Etiketler

GÖZ GÖRE, GÖRE KAZA GELDİ

Karamürsel’de meydana gelen trafik kazasında bir kişi ayağından yaralandı.

Karamürsel'in kocaman yürekli insanları

Türkiye Yardım Severler Derneği Kocaeli Şubesi başkanı, Bilgiç Bilgisu YENER ve yönetimi tarafından Karamürsel'e yardım eli.

Karamürsel Engelliler Yaşlılar ve Kimsesizler Derneği açıldı

Karamürsel Engelliler Yaşlılar ve Kimsesizler Derneği açılışında belediye başkanı İsmail Yıldırım çok sayıda vatandaşı üzdü.

KARAMÜRSEL’DE KERMESE DAVET

Engelliler, kimsesizler ve yaşlılar derneği yönetimi Karamürsel halkını kermese davet etti.

Karamürsel'de önemli bir dernek kuruldu

Karamürsel'de geçtiğimiz günlerde kurulan engelliler, yaşlılar ve kimsesizler derneği yönetimi, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu'na ziyarette bulundu

Sokakta yaşayan kimsesiz şahıs silahla vuruldu!

Derince’de sokaklarda yaşayan ve kimsesiz olduğu öğrenilen şahıs, tartıştığı şahıs bacaklarından silahla vuruldu.

Lise öğrencilerinden kimsesiz çocuklar yararına kermes

Karamürsel Anadolu İmam Hatip Lisesi 10’ncu sınıf öğrencileri, geliri kimsesiz çocuklar yararına bir kermes düzenledi.

Hasan Dalkıran Öncülüğünde; kimsesiz çocuklar yararına kermes

Karamürsel Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Hasan Dalkıran ve öğrencilerinin öncülüğünde geliri kimsesiz çocuklara verilmesi için kermes düzenledi.

Karsad geleneksel yıl sonu şenliğine tüm halkımızı davet etti

Karamürsel'in en aktif kulüplerinden olan Karsad yıllardır sürdürdüğü ve geleneksel hale getirdiği Kimsesiz çocuklar ve engelliler yararına her yıl düzenlediği etkinliğini bu yılda aksatmadan düzenleyeceğini duyurdu.Bu yıl 8.sini düzenleyecekleri etkinliğin bütün gelirinin tümünü Çocuk esirgeme ve engelliler yararına harcanacağını duyuran yetkililer bütün halkımızı bu anlamlı etkinliğe davet etti. Tarih:25.12.2015 Yer:KARAMÜRSEL SUALTI SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ Adres:Kayacık Mah. İsmet İnönü Cad. No: 60 İrtibat Tel: 0 (262) 454 4159

Karamürsel Emniyet Kimsesiz Çocuklar İçin İftar Düzenledi

Karamürsel İlçe Emniyet Müdürü Coşar Özler, dün akşam geleneksel iftarında Karamürsel Altınkemer Kültür Merkezi'nde personeli ve kimsesiz çocuklarla bir araya geldi İlçe Emniyet Müdürü Coşar Özler, kimsesiz çocuklar ve personeliyle Altınkemer Kültür Merkezi'nde iftar yaparken, yemeğe Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Karamürsel İlçe Müftüsü Yılmaz Küçük, Kocaeli İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ahmet Yılmaz, Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Asım Yağcı, Karamürsel İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Cenk Bozdağ, Karamürsel-İzmit 2 Nolu Taşıyıcılar Kooperatif Başkanı Ahmet Utaç, Karamürsel Kızılay Şube Başkanı Yusuf Ziya Alemdar, İlçe Emniyet personeli ve eşleri katılırken, Karamürsel'de bulunan 50 kimsesiz çocuk ve bakıcıları davet edildi.

Gazanfer Bilge Çocuk Yuvasında kalan çocuklar iftarda ağarlandı

Karamürsel Belediyesi, Gazi Vakfı Gazanfer Bilge Çocuk Yuvasında kalan çocukları iftar programında ağırladı. Karamürsel Zevkin Kafe’de gerçekleştirilen iftar programına katılan çocuklar, Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Meclis Üyeleri ve protokol üyeleri ile birlikte oturarak iftar açmanın mutluluğunu yaşadı.

Karamürsel Emniyet Müdürlüğü'nden anlamlı iftar

Karamürsel Emniyet Müdürü Coşar Özler ve personeli aileleriyle birlikte Karamürsel Dereköy Mahallesindeki Gazi Vakfı Gazanfer Bilge Çocuk Yuvası’nda kalan çocuklarla iftar yapmanın mutluluğunu yaşarken yuvada kalan çocukların çeşitli giderlerini karşılamak amacıyla aralarında topladıkları 500 lirayı da Gazi Vakfı’na teslim etti.

Kocaeli’nde soğukta kimse sokakta kalmıyacak.

Kocaeli’ne kar yağmasıyla birlikte soğuyan havalar ile birlikte kimsenin sokakta kalmaması için çalışmalarını hızlandıran Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü, sokakta yaşayan kimsesiz vatandaşları Barınma Konaklama ve Sosyal Yardım Merkezi’nde misafir ediyor.