DİK DUR EĞİLME BU MİLLET SENİNLE - Ender Gökçe

DİK DUR EĞİLME BU MİLLET SENİNLE


Normal şartlarda bilmediğiniz konularda konuşmazsınız değil mi ?. Bulunduğunuz ortamda konuşulan bir konu hakkında fikriniz yoksa adam gibi dinlersiniz ve arada bir akıllı telefonunuzdan konuşulan konuya dair kopya çekersiniz. Ne kadar kopya çekseniz de konu size yabancı olduğu için bilginizin derinliği çok sığ kalır. Üstelik birde zaten az bildiğiniz bu konu hakkında internetten çektiğiniz kopya ile üçüncü şahıslar hakkında sosyal paylaşım sitelerinde, ortamda yer edinmek için laf üretmeye çalışırsanız rezil olursunuz.

Azınlık muhalefetin bir kısmında bu internetten kopya çekme meselesi hastalık halinde. Çünkü her hangi bir konu hakkında yeterli bilgi sahibi olmadıkları için hep başkalarının bilgilerine ihtiyaçları var. Aynı şekilde yönetici dedikleri tiplerde öyle, tek konuştukları daha önceden başkaları tarafından yazılmış şeyler, yaşanmış olaylar, iddialar falan fistan.

Neyse.. Bana çok komik geliyor bu durum. İnsanlar kendilerini niye maymun ederler ki ?.. Bazen sosyal paylaşım sitelerinde özellikle bu ülkeye hiçbir faydası olmayanların ( aşırı muhaliflerin ) paylaşımlarını görüyorum. Bu arada yanlış anlaşılmasın hepsi arkadaşım, tanıdığım ya da hakkında bilgi sahibi olduğum insanlar. Hepsini insan olarak severim ama bazıları benim için siyasi düşünce anlamında “ Yok Hükmünde “

Bu haftanın yine bu grup tarafından sosyal paylaşım sitelerinde yayılan geyiği

“ Darbecilere cezaevlerinde işkence uygulanıyor “ meselesi.

ŞEREFSİZ bazı milletvekilleri de TBMM İnsan Hakları Komisyonuna cezaevlerinde işkence geri döndü diye soruşturma önergesi verdi. Bunların kim olduğunu tahmin etmek zor değil. PKK’ lıların cenazesine gidip tabut taşıyan kepçe kulaklı baro başkanından tut ta teröristleri etkisiz hale getiren güvenlik güçleri hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunan ŞEREFSİZE kadar hep bildiğiniz ALLAHIN BELALARI.

Nasıl bu kadar HAYSİYETSİZ olunur ?.. Bir savaş helikopteriyle sivil halkın üzerine ateş eden, bir tankla sivil halkın üzerinden geçip onları parçalayan ve demokrasi,özgürlükler,laiklik diye g..tünüzü yırttığınız ülkeyi otuz yıl geriye götürecek bir harekete teşebbüs eden bu piçlere işkence yapılmayacakta kime yapılacak SOYTARILAR ?...

Bu SOYTARILARIN bir başka ŞEREFSİZ paylaşımı da vay efendim bu FETÖ her yere  girmişte hükümete girmemiş mi ?... ALLAHIN BELALARI , tanklar, helikopterler insanlara ateş ederken bu ülkeyi siz mi kurtardınız ?.. ŞEREFSİZ İNSANLAR adam telefondan halkı sokağa çağırdı, sürekli vatandaşa ihtiyacı olduğunu haykırdı. Türk insanının sizin gibi MÜPTEZELLERE DEĞİL bu adam gibi bir adama ihtiyacı olduğu zaten 15 senedir ortadaydı.

Vatandaş Türkiye Cumhuriyetinin Cumhurbaşkanı’nın çağrısına riayet etti sokaklara döküldü. Askere,tanka,helikoptere kafa tuttu. Yaşadığı ülkeyi kimseye teslim etmedi. On beş senedir her seçimde rezil rüsva olup bir de utanmadan bunu kabul etmeyen azınlık, seçimlerden bir gün sonradan itibaren nasıl ortadan kayboluyorlarsa bu defa da ülkenin kurtuluş mücadelesinde ortadan kaybolup her şey kontrol altına alındıktan sonra yine ortaya çıkıp kendilerine pay çıkarmaya çalışıyor.

Ama yemezler…

Türk halkı kimin ne olduğunu zaten biliyordu daha da iyi öğrendi.

 

Ez cümle

Ulu önder Atatürk’e duyduğumuz sonsuz saygı ve güvenden sonra,  bu kadar VATAN HAİNİ ŞEREFSİZ varken vatanımızı DAHİLİ ve HARİCİ düşmanlardan korumaya çalışan bu adama ve iktidarına özel,  bizzat halkın yarattığı bu söylem uzun yıllar kafamızdan silinmeyecektir.

“ DİK DUR EĞİLME BU MİLLET SENİNLE “

Milli İrade, Milli Beraberlik ve Sevgiyle kalın..

Hoşçakalın…

e.gokce@karamursel.tv

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
10Şub

CANLI YAYININ ARDINDAN

03Ara
25Kas

SEÇİME DOĞRU

23Ağs

ŞİMDİ TÜRKİYE ZAMANI…

13Ağs