MİLLİ DUYGULARIMIZI KAYBETMEYİZ. BİZ TÜRK’ÜZ…


Siyasi ve terörist provokatörlerin cirit attığı ülkemin son kurbanı Türk Futbol Milli Takımı ve Kaptan Arda Turan..

Bir insanın kendi ülkesinin milli takımını yuhalaması için ÇOK ŞEREFSİZ olması gerekir. Branş ayrımı yapmadan Milli Birlik ve Beraberliğimizin simgelerinden biri olan Milli Takımımız tartışmaya açık olmakla birlikte hakarete ve amacını aşan eleştirilere her zaman kapalı olmalıdır.

Vay o koşmamış, bu pas atmamış, şu oynasaymış daha iyi olurmuş falan filan. Her şeyden önce hangi Türk Evladı böyle bir şansı yakalayıp bilerek kötü kullanır ?.. Bu adamın anası, babası, karısı, kardeşi, arkadaş çevresi yok mu ? Yani bu adam 80 milyonluk bir ülkede çocukluğundan beri 2016 Avrupa Şampiyonasında kötü oynamak için mi uğraştı ?..

Hele hele Arda Turan’ı yuhalamak gibi bir ŞEREFSİZLİK ancak bizde olur. Ulan adam dünya üzerindeki 7 milyar insan içerisinde Barselona’da oynamaya hak kazanmış bir adam. Dünyanın en iyi takımında oynayan bir Türk olarak bütün dünyaya ülkemizin reklamını en iyi şekilde yapmaya çalışan genç bir adam bütün dünyanın gözü önünde yuhalanmak için ne yapmış olabilir ki ?

Ancak biz alışığız değil mi nankörlüğe ve provokasyona.  Cumhurbaşkanı kendi üretimimiz olan savaş gemisini ( Bozcaada Firkateyni ) suya indiriyor ama ülkeyi bölmeye çalışan insanların yorumları tamamıyla provokasyon ve çekememezliğin getirdiği hedefsiz pislik atma çabası.

Başbakan,  Soma’da yerin 400 mt altında maden işçileriyle iftar açıyor ve yine aynı vatan hainleri Başbakanın ‘’ Yalakalık ‘’ yaptığını söylüyorlar…

Bu ülkeye değer katan, bu ülkeyi yurt dışında temsil eden değerli insanları millet olarak sahiplenmeliyiz. Sürekli her şeyi eleştiren, bu ülkeye en küçük bir faydası olmayan ve sadece yapılanların birilerine menfaat sağlayacağını iddia ederek gündemde kalmaya çalışan zavallıların su yoluna girmeyin.  Bu ülkeye bir çivi çakan insanları unutmayalım onlara saygı gösterelim. Yapılanları yok saymak kimseye bir fayda sağlamaz. Milli takım Hollanda’yı yenerken havalara zıplayanlar, Uzun Adam şerefsiz İsrailliye ‘’ One Minute ‘’ dediğinde ‘’ Adamsınnn ‘’ diye alkışlayanlar bu insanlara asla hakaret etmemeliler.

Ez Cümle;

Bir Fenerbahçe taraftarı olmama rağmen Arda Turan’ı ve tüm Milli Takım oyuncularını kutluyorum. Bu konuma gelebilmekte çok önemliydi. Eski bir sporcu olarak bu kardeşlerimin emeğine sağlık diyorum.

Fakat İmparator Fatih Terim’e bir çift lafım var. Usta o kısa paçalı takım elbiseyle SOYTARILARA benzemişsin. Seçtiğin milli takımdaki çocuklar senin yanlış seçimlerin yüzünden yuhalandılar. Olanların sorumlusu sensin. ŞEREFİNLE istifa edip artık torunlarınla vakit geçirmelisin.

Sevgiyle, Milli İrade ve Milli Beraberlikle kalın…

Hoşçakalın..

e.gokce@karamursel.tv

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
10Şub

CANLI YAYININ ARDINDAN

03Ara
25Kas

SEÇİME DOĞRU

23Ağs

ŞİMDİ TÜRKİYE ZAMANI…

13Ağs