KATLİAMCI VE SOYKIRIMCI EMPERYALİSTLER KİMLERDİR?


Sizlere birkaç olgu ile işgalci, emperyalist, katliamcı ve soykırımcıları çok kısa olarak anlatmaya çalışacağım. 1096 – 1277 yılları arasında yapılan Haçlı Seferleri ile başlayalım. Avrupa Katolik Hıristiyanların Papasının isteği üzerine bu 8 harekât- sefer yapılmıştır. Anadolu, Ortadoğu, Mısır, Kudüs, Müslüman halklardan milyonlarca sivil bu savaşlardan zarar görmüş, katledilmiş, soykırıma uğramıştır. Haçlı Seferlerinden Müslümanların çok zarar görmeleri, Müslüman devletlerin beyliklere parçalanmış olduklarından kaynaklandı.

                1914 -1918 yılları arasında yapılan 1. Dünya Savaşı’na 72,9 milyon personel katıldı. İtilaf Devletleri 22.477.500 asker kaybederken, İttifak Devletleri 22.900.000 asker kaybetti! Taş üstüne taş, omuz üstüne baş kalmadı. 50 milyon kadar sivil halk soykırıma uğratıldı! Köyler, kentler, doğa tahrip edildi! Savaşta 21.219.452 yaralı oldu! Antibiyotik ve ilacın olmadığı ortamda bu yararlıların durumu bilinemiyor. Savaş sonrası yokluk, perişanlık, hastalıktan ölenlerin sayısı kesin olarak bilinemiyor. Zaten insana değer vermeyen bu zalimler pek de dert etmemişler.

                1939 – 1945 yılları arasında 2. Dünya Savaşı yapıldı! Yine savaşın içinde emperyalist güçler, Naziler, faşistler, komünistler, diktatörlükler vardır. 100 milyondan fazla askeri personel savaşa katıldı. Savaş boyunca 70 milyondan fazla asker hayatını kaybetti. Müttefik Devletler 19 devlet, Mihver Devletler 13 devletten oluşmuştu. Üç kıta harabeye çevrildi! Savaşta cephede Müttefik ülkelerin kaybı 61 milyon, Mihver devletlerin kaybı 12 milyon kadardır! Savaşta ve savaş sonrası kötü yaşam koşulları yüzünden 200 milyon kadar insan yaşamını yitirdi!

                Almanya hem yönetim hem de halk olarak barbar, vahşi, acımasız bir millettir. Bu batıl batılıların genlerine, ruhuna kadar işlemiştir. Almanlar 1891 yılında Namibya’da altın ve zümrüt çıkarmak için 132 bin yerli halktan sadece 15 binini kaçtıkları için katledemedi! Çin’e ve diğer ülkelere saldırdı. Onlarca ülke insanı Nazi Almanya’sından soykırım gördü!

                Batı kendini bile sevmez. O çıkarını, serveti sever. Sadece Yunanistan zalimliği yüzünden Batı Trakya’dan 400 bin Türk ülkemize sığındı. Sırpların saldırılarından 1,5 milyon Müslüman ve Türk kaçarak Türkiye’mize sığındı. Bosna- Hersek, Bulgaristan, Arnavutluk, Rusya’dan milyonlarca Müslüman halk bu zalim katliamcılardan kaçarak Anadolu’muza sığındı. “Vatanımız, Nuh Gemisi oldu.”

                Amerika kıtası 1492 yılında keşfedilince, buranın yerli halklarından Kızılderililer ve Arawaks yerli halkları 400 yıl içinde 75 milyon yerli halkı soykırıma uğrattılar! Arawaks yerlilerinden 22 yıl içinde 8 milyon halk katledildi! Tamamen soykırım yapıldı. Sadece 28 bin Arawakslı yerli halk sağ kalabildi. Bunu batılı emperyalistler yaptı!

                Fransa 1830 yılında işgal ettiği Cezayir’de, 1954- 1962 yılları arasında 1,5 milyon Cezayir halkını soykırıma uğrattı!

                İngiltere 1788- 1938 yılları arasında Avustralya yerli halklarından Aborjinleri soykırıma uğrattı! 750 bin Aborjinden sadece 31 bin kişi kaldı!

                1979 yılından günümüze kadar olan batılı işgal ve soykırımlarda, Bosna- Hersek, Çeçenistan, Kafkasya, Balkanlar, Azerbaycan, Afganistan, Doğu Türkistan, Arakan, Moro, Keşmir, Irak, Suriye, Yemen, Libya, Cezayir, Habeşistan, Sudan, Orta Afrika Cumhuriyeti ve diğer Müslüman halklardan 11 milyon insanı katlettiler! 65 milyon insanı sakat bıraktılar! Köyleri, kentleri yok ettiler! Ülkemizde her zaman terörü canlı tuttular. Kuklacılara ve kuklalara lanet okuyorum.

                1770- 1923 yılları arasında 5 milyon Müslüman Türk halkı, Balkanlardan ve Kafkaslardan soykırımdan kurtulmak için ülkemize sığındı.

                Batılı batıllar her zaman katliamcı, soykırımcı olmaktadır. Rusya, Ekim 1917 Bolşevik devriminde 15 milyon insanı katletti! Josef Stalin 1924- 1954 yılları arasında KGB resmi rakamları ile söylüyorum, 43,5 milyon insanı, Ukraynalıyı ve daha çok Müslüman ve Türk halkları soykırıma uğrattı!

                Çin, 1949 Komünist devrimle Mao Zedung 50 milyon halkı, daha çok Doğu Türkistanlı Uygur Türklerini katletti! Katletmeye de devam etmektedir!

                Batılı emperyalistler Afrika’nın tümünü işgal etti. Soykırım yaptı! 20 milyon zenci- siyahî de kaçırıp, köle olarak kullandı! Ağır koşullarda köle olarak kullanılanların pek çoğu dayanamayıp, öldü!

                “Selçuklu ve Osmanlı’da savaşlar düşmana karşı kalelerde ve meydanlarda yapılırdı. Zalim kralların soykırımcı askerlerine- şövalyelerine karşı kale ve meydan savaşı yapılırdı. Bazen saldırılara karşı savunma yapma, bazen de saldırı hazırlığını bastırma hedefi gözetilirdi. Fethedilen yerlerin halklarına her türlü infak, iyilik, hizmet yapılırdı. İşgal değil fetih yapılırdı.”

                İsrail Siyonist Yahudilerini, Filistin’i söylemek gerek! Dünyanın en acımasız domuz gâvurları, emperyalistleri; ABD, İngiltere, İsrail, Fransa, Almanya, İspanya, Portekiz, Belçika, İtalya, Hollanda, Sırplar, Rusya, Çin ve bunlara maşalık, kölelik, yardım eden kukla ülkelerdir. Bunlar dünyanın her yerini işgal etmişler. 54 ülkesi olan Afrika’da, 50 ülkeli Avrupa’da, Asya, Amerika, Avustralya kıtalarında işgalsiz, katliamsız, soykırımsız yer bırakmamışlardır! Zalimlerin cani cehenneme! Kınıyor, lanetliyor ve Yüce Rabbim olan Allah’ıma havale ediyorum. İnsanlara da doğru, bilimsel bilgi, bilinç diliyorum. Herkesin doğru akıl, fikir, güzel ahlak içinde yaşamasını temenni ediyorum.

m.kasap@karamursel.tv

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
12Haz
20Ağs

İSLÂM VE MÜSLÜMANLIK NİMETTİR

13Ağs
02Ağs

AKLINI YANLIŞ KULLANANLAR!

23Tem