisinde teröristler var, Teröristlerden medet uman RTE düşmanları var, hala bir şeyleri şart koşan garip insanlar var. Dokunulmazlıkların kaldırılmasıyla ilgili adam hala diyorki yok şu madde değişsin, yok önce şu olsun.... Ya kardeş adam size nezaketen soruyor.... Adam siz daha beter olmayın diye sizi adam yerine koyuyor. Zaten bu adamın %50’ si var. Hele dokunulmazlıkların kaldırılması gibi son derece demokratik bir konuyu halka açarsa %80 civarında halk desteği alır ve siz iyice yok olursunuz. Ama kime anlatıyorsun...

Bütün bu pislikler yaşanırken Borsa yükselişte, Faiz tek hanelerde. Yani ekonomimizde bir sorun yok. Aslında bu kadar büyük bir ülkenin böyle ıvır zıvır eziklerden etkilenmesi zaten mümkün değil. Demek ki bizim bunları yok etmemiz gerekiyor. Bu şekilde düşünen insan sayısı da her geçen gün artıyor.

Brüksel’de Avrupa Birliği binasının önünde PKK Çadırı açıldı. La kardeş bu Avrupa Birliği denilen soysuzlar geçenlerde hepsi bir ağızdan bu PKK’yı Terör Örgütü ilan etmedi mi ? Bu ne şimdi peki ? Benim Başbakan’ımı oraya ülkelerinize almadığınız mültecilerle ilgili görüşmeye çağırıyorsunuz sonra kapıya PKK çadırı koyuyorsunuz... La ne Haysiyetsiz insanlarsınız siz be..

Aslında şaşırmamak lazım hadi siz zaten gevursunuz benim ülkemin güçlenmesini istemiyorsunuz, engelleyemiyorsunuz, çekemiyorsunuz pislik yapıyorsunuz. Benim kafamın almadığı biz kendi içimizdeki Truva Atlarını niye ateşe verip cayır cayır yakmıyoruz yada yakmak isteyen adama mani oluyoruz..

 

Ez cümle ;

 

Gerek içerideki vatan hainleri için ve gerek yurt dışındaki gevur hainler için özlediğimiz, arkasını beklediğimiz insanlar var..

Onlardan biri, Hatta en çok özlediklerimizden biri ne demişti hatırlasanıza ;

 

‘’YAKARIM ŞU DÜNYADA TEK TÜRK’Ü EZDİRMEM, ALLAH ŞAHİDİM OLSUN SİZİ BU SOKAKLARDA RAHAT GEZDİRMEM...

 

Sevgiyle, Milli İrade ve Milli Birlikle kalın...

e.gokce@karamursel.tv

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
10Şub

CANLI YAYININ ARDINDAN

03Ara
25Kas

SEÇİME DOĞRU

23Ağs

ŞİMDİ TÜRKİYE ZAMANI…

13Ağs