LÜMPENLİĞİN ALEMİ YOK… - Ender Gökçe

LÜMPENLİĞİN ALEMİ YOK…


Bir siyasetçinin, Bir Cumhurbaşkanının, Bir Baş Kumandanın, tek başına, sadece Milli İradeyi yani halkı arkasına alarak neler yapabileceğini gördüğümüz darbe sürecinden yavaş yavaş uzaklaşırken, terör örgütünün sistemin ne kadar içine girdiğinin de farkına vardık.

Evet bir istihbarat ihmali, yetersizliği, beceriksizliği olduğu ortada. Milli İstihbarat Teşkilatımız ( MİT ) ne iş yapar ? Bu teşkilatın başındaki zat hala neden prens muamelesi görür bilmem. Her ne kadar bu terör örgütünün ele başıyla Cumhuriyetimizin yakın tarihinde tüm siyasi liderlerin, Başbakanların, Cumhurbaşkanlarının çok sıkı fıkı ilişkileri olduğu da bir gerçekse de ,hiç tahmin edermisiniz bu kadar içinizde olan bir adamın yemek yediği kaba sıçacağını ?.. Edebi dille anlatmak o kadar zor ve uzun ki… Bizim anlayacağımız şekilde izahı da bu kadar basit işte.

Neyse… 

Vatanını Milletini satmayan Emniyet güçlerimiz, askerimiz ve jandarmamız ülkede gereken temizliği yapmaya en derininden başladılar. 

Allah yardımcıları olsun…

İlk gece, yani 15 Temmuz gecesi banka ATM’lerinden çekebildikleri kadar parayı çekip, internetten yurtdışındaki bankalarına gönderebildikleri kadar parayı gönderip, marketleri, bakkalları yağmalayıp  kuyruklarını apış aralarına alıp evlerine saklanan İstanbul Sermayesi ve Muhalif Lümpenler ortalık düzelmeye başladığında Vatan Millet Sakarya edebiyatıyla kısa süre Milli İradeye hoş görünmeye çalışsalar da Atı alanın Üsküdar’ dan çok daha ileriye gitmeye başladığını görünce klasik hazımsız , menapozlu hallerine geri döndüler.

Ama geç kaldılar….. GEÇ KALDINIZ……

SİZ GEÇ KALALI ÇOK OLDU….

Milli İrade seçimini yapalı çok oldu.

Bütün bir Avrupa’nın ülkemizi yok etmeye çalıştığı bu kadar aşikar ortadayken siz hala bu ülkeyi ayakta tutmaya çalışan ve seksen milyon insan içerisinde bu PUŞT Avrupalıların tek korktuğu adam olan bu ülkenin Cumhurbaşkanına, Başkomutanına saldırmaya , zarar vermek için çalışmaya devam ediyorsunuz.  Viyana havalimanında “ Türkiye’ye gitmeyin Erdoğan kazanmasın “ diye koskocaman yazı var. AB üyesi İsveçli orospu “ Türkiye’ye baskı uygulamalıyız” diyor, Alman Kaltağı Merkell inkarı imkansız yapılan olağanüstü eserlere Osmanlı isimlerinin verilmesini “ Avrupa gençliği bu durumdan rahatsız ve tedirgin oluyor “ diye anlatıyor ama siz hala yok MİT İçişleri Bakanlığı’na bağlanmasın, yok Erdoğan kaybettiği karizmasını düzeltmek için Pazar günü yapılacak  mitinge muhalefet liderlerini çağırdı bilmem ne diye ŞEREFSİZLİK YAPIYORSUNUZ.

 

Yapmayın Kardeşim…

Bu güne kadar bu ülke için hiçbir şey yapmadığınız gibi bir şeyler yapmaya çalışan insanlara bari engel olmayın…

 

Zorla güzellik olmuyor işte … 70 senedir bu ülkenin insanı size görev vermiyor… Demek ki bu iş size göre değil. Öyle ya herkes Türkiye Cumhuriyetini yönetebilir diye bir kaide yok ki. Vatandaşlık hakkınız mı ? Evet tabi vatandaşlık hakkınız. Ama ağzınızdan düşürmediğiniz Demokrasi ve Özgürlükler gereği vatandaşların çoğunluğu sizi isterse bunu yapmaya hak kazanırsınız. Yapabilirsiniz demedim bu arada.. Yapmaya hak kazanırsınız dedim. Ancak zaten böyle bir şansınız yok çünkü vatandaş sizin yapamayacağınızı bildiği için zaten bu hakkı size vermiyor. Onun için ne bileyim kumda oynayın, dışarıdan iş takip edin falan kendinize hayrınız olsun yeter. Ülkenin zamanını çalmayın.

Darbe olmuş , iki gün geçmiş, sokaklar kan revan… Şokta herkes, ne yapacağını bilmiyor ŞEREFSİZİN BİRİ sosyal paylaşım sitesinde Osmangazi Köprüsünün resmini yayınlıyor ve altına diyor ki ; 40.000 araç geçmesini devlet taahhüt etmiş bu kadar araba geçmemiş Tayyip efendinin yapacağı bu kadar olurmuş 20 milyon dolar zarar varmış bu para bizim cebimizden çıkacakmış onun için vergilere zam gelecekmiş, benzine zam gelecekmiş falan filan…

Sen nasıl bir İTİN SOYUSUN BİLMİYORUM Kİ ?

Ülkede savaş var sen gittin köprüye takıldın öyle mi ?...

DEVLET O KÖPRÜDEN ZARAR EDİYORSA HİÇ İŞİN OLMASA DA HAFTADA BİR KEZ O KÖPRÜDEN GEÇECEKSİN O ZAMAN....

Dümenden eline bir bayrak alıp hayırsever esnafın dağıttığı pilavı yiyip ayranı içip karnını doyurup eve gidip yatmakla Milliyetçilik olmuyor, bu ülke kurtulmuyor.

Biraz elini taşın altına sokacaksın. Marjinallerin Gezi olaylarında kol kola girip en önde yürüyen lümpenleri gibi Divan Otelinde karnını doyurup kaçmayacaksın.

KAHPE İÇERİDE OLURSA KAPI KİLİT TUTMAZ diye boşa söylemiyorlar. Terör örgütünden daha tehlikeli sinsi piçler içimizde. Bu ortamda bile azınlık zihniyetlerinin anlaşılmaz hazımsız inadıyla PKK’ya FETÖ’ya , Avrupa’ya kısacası onlara yardım edeceğini hissettikleri herkese satarlar bu ülkeyi.

15 Temmuz akşamında sokaklarda olanlar buz dağının görünen tarafıydı.

Çok daha fazlayız, çok daha kararlı ve çok daha Milliyetçiyiz.

Bu terör örgütü siyasete hiç bulaşmadı mı ?, diyen PUŞTLAR biraz sanat camiasına baksın. Orada bu pisliğin bulaştığı öyle ŞEREFSİZLER var ki ne yazık onlar için yapmak istediklerimiz en azından şu anda yasalar nezdinde suç.

Ez cümle çok açık….

ŞEREFSİZLİĞİN alemi yok. Bu dönemde siyaset yok, kişisel mücadele, çekememezlik yok.

Gün , birlik olup yaşadığımız toprakları düşmandan kurtarma günü ..

Bunu yaparken bir yönetimimiz, bir hükümetimiz var.

Bir Cumhurbaşkanımız, Baş Komutanımız var.

Tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları VATANSEVER ve TEREDDÜTSÜZ bir tavırla ülkesini korumak ve bu terör örgütlerinden temizlemek için KAYITSIZ ŞARTSIZ mücadele etmek ve Halkın İradesi ile seçilmiş olan hükümete ve yine Halkın İradesi ile seçilmiş Cumhurbaşkanına yardım etmek için tüm vatandaşlık görevlerini sonuna kadar yerine getirmek zorundadır.

Bunun dışında bir şey kabul edilemez.

 

İNSANLARIN GÖZÜ ÖNÜNDE YAPILAN ŞEREFSİZLİĞİN ÖZRÜ TENHADA KABUL EDİLMEYECEKTİR.  

DARBE SUÇUYLA TUTUKLANAN KİŞİLERE YAPILAN MUAMELEYİ ELEŞTİRENLER AYNI MUAMELEYE TABİ TUTULMALIDIR.

SAVAŞ HELİKOPTERİNDEN HALKIN ÜZERİNE ATEŞ AÇAN KİŞİLERİ KORUMAYA ÇALIŞMAK ŞEREFSİZLİKTİR.

Tüm Milli İradeye Saygı ve Milli Beraberliğe İnanç Duygularımla

10.cu köyden Sevgiyle…

e.gokce@karamursel.tv

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
10Şub

CANLI YAYININ ARDINDAN

03Ara
25Kas

SEÇİME DOĞRU

23Ağs

ŞİMDİ TÜRKİYE ZAMANI…

13Ağs