İSTİKRAR YİNE ÖNDE


Halkın içinden gelen bir Cumhurbaşkanının keyfini yaşamak ülkenin yaklaşık %60 ‘ lık kısmına nasip olurken geri kalan bölümünde gıptayla izlemesini engellemiyor.  Tabi bu geri kalan bölümde beyni yıkanmış genç terörist çocuklar ve para karşılığı bilerek yalan konuşan özellikle bayanlardan oluşan küçük bir topluluktan bahsetmiyorum.

HAYIR çadırına girdi Cumhurbaşkanı. Evet, Ana Haber Bültenlerinde izledik. Halkın arasında gezerken çadırı gördü, bir bardak su istedi ve neden HAYIR dediklerini onlardan öğrenmeye çalıştı.  Haberi izledikçe Sayın Cumhurbaşkanı gibi bizde o HAYIR çadırında olayın kesinlikle referanduma konu olan 18 maddeyle alakası olmadığını, Başkanlık Sistemiyle alakası olmadığını gördük. O çadırdaki insanların Alevi- Sünni çatışmasıyla ülkeyi karıştırmak isteyen Türkiye düşmanlarının beynini yıkadığı, iki kelimeyi bir araya getiremeyen, cahil ve güdümlü Alevi vatandaşlarımızın olduğunu gördük. Elbette hepimizin Cumhurbaşkanı bu çadırın içerisinde dahi sağduyusunu kaybetmeden onlara Yavuz Sultan Selim’i anlattı. 3. Köprüye bu Osmanlı padişahının ismin verilmesinin Alevi vatandaşlarla bir alakası olmadığını, Alevi vatandaşların bu ülkede her kesimle aynı haklara sahip olduğunu ve artık sadece YALAN KONUŞARAK kendisi hakkında konuşabilen liderlerinin de Alevi olduğunu anlattı. Bu konuşmadan sonra hala o çadırın orada duruyor olması, içindeki insanların orada propaganda yapıyor olması kimseyi ilgilendirmiyor. Sadece o çadırın değil , dün Kocaeli’de küçük bir salonda konuşan muhalefet partisi liderinin de söyledikleri salondakilerin bile şaşkın bakışları altında gülümsemelere sebep olurken organizasyonun bitiminde büyük çoğunluğun aklındaki yada yanındakiyle konuştuğu şuydu ; Ne diyor la bu adam ?... Evet haklısınız ne dediğini artık oda bilmiyor. Çünkü rakibini alt etmek için kullanabileceği enstrüman sadece hakaret etmek ve yalan söylemek olunca insanlar ülke yönetimi için istikrarı ve medeni cesaretiyle ön planda olan GERÇEK TÜRK KANI TAŞIYAN, ADAM GİBİ BİR ADAM’ a 15 senedir olduğu gibi bir defa daha EVET demekte bir sakınca görmüyor.

Olayın insani boyutunu bir kenara bırakırsak ülkemize aldığımız bu mülteciler ya da halk arasındaki adı ile Suriyeliler konusunda ve Banka Çeklerinin karşılıksız olması halinde uygulanmakta olan Hapis Cezasını kaldırması ile ekonomide ve yargıda içinden çıkılmaz sıkıntılar yarattığı konusunda bende AKP iktidarını eleştiriyorum.  Sınır kapısını teröristlere açarak aslında insani bir düşünceyle bu çatışmaya son vermek için , kandırılmış, kaçırılarak beyinleri yıkanmış çocuklara yeni ve özgür bir hayat kazandırmak istediğini biliyorsam da bu şerefsizlerin asla ve asla bu ülkeye alınmamaları gerektiğine inanan bir insan olarak bu iktidarı eleştiriyorum.

Ancak öyle zamanlar geliyor öyle ciğeri beş para etmez insanlar benimde ucundan kıyısından içinde bulunduğum gazetecilik camiasının SATILMIŞ kalemlerinin de büyük desteği ile bu ülkeyi 15 senedir yöneten adama, onun makamına öyle laflar ediyorlar ki …. İçimden diyorum ki ; La kardeş bu adam bunları niye Taksim meydanında bir vincin ucunda ibret olsun diye sallandırmıyor ?

İsviçre’de bu ülkenin Cumhurbaşkanının kafasına silah dayanmış pankartıyla PKK gösteri yaparken benim bakanımın İsiçre’ye girmesi yasak. Ama sosyal medyaya bakıyorsunuz bazı PARALI ASKERLER, MÜPTEZELLER bu konuda hala Haçlı Siyonistlerle beraber hareket ediyorlar. Bu hastalıklı düşünceye sahip olan, Milliyetçilik Duygusu olmayan yaşam formlarını hemen etkisiz hale getirmek lazım. Ama olmuyor. Çünkü Diktatör Demokrasi var diyor !... Çünkü Diktatör HAYIR Çadırına girip bir bardak su içip onları da dinliyor. Diğeri gibi minibüsçülerin durağına gidip “ 16 Nisan’da HAYIR derseniz durağınız kapatılacak “ demiyor yani..

Ez cümle ülkeyi kötü durumdaymış gibi göstermeye çalışanlara ve haçlı Siyonistlere ;

Ülkemiz 15 senelik istikrarını sürdürmeye, yeni yatırımlar, reformlar yapmaya devam edecektir. YALANCILAR ülke içerisinde, ataları, dedeleri ve hatta belki de babaları OSMANLI olan HAÇLI SİYONİSTLER ‘ de kendi içlerinde oyunlar oynayıp küçük tarikatlarına kendilerini iyi göstermeye çalışabilirler.

Ancak bunlar ülkesi için tankların altına yatan , savaş uçaklarına taş atan gerçek TÜRK VATANDAŞINI yolundan çevirmeyecek ve elbette referandumun sonucu EVET çıkacaktır.

Bu arada FETÖ terör Örgütüne üye olan ve haklarında tutuklama kararı olan Hakan ŞÜKÜR ve Arif ERDEM ‘i Galatasaray Kulübü üyeliğinden Terör Örgütü Bağlantısı sebebiyle değil , 8 yıldır aidat ödemedikleri gerekçesiyle ihraç eden, yapılan oylama sonucunda ilk etapta ihraç kararı çıkmaması üzerine bunu çılgınca alkışlayan, FETÖ Terör Örgütüne YARDIM ve YATAKLIK eden  ve ardından İzmir Marşı okuyan HAYSİYETSİZ LERİ LANETLİYORUM.

Onuncu köyden Sevgiyle..

e.gokce@karamursel.tv

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
10Şub

CANLI YAYININ ARDINDAN

03Ara
25Kas

SEÇİME DOĞRU

23Ağs

ŞİMDİ TÜRKİYE ZAMANI…

13Ağs