DÜNYADA EN ÇOK ZULMEDEN ZALİMLERİ TANIYALIM!


Zulüm; “haksızlık, eziyet, işkence demektir.” Zalim de; “bu kötülükleri yapan kimsedir.” Bizler âcizane olarak sizlere en çok zulmeden zalimleri tanıtmaya çalışacağız. Bugünde bu zalimlerin izinde, yolunda gidip; yandaş, yoldaş, fikirdaş olan milyonlarca birey, topluluk vardır! Onlarda önyargısız, art niyetsiz okuyacaklarsa okuyabilirler. Aksi halde okumalarında yarar yoktur.

Dünyanın en büyük zalim katilleri; “ Adolf Hitler, Josef Stalin, Mao Zedung, Lenin, Korkunç İvan ( Rus Çarı), Neron, Kazıklı Voyvoda III, Vlad Tepeş ( Eflak Beyi), Heinrich, Vosef Mengele, İdi Amin Dada, Pol Pot ( Kızıl Kmerler Lideri), Leopold II, Hidoko Tojo, II. Nicholas, Saddam Hüseyin, Kim İl Sung ( Kuzey Kore Lideri), Mengistu Haile Mariam, Yakubu Govan, Robert Mugbe, Omar al Bashır ve Amerika’nın tüm devlet Başkanları, İsrail’in Siyonist katil liderleri ile Batı Avrupa’nın geçmiş ve şimdiki liderleri en zalim, zulmeden, katliam, soykırım yapan liderleridir, zalimlerin en büyükleridir! Bunların her biri milyonlarca insan katletmiştir! Biz araştırmamızda bu zalimleri yakinen görmemize rağmen, makalem uzamasın, diye detaya yer vermeyeceğiz.

Kızıl komünist, sosyalist liderler, faşistler, Naziler, ihtilalcılar, darbeciler, zalimler, diktatörler   tümü ile katliamcı, soykırımcıdır! Her birinin tarihinde 1 milyon ile 50 milyon arasında insan katliamı vardır! Bunlar zaten insanı insan olarak kabul etmediklerinden, insana değer vermezler. Her biri insana “hayvan” diye bakmaktadır. Bu konuda Darvin ve Karl Marks’ın dedikleri bilinmektedir.

Kapitalistler, emperyalistler, Siyonistler, Marksistlerde aynı materyalist kafadadır.  Adam Smith ve taraftarları da ateist komünistler gibi onlarda maddecidir. Çıkarları için dünyayı ateşe vermektedir! Bunların egemen olmadığı, saldırmadığı, korkunç  dehşet vahşet saçmadığı dünyanın tek biri yeri kalmamıştır!

Bunlar hep kan döken, saldıran, katleden, soykırım yapan durumdadırlar!  Bu savaşçılardan en acımasızları; “ William Wallece, Atilla Han, Yue Fei, Rognar lodbrok, Arminius, Miltiades, Kazıklı Voyvada, Sen Tau, Afrikalı Scipio, Spartukus, Xiahou Dun, Hannibal Barca, Aslan Yürekli Richard, Miyamoto Musaşi, Sparta Kralı, Leonidas, Cengiz Han, Büyük İskender ve benzerleri zalimlikleri ile dünyada en büyük katliamlar yapan kişilerdir!  

Zalimlilere karşı savunma savaşı yapan, nefsi müdafaa içinde olan, hak, hukuk, özgürlük savunmacıları da vardır. İnsanlık için karşı savunmada kalmışlar. Zalime karşı, zalim saldırıya geçmek üzere iken bastıran; hak, halk mücahitleri bulunmaktadır. Bütün peygamberler hak, hukuk, insanlık için savunma, özgürlük savaşı vermiştir. İslam tarihinde Dört Halife adı ile anılanlar, Sultan Alpaslan, Melikşah, Fatih, Yavuz, Kanuni,IV. Murat,  II. Abdülhamit Han, M. Kemal, Selahattin Eyyübi, Halid bin Velit, Şeyh Şamil, Battal Gazi ve binlercesi bu zalimlere karşı Allah cc. için; hak, hukuk, halk için hakça mücadele vermişlerdir. Halkların zalimlerden korunmaları için öncülük, liderlik yapmışlar.

Bu yakın tarih zalimleri eski tarih zalimlerinden binlerce kat daha zalimdir! Firavun, Nemrut, Karun’dan çok daha zalimdir, vahşidir, katliam yapmıştır! “Firavun sadece 40 bin insan, çocuk katletmiş!  Ama bir Lenin komünizm ihtilalında 10 milyon, Hitler 40 milyon, Stalin 43,5 milyon, Moa 50 milyon insanı katletmiştir! Karun; zenginliği ile tanınan, Hz. Musa ve Hz. Harun döneminde Allah’ın emirlerine karşı gelen kişidir. Bu iki peygamberi ve Müslümanları 250 kişilik beyleri ile çok rahatsız etmiştir. Allah’ta oturdukları mekânları yere batırarak, yok etmiştir!”

Son 35 yıl içinde komünistler ve kapitalistler insanlığı yok etme savaşını sürekli sürdürmektedir!  Benim anımsadığım kadarı ile Afganistan, Doğu Türkistan, Arakan Müslümanları, Keşmir, Irak, Suriye, Libya, Yemen, Sudan, Somalı, Bosna, Çeçenistan, Kafkasya, Balkanlar, Azerbaycan, Kırım, Cezayir, Orta Afrika Cumhuriyeti, Mısır, Filipin gibi ülkelerde, ABD, AP ( Avrupa Parlamentosu), Rusya ve bunlara uydu diğer ülkeler dünyanın terörist başı devletlerdir! Bu yoksul halklı ülkelerde 11 milyon Müslüman’ı katlettiler! 65 milyonunu da sakat- engelli bıraktılar! Dünya terörizminin baş oluşturucuları ve destekçileridir. Hepsini kınıyor, lanetliyor, Allah’ın El- kahhar adı ile yok etmesini diliyorum.

 İslam dünyasındaki tüm dincilik adına terör yapan, terör örgütlerini; Taliban, El- Kaide, Daeş, Boko- Haram, El- Şebab, El –Nusra terör örgütlerini ABD- USA kurmuştur. Komünist terör örgütleri de eski SSCB tarafından kurulmuş. Şimdi hep birlikte desteklemektedirler. Onlarla istediği ülkede kaos, yıkım, savaş çıkarmaktadır! Sonrada bu terör örgütünü bahane edip, kendileri müdahale etmektedirler. Afganistan’a NATO, Irak’a 34 batılı sırtlan, Suriye’ye 65+5 haydut yamyam, Libya’ya 20 vahşi kuduz Dingo it saldırmış. Bu ülkeler ve halkları yok edilmiştir!

“Zulüm; haddi aşmak, zalim ise; haddi aşan kimsedir.” İnsan, Allah’ın kuludur. İnsana kul olup, insanlıktan çıkmamalıdır. Çocukların, insanların ağladığı bir dünyada kahkaha ile gülmek akılsızlık, düşüncesizliktir. “En büyük alçaklık, zalimleri övmek ve onların yolundan gidip, onlara destek vermektir.” İyi, doğru, adil, merhametli insan olmayanlar mutlaka zalim olur. Zalim olmamalı. “Zalimlerin, sapıkların, kâfirlerin, müşriklerin, münafıkların yeri ateş olan cehennemdir!” Her zaman haksızlıktan sakınıp kaçınmalı.

Üzülmeyi yeğlerim, üzen olmaktansa! Ezilmeyi yeğlerim, ezen olmaktansa! Kırılmayı yeğlerim, kıran olmaktansa! Dünya fani; mazlum, mağdur, masum olmayı yeğlerim, zalim olmaktansa!

                                                                                                              Mehmet KASAP

m.kasap@karamursel.tv

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
12Haz
20Ağs

İSLÂM VE MÜSLÜMANLIK NİMETTİR

13Ağs
02Ağs

AKLINI YANLIŞ KULLANANLAR!

23Tem