Sayın Halkımıza Duyurulur. - Ender Gökçe

Sayın Halkımıza Duyurulur.


22 Şubat 2016 günü sabah haber kuşağında yer alan İrfan Değirmenci’nin sunduğu programda seyrettiğim bir haber üzerine Twitter hesabımdan habere ilişkin bir paylaşım yaptım.

 

Türkiye’de kadına şiddet ve tacizi engellemek üzerine devletin başlatacağı Pembe Taksi uygulamasını ayrımcılık olarak niteleyen bir grubun yaptığı provokatif bir eylemi aslında ülkenin içerisinde bulunduğu savaş ortamı esnasında hala birlik beraberlik ruhundan uzak olarak ülkeyi yönetenleri zor durumda bırakmak, gündem içerisinde hala anti propaganda yapmak isteyen kişilerin yaptırdığını düşünerek alet olanlarla beraber kişisel olarak tenkit ettim.

 

Uzun zamandır sosyal paylaşım sitelerinde yorumlar yapıyorum. Ayrıca Kırkbirbuçuk Karamürsel Gazetesinde’de köşe yazarlığı yapmaktayım. Geçmişte sosyal paylaşım ortamında yaptığım yorumlar, gazetemde yazdığım köşe yazıları ve aile hayatım incelenirse bazı insanların internet ortamında hakkımda yaptığı olumsuz itibarsızlaştırma ve karalama kampanyasının aslında sadece bir ifadeyi farklı algılamadan kaynaklandığını gösterecektir.

 

Bütün bunlara rağmen paylaşımım tabi ki çeşitli şekillerde yorumlanmış ve yanlış anlaşılmış olabilir. Bu sebeple yaptığım paylaşımda ifade hatası yaptığım ve bazı insanların benim hakkımda yanlış düşünceler içerisine girmesine sebep olduğum için özür dilerim.

 

Bu özür yazısından sonra özel ve ticari hayatımı afişe etmeye devam eden , beni ve şirketlerimi hedef gösteren kişileri bu provokatif eylemden bir şeyden haberi olmadan etkilenen ve beni tenkit eden vatandaşlardan ayırarak özellikle kim olduğu, ismi cismi belli olmayan ve sadece bu amaçlar için kullanılan hesapların sahipleri haklarında yasal yollara başvuracağımı bildiririm.

e.gokce@karamursel.tv

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
10Şub

CANLI YAYININ ARDINDAN

03Ara
25Kas

SEÇİME DOĞRU

23Ağs

ŞİMDİ TÜRKİYE ZAMANI…

13Ağs